لایت فارکس

گری جنسلر، رئیس SEC فردا سخنرانی خواهد کرد! نتیجه چه می شود؟

گری جنسلر، رئیس SEC فردا سخنرانی خواهد کرد! نتیجه چه می شود؟

گری جنسلر، رئیس SEC فردا سخنرانی خواهد کرد! نتیجه چه می شود؟

به گزارش زوم ارز، با ادامه فشار SEC بر بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال، گری جنسلر، رئیس SEC فردا در جلسه ای با عنوان “نظارت بر اوراق بهادار و مبادلات ایالات متحده” در مقابل کمیته بانکی سنا شهادت خواهد داد. کمیسیون».

در این مرحله، گری جنسلر که در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشته است، گفت که در ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۳ ساعت ۱۰:۰۰ در برابر کمیته بانکی سنا شهادت خواهد داد. ET.

جلسه ساعت ۱۷:۰۰ به وقت ترکیه آغاز خواهد شد.

جلسه فردا توسط سرمایه گذاران رمزارز به دقت زیر نظر خواهد بود زیرا بیت کوین تلاش می کند از ۲۵۰۰۰ دلار محافظت کند.

انتظار می‌رود در جلسه، نقش و رویکرد SEC در مورد ارزهای دیجیتال، و همچنین تصمیم‌گیری در مورد XRP و Grayscale مورد بحث قرار گیرد.

علاوه بر اینها، ممکن است سوالاتی درباره درخواست‌های بیت‌کوین ETF لحظه‌ای از غول‌های مالی مانند Blackrock، Ark Invest، Fidelity، Bitwise و تایید یا عدم تایید آن برای رئیس SEC مطرح شود.

علاوه بر شهادت فردا، رئیس SEC نیز در ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۳ در برابر کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان شهادت خواهد داد.

جنلسر که به دلیل رویکرد منفی خود نسبت به بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال شناخته شده است، فکر می‌کند اکثر ارزهای دیجیتال اوراق بهادار هستند و باید در SEC ثبت شوند.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده