آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

درخواست تجدید نظر SEC مانعی برای دارندگان ریپل نخواهد بود

درخواست تجدید نظر SEC مانعی برای دارندگان ریپل نخواهد بود

درخواست تجدید نظر SEC مانعی برای دارندگان ریپل نخواهد بود

در میان گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه درخواست تجدیدنظر بالقوه توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) می‌تواند بر بازار کریپتو تأثیر منفی بگذارد، جان دیتون، وکیل Pro-XRP، روشن کرده است که حتی در صورت درخواست تجدیدنظر توسط آژانس، تأثیر قابل‌توجهی بر XRP نخواهد داشت.

پس از حکم قاضی مبنی بر اینکه فروش برنامه‌ای توکن‌های XRP از طریق صرافی‌ها، آنها را به عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی نمی‌کند، یک سوال جدید در مورد پیامدهای قانونی احتمالی در صورت تصمیم SEC به درخواست تجدیدنظر علیه حکم مطرح می‌شود. دیتون، که بیش از ۷۵۰۰۰ توکن دارنده XRP را نمایندگی می کند، سناریوهای احتمالی و پیچیدگی های اجرای قضاوت را توضیح داد.

در ۲۱ ژوئیه، SEC در پرونده خود در رابطه با پرونده علیه مدیرعامل آزمایشگاه Terraform، Do Kwon، اظهار داشت که قصد دارد درخواست بررسی تصمیم گرفته شده در دعوی قضایی Ripple را داشته باشد. این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که Kwon قصد خود را برای استفاده از حکم قضایی XRP به عنوان سابقه ای برای استدلال اینکه دارایی های دیجیتال نباید به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی شوند، اتخاذ شد.

توضیح دیتون نشان می دهد که تصمیم تجدید نظر می تواند بیش از دو سال طول بکشد و در طی آن حکم اجمالی قانون حاکم باقی خواهد ماند. مشخص نیست چه زمانی SEC در پاسخ به این حکم روند تجدید نظر را آغاز خواهد کرد.

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، در پاسخ به بحث جاری در مورد اختیارات SEC در مورد توکن‌ها، توییت کرد که صلاحیت این آژانس به اوراق بهادار محدود می‌شود. او گفت اگر یک توکن به عنوان یک امنیت طبقه بندی نشود، SEC نباید نقشی در تنظیم آن داشته باشد. ادعای صلاحیت قضایی در جایی که وجود ندارد، صرفاً یک حرکت قدرت سیاسی است که در نهایت به نفع هیچ کس نیست و به همه کسانی که درگیر هستند آسیب می رساند.

حکم ۱۳ ژوئیه قاضی آنالیسا تورس بیان کرد که توکن‌های XRP وقتی در صرافی‌های ارز دیجیتال به صورت خرده‌فروشی فروخته می‌شوند، اوراق بهادار نیستند. با این حال، این تصمیم کاملاً به نفع شرکت نبود، زیرا مشخص شد که ریپل هنگام ارائه XRP به صندوق‌های تامینی و سایر خریداران نهادی، قوانین اوراق بهادار را زیر پا گذاشته است.

منبع: Cointelegraph 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها