لایت فارکس

SBF یادداشتی را منتشر می کند که از دادگاه می خواهد پرونده های دادستان را مسدود کند

SBF یادداشتی را منتشر می کند که از دادگاه می خواهد پرونده های دادستان را مسدود کند

به گزارش زوم ارز،

سام بنکمن-فرید، موسس و مدیر عامل سابق صرافی منحل شده ارزهای دیجیتال FTX، یادداشتی را در تاریخ ۱ سپتامبر تنظیم کرده است و از دادگاه خواسته است که حقوقدادستان را رد کند. > درخواست ها

این یادداشت درخواست‌های ارائه‌شده توسط وزارت دادگستری ایالات متحده را «بی‌اساس و گسترده» می‌خواند. او استدلال می کند که اکثر مسائل مطرح شده توسط دولت در مرحله فعلی نمی تواند به درستی مورد توجه قرار گیرد.

او استدلال می کند که اکثر مسائل مطرح شده توسط دولت در مرحله فعلی نمی تواند به درستی مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر این، این یادداشت ادعا می‌کند که این درخواست‌ها «به دنبال پذیرش شواهد نامربوط و مغرضانه در رابطه با رفتارهایی هستند که دیگر متهم نشده‌اند یا هرگز متهم نشده‌اند، به منظور تضعیف هرگونه دفاع احتمالی، و پذیرش دسته‌های گسترده شنیده‌ها و سایر شواهد نادرست هستند».

در ادامه استدلال می‌شود که درخواست‌های دادستان در یک عمل “قانونی تایید نشده و غیرقابل اجرا” هستند و بنابراین نباید با آنها موافقت شود.

مجله: چگونه از رمزنگاری خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند< /p>

منبع: cointelegraph.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده