آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیروزی اخیر ریپل بر SEC تنها چیز صعودی برای قیمت XRP نیست

پیروزی اخیر ریپل بر SEC تنها چیز صعودی برای قیمت XRP نیست

پیروزی اخیر ریپل بر SEC تنها چیز صعودی برای قیمت XRP نیست

به گزارش زوم ارز،

  • پس از پیروزی ریپل در SEC، XRP به ۰.۵۳ دلار افزایش یافت. سرمایه گذاران بزرگ اکنون ۲۹.۵ درصد از عرضه آن را کنترل می کنند.
  • پیروزی‌های قانونی و افزایش دارایی نشان‌دهنده پتانسیل برای بالاترین XRP جدید است.
  • هم تحلیلگران انسانی و هم هوش مصنوعی، مانند ChatGPT، وضوح نظارتی را پیش‌بینی می‌کنند که ارزش آینده XRP را افزایش می‌دهد.

نهنگ‌های XRP تقریباً ۳۰ درصد از عرضه را کنترل می‌کنند

ریپل و توکن بومی آن – XRP – پس از کسب سومین پیروزی متوالی در دادگاه در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بار دیگر در فضای ارزهای رمزپایه پاشیدند. این خبر باعث افزایش قیمت این دارایی شد که برای اولین بار طی دو هفته به حدود ۰.۵۳ دلار (در هر CoinGecko) رسید.

طبق پلتفرم تجزیه و تحلیل رفتار کریپتو – Santiment، افزایش XRP را می توان به عامل دیگری نسبت داد: ولگردی و قانونی شکنی اخیر از سوی سرمایه گذاران بزرگ. به طور خاص، کوسه ها و نهنگ ها (آنهایی که بین ۱۰ هزار تا ۱۰ میلیون توکن دارند) دارایی کلی خود را به بالاترین سطح از پایان جولای افزایش داده اند.

آنها ۲۹.۵ درصد از عرضه در گردش XRP یا تقریباً ۱۶ میلیارد دارایی را در اختیار دارند. با محاسبه نرخ های جاری، این مبلغ معادل بیش از ۸ میلیارد دلار است. همانطور که CryptoPotato قبلا گزارش کرده بود، این سرمایه گذاران کمتر از ۲۷ درصد از عرضه موجود را در ابتدای ماه در اختیار داشتند./ p>

XRP چقدر می تواند بالا رود؟

تحلیلگران و کارشناسان اخیراً پیش‌بینی‌های صعودی متعددی ارائه کرده‌اند و تصور می‌کنند که XRP در آینده نزدیک به بالاترین حد خود برسد. با در نظر گرفتن آخرین پیروزی ریپل در مقابل SEC، شرط‌بندی‌های آن‌ها در حال حاضر محتمل‌تر به نظر می‌رسد.

برخی افراد، از جمله تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال با نام “KALEO”، خوشبین هستند که توکن بومی ریپل در آینده به افزایش خود ادامه دهد. یک پیروزی قاطع احتمالی در نبرد حقوقی.

مدل زبان مبتنی بر هوش مصنوعی – ChatGPT – همچنین برآورد کرد که وضوح نظارتی می‌تواند یکی از عناصر حیاتی برای افزایش ارزش XRP باشد و در نهایت منجر به روند صعودی شود. برای دارایی

خوانندگانی که مایلند بدانند که سکه چگونه در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۳ عملکرد خواهد داشت، می‌توانند به ویدیوی اختصاصی ما در زیر نگاهی بیندازند:

منبع: cryptopotato.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده