آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Robinhood:معاملات کریپتو در نوامبر نسبت به ماه قبل ۷۵ درصد افزایش یافته است😀

Robinhood: معاملات کریپتو در نوامبر نسبت به ماه قبل 75 درصد افزایش یافته است

Robinhood: معاملات کریپتو در نوامبر نسبت به ماه قبل ۷۵ درصد افزایش یافته است

به گزارش زوم ارز، روز دوشنبه، در یک مورد مطرح شده در پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار، شرکت رابینهود اعلام کرد که حجم معاملات کریپتو در پلتفرم آن در طول ماه گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است.

در یک اطلاعیه ۸-K، شرکت اعلام کرد: “حجم معاملات واقعی کریپتو در نوامبر تقریباً ۷۵٪ بیشتر از سطح ماه اکتبر ۲۰۲۳ بود” و افزود که قصد دارد داده‌های عملیاتی کامل را در هفته‌های آینده منتشر کند.

این خبر می‌تواند برای شرکتی که درآمدهای حاصل از معاملات کریپتوی رو به کاهشی داشته است، انعکاس مثبتی داشته باشد. در سه ماهه سوم، درآمدهای مبتنی بر تراکنش از ارزهای دیجیتال با کاهش ۵۵ درصدی به ۲۳ میلیون دلار رسید. همچنین در سه ماهه دوم نیز شاهد کاهشی بوده است.

نیز، شرکت در ماه گذشته اعلام کرده بود که پس از راه‌اندازی فعالیت در بریتانیا، قصد دارد تجارت کریپتو را در اتحادیه اروپا آغاز کند.

افزایش بیت کوین

قیمت بیت کوین  در طی ماه گذشته با افزایش ۵.۸۱٪ به ۴۲۰۰۶ دلار رسید. این افزایش درصدی ۲۰.۶ را نسبت به ماه قبل نشان می‌دهد و در حالتی است که خبرها و توقعات مبنی بر تأیید ETF بیت کوین توسط SEC در آینده نزدیک برای خوش‌بینان مورد توجه قرار می‌گیرد. ارزش بازار بیت کوین، که بزرگترین ارز دیجیتال جهان است، روز دوشنبه نیز ۵.۴ درصد افزایش داشته و ساعت ۵:۰۸ بعد از ظهر به مبلغ ۴۲۰۰۶ دلار رسید.


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده