آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

حمایت رابرت کیوساکی از بیت کوین به دلیل عبور بدهی ایالات متحده از ۳۴ تریلیون دلار

حمایت رابرت کیوساکی از بیت کوین به دلیل عبور بدهی ایالات متحده از ۳۴ تریلیون دلار

حمایت رابرت کیوساکی از بیت کوین به دلیل عبور بدهی ایالات متحده از ۳۴ تریلیون دلار

به گزارش زوم ارز، نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» رابرت کیوساکی به‌روزرسانی مهم بیت‌کوین را با بیش از ۲.۵ میلیون دنبال‌کننده‌اش در X در بحبوحه بدهی رو به رشد ایالات متحده به اشتراک گذاشته است.

رابرت کیوساکی می گوید بیت کوین بخر

به گفته یک نویسنده پرفروش، نیازی به ترس از وضعیت اقتصادی فعلی کشور وجود ندارد. او حمایت می‌کند که سرمایه‌گذاران باید “آماده شوند” در پی افزایش بدهی کشور به بیش از ۳۴ تریلیون دلار.

کارشناسان بازار و مالی به بدهی‌های رو به رشدی که دولت ایالات متحده بر عهده دارد، محتاط بوده‌اند. بدهی ملی در میانگین هر ۹۰ روز به طور متوسط یک تریلیون دلار افزایش می‌یابد و این باعث می‌شود که این کشور یکی از بدهکارترین کشورهای جهان شود.

پیامدهای این نمایه بدهی عظیم بسیار زیاد است، زیرا می‌تواند هر نوع اقدامات رشد اقتصادی که توسط دولت بایدن اجرا می‌شود را خدشه‌دار کند. اگرچه یک رشد مثبت در شاخص‌های کلیدی اقتصادی از جمله کاهش تورم و افزایش اشتغال وجود دارد، اما پیش‌بینی یک رکود بلندمدت بسیار احتمال‌پذیر است.

با توجه به این احتمال، رابرت کیوساکی می‌گوید: “آمریکا بیمار است” و هر کسی که برای فرار از سقوط مالی نیاز دارد، باید “طلای بیشتری بخرد، نقره و بیت‌کوین.” او همواره این سه انتخاب را به عنوان دارایی‌های خود برای فرار از ضرر سریع دلار آمریکا و به طور کلی ارزهای فیات حفظ کرده است.

هرچند در برخی مواقع او املاک و مستغلات را به انتخاب خود اضافه می‌کند، اما به قدرت بیت‌کوین به عنوان یک ضریب اصلی سرمایه اعتقاد دارد. در اوایل هفته، او به سرمایه‌گذاران توصیه کرد که حداقل ۵۰۰ دلار سرمایه‌گذاری کنند تا از آخرین رشد دارایی و رشد آتی بهره‌برداری کنند.

هدف قیمت بیت کوین

رابرت کیوساکی اعتقاد دارد که بیت‌کوین می‌تواند تا پایان سال به ۳۰۰,۰۰۰ دلار ارتقا پیدا کند و این نکته به عنوان توجیهی برای درخواست خود برای خرید بیشتر بیت‌کوین مطرح می‌شود.

این دیدگاه او به خوبی با نظر بسیاری از کارشناسان بازار مطابقت دارد که معتقدند قیمت این سکه می‌تواند حتی تا ۱۰ برابر ارزش فعلی خود رشد کند. در پایان هفته گذشته، قیمت بیت‌کوین به بالاترین سطح تاریخی خود، یعنی بیش از ۷۰,۰۰۰ دلار، رسید و این رکورد، در پی انباشت قوی بیت‌کوین توسط چهار صندوق معاملاتی ETF برجسته BTC ایجاد شد.

با نزدیک شدن به رویداد نصفه شدن بیت‌کوین در چند هفته آینده، شوک تقاضای عرضه بیشتر تشدید می‌شود و کمبود را بیشتر می‌کند. این ممکن است به افزایش قیمت بیت‌کوین به سطوح پیش‌بینی شده توسط رابرت کیوساکی و سایر بازارها کمک کند، طبق نظر کارشناسان.

در نهایت، رابرت کیوساکی معتقد است که در حالی که دلار قرار است ادامه سقوط داشته باشد، طراحی بیت‌کوین به عنوان یک واحد مقاومت در برابر تورم باعث می‌شود که ارزش آن در بلندمدت حفظ شود.


منبع: coingape.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده