آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

(SEC) اکنون در حال بررسی برنامه‌های مربوط به صندوق‌های نقدی قابل معامله (ETF) است

(SEC) اکنون در حال بررسی برنامه‌های مربوط به صندوق‌های نقدی قابل معامله (ETF) است

(SEC) اکنون در حال بررسی برنامه‌های مربوط به صندوق‌های نقدی قابل معامله (ETF) است

به گزارش زوم ارز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اکنون در حال بررسی برنامه‌های مربوط به صندوق‌های نقدی قابل معامله (ETF) از فرانکلین تمپلتون و هش‌دکس است و در عین حال تأخیر در تصمیم‌گیری‌ها در تأیید VanEck و ARK را اعلام می‌کند. برنامه های ETF اتر.

طبق بایگانی‌های موجود در SEC، فرانکلین تمپلتون برای یک ETF بیت‌کوین درج شده است در حالی که Hashdex برای یک ETF نقطه‌ای اتر ثبت کرده است.

SEC حداکثر ۲۴۰ روز فرصت دارد تا یک ETF را از تاریخ ظاهر شدن پرونده در ثبت فدرال تأیید یا رد کند، که تاریخ تصمیم گیری را برای آنها تعیین می کند. وجوه پیشنهادی را در اواخر ماه مه ۲۰۲۴، با چندین ضرب‌الاجل موقت که می‌تواند درخواست بازخورد عمومی بیشتری داشته باشد و در نتیجه تصمیم نهایی را به تأخیر بیندازد.

کمیسیون اغلب تصمیمات خود را به تعویق انداخته و به دنبال استفاده از کل ۲۴۰ روز است. تصمیم گیری در مورد دسته ای از برنامه های ETF از جمله BlackRock، WisdomTree، Invesco Galaxy، Wise Origin، VanEck، Bitwise و Valkyrie Digital Assets در اواسط اکتبر انتظار می رفت.

پیش از تعطیلی احتمالی دولت فدرال، SEC ضرب‌الاجل‌های تصمیم‌گیری خود را برای برنامه‌های ETF بیت‌کوین نقدی از Ark 21Shares و Global X تمدید کرده است و ممکن است تعادل را تا جمعه به تعویق بیندازد.

در اواخر ماه اوت، یک دادگاه تجدیدنظر فدرال حکم داد که SEC ایالات متحده باید رد پیشنهاد Grayscale Investments برای تبدیل Grayscale Bitcoin Trust خود به ETF را با استناد به تناقضات در تایید SEC محصولات مشابه بیت کوین مورد ارزیابی مجدد قرار دهد.


منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده