آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

RockX و Cactus Custody با هم متحد می شوند تا سهام کریپتو را افزایش دهند

RockX و Cactus Custody با هم متحد می شوند تا سهام کریپتو را افزایش دهند

RockX و Cactus Custody با هم متحد می شوند تا سهام کریپتو را افزایش دهند

به گزارش زوم ارز،

RockX، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های staking، یک مشارکت انحصاری با Cactus Custody، شرکت مادر Matrixport برقرار کرده است. از طریق این همکاری، هر دو طرف برای ساده‌سازی و بهبود روش سهامداری برای مزیت موسسات مالی اصلی از نظر پایبندی به مقررات و افزایش ایمنی تلاش خواهند کرد.

با توجه به محبوبیت در میان مؤسساتی که آن را به عنوان سیستمی که بازدهی ثابتی را ایجاد می کند، مشاهده می کنند، آنها با موانع خاصی روبرو می شوند. از جمله آنها می توان به خطرات امنیت سایبری، موانع نظارتی و خطرات کاهش توکن اشاره کرد. با ویژگی‌های ایمنی پیشرفته‌اش، Cactus Custody برای رفع این نگرانی‌ها به اندازه کافی مجهز است.

اجرای ارتقاء Shapella به رشد تصاعدی حجم سهام در اتریوم کمک کرده است. به همین دلیل، مؤسسات به دلیل پتانسیل سودآوری دارایی‌های دیجیتالی ترجیح داده‌اند.

واحد ارائه دهندگان خدمات شرکت و اعتماد هنگ کنگ و سازمان نظارت بر بازار مالی سوئیس هر دو مجوزهایی را به Cactus Custody اعطا کرده اند و این شرکت اعتبارنامه SOC-2 را نیز دریافت کرده است. در حال حاضر بیش از ۳۰۰ مشتری سازمانی وجود دارد که به این شرکت اعتماد کرده اند تا مقادیر زیادی از دارایی های دیجیتالی را که در بیش از ۳۰ بلاک چین پخش شده اند، تامین کند. RockX، از سوی خود، خدمات سهامداری را به بیش از بیست توکن اصلی ارائه می‌کند و با توجه به دارایی‌های مشترک، از مرز ۱ میلیارد دلار فراتر رفته است.

با مشارکت اخیر RockX و Cactus Custody، سرمایه گذاری نهادی به نقطه عطفی بزرگ رسیده است. این یک راه ایمن و ساده برای ذخیره و مدیریت دارایی های دیجیتال شما خواهد بود. با هم، ما می‌توانیم شفافیت را در رویه مبهم شرط‌بندی غیر حبس ارائه کنیم.

طبق گفته رئیس اداره کاکتوس، وندی جیانگ، سیستم سهامداری بلاک چین پیشرفته RockX با خدمات کنترل دارایی ایمن خود همراهی کامل دارد و گزینه های بازدهی غیرقابل مقایسه ای را برای مشتریان سازمانی خود ارائه می دهد.

طبق گفته چن ژولینگ، مدیر اجرایی RockX، همکاری با کاکتوس کاستودی به مؤسسات اجازه می‌دهد به فضایی دسترسی داشته باشند که در آن امور مالی متعارف و غیرمتمرکز همپوشانی دارند. هدف مشترک هر دو شرکت هموار کردن راه برای انتقال مالی متعارف به فضای سهامداری دارایی دیجیتال است.

RockX به عنوان یک شبکه گره بلاک چین، دسترسی کاربر به Web3 را تسهیل می‌کند. این شرکت برای توسعه دهندگان در تمامی محبوب ترین بلاک چین های Proof-of-Stake، ابزارهای برتری برای سهامداری و ایجاد ایجاد می کند. RockX با استفاده از بیش از ۲۰ پروتکل شبکه ۱ و ۲ مختلف، تعداد نامحدودی گره دسترسی به شبکه را راه اندازی کرده است. در نتیجه، فناوری بلاک چین می تواند کاربرد گسترده تری پیدا کند. بیش از ۲۰ توکن اصلی، با ارزش کل بیش از ۱ میلیارد دلار، توسط این شرکت نگهداری می شود.

Cactus Custody به طور رسمی در سال ۲۰۱۹ تأسیس شد. این تجارت خدمات مالی برای دارایی های دیجیتال ارائه می دهد. هدف این شرکت ارائه خدمات نگهداری نهادی قابل اعتماد در حوزه دیجیتال است. علاوه بر رعایت الزامات ذخیره سرمایه و استانداردهای AML، Cactus Custody همچنین یک متولی واجد شرایط و یک شرکت اعتماد هنگ کنگ است.


منبع: cryptonewsz.com

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده