آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کلاهبرداران از راه‌اندازی Threads سوء استفاده می‌کنند و هویت کاربران ارز دیجیتال توییتر را جعل می‌کنند

کلاهبرداران از راه‌اندازی Threads سوء استفاده می‌کنند و هویت کاربران ارز دیجیتال توییتر را جعل می‌کنند

کلاهبرداران از راه‌اندازی Threads سوء استفاده می‌کنند و هویت کاربران ارز دیجیتال توییتر را جعل می‌کنند

Threads، اپلیکیشن تازه راه‌اندازی شده متا، به هدفی برای کلاهبرداران تبدیل شده است که وقت خود را برای فریب دادن کاربران تلف نمی‌کنند.

این پلتفرم قبلاً توجه چندین کاربر بانفوذ کریپتو توییتر را به خود جلب کرده است که زنگ خطر را در مورد حساب‌های فریبنده در کمین Threads به صدا در می‌آورند.

در ۸ ژوئیه، پلتفرم مالی غیرمتمرکز Wombex Finance تصویری از یک حساب Threads تقلبی را به اشتراک گذاشت که وانمود می کرد با پروژه آنها مرتبط است. Wombex Finance فوراً به کاربران هشدار داد و به آنها هشدار داد که کلاهبرداران به طور بالقوه می توانند حساب را اداره کنند زیرا پروژه آنها در پلتفرم Threads وجود ندارد.

لئونیداس اینفلوئنسر توکن NFT به دنبال‌کنندگان قابل توجه در ۷ ژوئیه درباره حضور کلاهبردارانی که در Threads هستند، هشدار داد. لئونیداس همه چیز را در دست گرفت و یک حساب کاربری در Threads برای مبارزه با این جعل‌کنندگان ایجاد کرد.

یکی دیگر از قربانیان جعل هویت Jaffrey Huang بود. در ۶ ژوئیه، او پروفایل Threads خود را به اشتراک گذاشت، اما یک کاربر به او هشدار داد که قبلاً یک حساب Threads تقلبی وجود دارد که به عنوان شخصیت توییتر او ظاهر شده است.

راه اندازی Threads توسط Meta از نزدیک به دنبال شکست محدودیت نرخ اخیر توییتر بود که به طور موقت محدودیت هایی را بر تعداد پست هایی که کاربران می توانستند در یک روز مشاهده کنند اعمال کرد. این حادثه احتمالاً به افزایش علاقه به پلتفرم‌های میکروبلاگینگ جایگزین کمک کرده است.

اپلیکیشن Threads که در ۵ جولای معرفی شد، افزایش ثبت نام را تجربه کرد و در عرض چند روز از ۹۸ میلیون کاربر فراتر رفت. علی‌رغم این شروع امیدوارکننده، این پلتفرم هنوز راه درازی برای رسیدن به پایگاه کاربران تخمینی ۴۵۰ میلیون توییتر دارد.

منبع: Crypro.news

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده