لایت فارکس

سام بنکمن-فرید پیش از محاکمه به زندان افتاد

سام بنکمن-فرید پیش از محاکمه به زندان افتاد

سام بنکمن-فرید پیش از محاکمه به زندان افتاد

به گزارش زوم ارز، سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، قبل از محاکمه در ماه اکتبر به اتهامات متعدد جرایم مالی، پس از اینکه یک قاضی فدرال آزادی او را با قید وثیقه لغو کرد، به بازداشت منتقل شد.

بانکمن-فرید، مدیر عامل سابق ۳۱ ساله امپراتوری FTX، روز جمعه پس از اقدام وزارت دادگستری ایالات متحده برای بازگرداندن وی در دادگاه حاضر شد. به اتهام نقض شروط تعهداتش از طریق تلاش برای دستکاری چندین شاهد به زندان. به گفته وزارت دادگستری، تماس بانکمن-فرید با راین میلر، مشاور عمومی سابق FTX.US و استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی برای تماشای Super Bowl، به گفته تیم دفاعی وی، کافی بود تا شرایط وثیقه وی تغییر کند. . با این حال، آخرین نیش این بود که بانکمن-فرید بخشی از دفتر خاطرات شخصی کارولین الیسون، مدیرعامل سابق آلامدا ریسرچ را با نیویورک تایمز به اشتراک گذاشت.

تیم دفاعی بانکمن-فرید اعتراف کرد که او برخی از صفحات خاطرات خود را با تایمز به اشتراک گذاشته است، اگرچه وکلای او مخالفت کردند که او در تلاش برای دستکاری شاهدی در انجام این کار بوده است. تیم دفاعی همچنین استدلال کرد که زندانی کردن بانکمن-فرید، آماده شدن برای محاکمه او را دشوارتر می کند.

قاضی لوئیس کاپلان، از دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک، با این استدلال ها قانع نشد.

Bankman-Fried در حال حاضر قرار است در ابتدای اکتبر به دلیل کلاهبرداری از طریق سیم، کلاهبرداری کالا، کلاهبرداری اوراق بهادار، پولشویی و اتهامات مربوط به توطئه محاکمه شود. او با محاکمه دیگری که به طور آزمایشی برای مارس آینده برنامه ریزی شده است، با اتهامات دیگری که توسط وزارت دادگستری پس از دستگیری و استرداد بنکمن-فرید مطرح شده است، روبرو است.

برخی درخواست‌های پیش از محاکمه از سوی دادستان و دفاع تا دوشنبه، ۱۴ اوت به دادگاه ارائه می‌شود.


منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده