آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

SEC قانونی را تأیید می کند که بر ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد! 😲

SEC قانونی را تأیید می کند که بر ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد!

به گزارش زوم ارز، SEC قوانینی تصویب  کرده است که شرکت‌کنندگان در بازار ارزهای دیجیتال را ملزم به پیروی از قوانین اوراق بهادار فدرال می‌کند و نظارت بر این بازار را فراهم می‌کند.

در جلسه امروز، SEC با رای ۳ به ۲، این قوانین را تصویب کرد. این مقررات که ۲۴۷ صفحه دارند، برای افرادی که در معاملات دارایی‌های رمزنگاری‌شده مشغول هستند و با تعریف اوراق بهادار یا اوراق بهادار دولتی همخوانی دارند، به استثنای افرادی که دارایی‌های کمتر از ۵۰ میلیون دلار دارند، اعمال می‌شود. انتظار می‌رود این قوانین تأثیری بر روی امور مالی غیرمتمرکز  داشته باشند.

قوانین جدید بیان می‌کنند:

“اگر فعالیت‌های تجاری یک فرد در زمینه دارایی‌های رمزنگاری‌شده، از جمله محصولات، ساختارها و فعالیت‌های مرتبط با DeFi، مطابق با تعریف “به‌عنوان بخشی از یک کسب‌وکار عادی” است و هیچ استثنا و معافیتی اعمال نمی‌شود، آن فرد ملزم به ثبت نام به عنوان کارگزار یا فروشنده اوراق بهادار دولتی خواهد بود.”

قبلاً، صنعت کریپتو این قانون را در نامه‌های نظری خود به SEC رد کرده بود، پس از ارائه آن در مارس ۲۰۲۲. برخی از نظردهندگان ادعا کردند که این قانون برای محصولات DeFi غیرمنطقی است، زیرا آن‌ها بدون بدنه کنترل مرکزی عمل می‌کنند و صرفاً نرم‌افزاری هستند.

گری گنسلر، رئیس SEC، به محدودیت استثنای ۵۰ میلیون دلاری اشاره کرد و بیان کرد که تقاضا برای این قانون در فضای رمزنگاری و غیرکریپتو وجود دارد.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده