لایت فارکس

به گزارش Santiment: با وجود کاهش قیمت بیت کوین و آلت کوین ها، این آلت کوین امکان روند صعودی را دارند

به گزارش Santiment: با وجود کاهش قیمت بیت کوین و آلت کوین ها، این آلت کوین امکان روند صعودی را دارند

به گزارش Santiment: با وجود کاهش قیمت بیت کوین و آلت کوین ها، این آلت کوین امکان روند صعودی را دارد

به گزارش زوم ارز، بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها هفته گذشته به دنبال اخبار متوالی کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد برنامه‌های نقدی بیت‌کوین ETF در روز پنجشنبه، فشار فروش شدیدی را تجربه کردند.

در حالی که بیت کوین به سطح ۲۶۰۰۰ دلار سقوط کرد، آلت کوین ها نیز عقب نشینی کردند. با وجود این عقب نشینی، Santiment گفت که Cardano (ADA) نشانه هایی از بهبودی را نشان می دهد.

سانتیمنت اشاره کرد که علیرغم فشارهای فروش، حجم تراکنش های زنجیره ای هفتگی ADA از پایان ژانویه ۱۷۰۰ درصد افزایش یافته است.

Santiment همچنین اشاره کرد که تسلط اجتماعی Cardano افزایش یافته است و اظهار داشت که این افزایش نشان می دهد که علاقه سرمایه گذاران به ADA بدون تغییر باقی می ماند.

قیمت کاردانو!

در طول سال ۲۰۲۳، Cardano از ۰.۲۵ تا ۰.۴۶ دلار متغیر خواهد بود و در زمان نگارش این مقاله نزدیک به مرز پایین ۰.۲۵ دلار معامله می شود.

کاردانو همچنین در سال ۲۰۲۳ از SEC ضربه خورد. زیرا SEC اعلام کرد که ADA نیز در شکایت‌هایی که علیه صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال Binance و Coinbase ارائه کرده، یک امنیت است.

زمان نشان خواهد داد که آیا علائم بهبودی بیان شده توسط Santiment باعث بهبود پایدار می‌شود که منجر به ATH کاردانو در حدود ۳ دلار می‌شود.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده