آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

RWA Inc اعلام کرد که شراکت استراتژیک با Collably Network برای تقویت اکوسیستم توکن‌سازی برقرار کرده است

RWA Inc اعلام کرد که شراکت استراتژیک با Collably Network برای تقویت اکوسیستم توکن‌سازی برقرار کرده است

RWA Inc اعلام کرد که شراکت استراتژیک با Collably Network برای تقویت اکوسیستم توکن‌سازی برقرار کرده است

به گزارش زوم ارز، RWA Inc. اعلام کرده است که یک همکاری استراتژیک با هکرهای رشد سازمانی، Collably Network، راه اندازی کرده است. Collably Network، که به دلیل تخصص خود در زمینه کسب مشارکت، نصب، مدیریت و ادغام شناخته شده است، به اکوسیستم گسترده‌ای که RWA Inc. در حال گسترش آن است، می‌پیوندد. هدف اصلی این همکاری، ساده‌سازی فرایند مشارکت و ادغام RWA است. این تعامل هم‌افزایی طراحی شده است تا باعث افزایش استفاده از توکن‌ها و تقویت اکوسیستم کلی RWA شود.

RWA Inc. در ردیف پیشروان بخش توکن‌ سازی قرار دارد و با استراتژی یکتای خود برای هماهنگ‌سازی بازار، از سایرین متمایز است. این شرکت به جای رقابت، بزرگ‌ترین اکوسیستم شرکای استراتژیک را در زمینه توکن‌سازی فراهم می‌کند. این رویکرد مشترک، زمینه را برای ایجاد یک اقتصاد جدید باز می‌کند.

شرکت RWA Inc. یک پلتفرم است که خدمات توکن‌سازی دارایی‌های تحت نظارت را به مدیران شرکت‌ها و صندوق‌های سنتی ارائه می‌دهد. این شرکت کاملاً در امارات متحده عربی ثبت شده و دارای مجوز مورد نیاز می‌باشد. RWA Inc. به عنوان یک پورتال ورود ایده‌آل برای مشتریان در سطح سازمانی و یک محیط امن و سازگار برای توکن‌سازی دارایی‌ها عمل می‌کند.

Launchpad RWA Inc. ساده ترین شکل فرآیند توکن سازی دارایی را برای شرکت‌های سرمایه‌گذاری و کاربران عادی فراهم می کند. رابط کاربری بصری این پلتفرم به هر فرد اجازه می‌دهد تا در چند دقیقه، دارایی‌های خود را به توکن‌های بلاکچین تبدیل کند. همچنین، تیم تخصصی RWA در طول فرآیند توکن سازی همراهی می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که دارایی‌های بلاکچین کاملاً مطابق نیازهای مشتریان ایجاد می‌شوند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

یکی از ویژگی‌های برجسته شرکت RWA Inc. این است که امکان تقسیم دارایی‌ها به توکن‌های کوچک‌تر را فراهم می‌کند که نشان‌دهنده نوردهی کسری آن است. این رویکرد با کاهش موانع مالی برای پذیرش مواجهه و دسترسی آزاد برای معامله‌گران جهانی را فراهم می‌کند، همچنین باعث تضمین بازده بالاتری از دارایی‌ها می‌شود.

شبکه Collably به شرکت هک رشد پیشرو در صنعت تبدیل می شود

Collably Network با ارائه خدمات حیاتی مانند کسب مشارکت و مدیریت تخصص، در مقیاس‌بندی اکوسیستم‌ها فعالیت می‌کند. این شبکه به شهرتی برای کمک به استارت‌آپ‌ها برای رسیدن به موفقیت دست یافته است. تیم کارشناسان Collably استراتژی‌های اثبات شده‌ای را ارائه می‌دهند که شامل اشتراک منابع، هماهنگی و سایر عناصر حیاتی برای گسترش اکوسیستم می‌شود.

با همکاری با شرکت RWA Inc.، Collably Network قصد دارد جامعه گسترده RWA را با بیش از ۵۰ همکاری استراتژیک با رهبران صنعت سازماندهی کند. آنان اطمینان حاصل می‌کنند که به ارزش‌های برتر اکوسیستم ادغام شده، تجربه کاربری (UX) را بهبود می‌دهند و پذیرش را افزایش می‌دهند.

همکاری بین شرکت RWA Inc. و شبکه Collably نشان‌دهنده یک پیشرفت مهم در حوزه صنعت توکن‌سازی است. با استفاده از تخصص Collably در امور هک رشد و مدیریت اکوسیستم، RWA Inc. قصد دارد دامنه و تأثیر خود را گسترش دهد و توکن‌سازی را به جامعه عامل برساند.

منبع: blockchainreporter.net


تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده