آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

SEC اپلیکیشن ETF بیت کوین بلک راک را برای بررسی می پذیرد

SEC اپلیکیشن ETF بیت کوین بلک راک را برای بررسی می پذیرد

SEC اپلیکیشن ETF بیت کوین بلک راک را برای بررسی می پذیرد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده SEC درخواست مدیر دارایی بلک راک برای صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین ETF را پذیرفته است که نشان دهنده گامی بزرگ برای راه اندازی بالقوه اولین ETF بیت کوین کشور است.

در ۱۳ ژوئیه، SEC اپلیکیشن ETF بیت کوین بلک راک را به لیست پرونده های قوانین پیشنهادی برای بازار سهام نزدک اضافه کرد. اقدامی که نشان دهنده قصد نهاد نظارتی برای جدی گرفتن برنامه است.

با توجه به جایگاه جهانی بلک راک در صنعت مدیریت دارایی، این سیگنال به عنوان یک شاخص بالقوه برای پذیرش بیشتر بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در آینده قابل توجه است.

این اقدام به دنبال ثبت درخواست اصلاح شده بیت کوین ETF توسط بلک راک در اواخر ژوئن صورت گرفت. گزارش شده است که مقامات SEC ابراز نگرانی کرده اند که برنامه های اصلی ETF ارسال شده توسط BlackRock و سایر مدیران دارایی به اندازه کافی جامع نیستند.

برای متقاعد کردن رگولاتورها، بلک راک یک توافقنامه «اشتراک نظارت» با صرافی ارز دیجیتال ایالات متحده Coinbase را به برنامه به روز شده خود اضافه کرده است. رقبا از جمله Ark Invest ،Fidelity Investments و دیگران نیز اصلاحات مشابهی را برای اپلیکیشن های بیت کوین ETF مربوطه خود ثبت می کنند.

در ۱۴ ژوئیه، یک روز پس از تصمیم BlackRock، SEC همچنین اپلیکیشن های بیت کوین ETF WisdomTree ،VanEck ،Fidelity و Invesco Galaxy را به داکت خود اضافه کرد.

بلک راک با بیش از ۹.۴ تریلیون دلار دارایی، بزرگترین مدیر دارایی جهان است. این شرکت در ۱۵ ژوئن برای اولین بار بیت کوین ETF خود را ثبت کرد و خوش بینی را برای پذیرش سازمانی بیشتر ارزهای دیجیتال تقویت کرد.

ETF بیت کوین به کاربران اجازه می دهد تا بدون داشتن توکن مستقیم در بیت کوین سرمایه گذاری کنند و می توان آن را در بازارهای سهام سنتی معامله کرد. SEC ایالات متحده اولین ETF آتی بیت کوین کشور را در ۲۳ ژوئن تصویب کرد، اما هنوز چراغ سبز به ETF بیت کوین اسپات نشان نداده است.

منبع: Forkast.news

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده