آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

حجم معاملات کریپتو سه ماهه اول Robinhood با افزایش ۲۲۴ درصدی به وجود آمد

حجم معاملات کریپتو سه ماهه اول Robinhood با افزایش 224 درصدی به وجود آمد

حجم معاملات کریپتو سه ماهه اول Robinhood با افزایش ۲۲۴ درصدی به وجود آمد

به گزارش زوم ارز، در چهارچوب سه ماهه اول، Robinhood (HOOD) با تجربه حجم معاملات رمزارزی به مبلغ ۳۶ میلیارد دلار، تغییری ۲۲۴ درصدی نسبت به سال قبل را شهود داد. موجب افزایش ۲۳۲ درصدی درآمد مرتبط با رمزنگاری شد که به ۱۲۶ میلیون دلار رسید. این عامل به عنوان مهمترین عامل در هدایت تراکنش‌های سه ماهه اول تلقی می‌شود. همچنین، درآمد سالانه نیز ۵۹ درصد رشد کرده و به ۳۲۹ میلیون دلار افزایش یافته است. تا پایان ماه مارس، Robinhood مبلغ ۲۶.۲ میلیارد دلار اطلاعات رمزنگاری کاربران خود را در حالت بازداشت داشت. این افزایش ۷۸ درصدی نسبت به پایان سال ۲۰۲۳ را نشان می‌دهد.

تراکنش‌های بزرگ‌تر ناشی از تجارت کریپتو هدفمند، بخش طبیعی و بدون حیرتی از صنایع مالی است. این امر قابل پیش‌بینی است زیرا Coinbase (COIN)، یکی از بزرگترین پلتفرم‌های مبادله کریپتو، بهبود زیادی در روند بازار این فضا داشته و اعداد «بروز» خود را به افتخاری گران‌قیمت ارائه کرده است.

شاید دنبال کردن این تحلیل ها برای شما مفید باشد: 

Robinhood به راحتی به تجاوز و جلب درآمد در سه ماه ابتدایی خود پرداخت. بر اساس اظهارات FactSet، این شرکت در این دوره مدتی با درآمد ۶۱۸ میلیون دلار به عملکرد خوبی دست یافت، که این مقدار از تخمین‌های ۵۵۲.۷ میلیون دلاری تحلیلگران بیشتر بود. در واقع، درآمد به ازای هر سهم در این دوره، ۰.۱۸ دلار بود که قابلیت فراتر از متوسط تخمین‌های ۰.۰۶ دلاری تحلیلگران را دارا بود.

در روز چهارشنبه بعد از افتتاح بازار، سهام Robinhood با ۷ درصد رشد قابل مشاهده بودند، در حالی که قیمت سهام Coinbase کاهش پیدا کرده بود. سهام شرکت Robinhood (HOOD) در سال جاری تاکنون با افزایشی حدود ۴۰ درصد رو به رشد بوده است، در همین حال سهام Coinbase (COIN) نیز با ۲۲ درصد رشد قابل مشاهده بوده است.

این شرکت، هفته گذشته، اطلاعیه‌ای از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده درباره واحد رمزنگاری خود دریافت کرد و آن را منتشر کرد.

منبع: coindesk.com


تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده