آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ های ریپل با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال در کانون توجه قرار گرفتند

نهنگ های ریپل با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال در کانون توجه قرار گرفتند

نهنگ های ریپل با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال در کانون توجه قرار گرفتند

در میان افزایش اخیر قیمت ارزهای دیجیتال، همه نگاه ها به نهنگ ها یا دارندگان بزرگ XRP، پنجمین ارز دیجیتال بزرگ است. شرکت تجزیه و تحلیل داده Lookonchain اخیراً بینشی در مورد الگوهای خرید و فروش چهار دارنده XRP مهم در زنجیره هوشمند بایننس BSC ارائه کرده است که به پتانسیل افزایش فعالیت فروش اشاره می کند.

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط Lookonchain، چهار نهنگ اصلی XRP عادات خرید متفاوتی از خود نشان داده اند. اولین مورد که با نام “۰xf522” شناخته می شود، بین ۲۲ آپریل تا ۲۴ نوامبر ۲۰۲۲، ۲۵ میلیون XRP معادل ۱۸ میلیون دلار با میانگین قیمت ۰.۴۳ دلار جمع آوری کرد و هنوز هیچ موردی را تخلیه نکرده است. در همین حال، “x513d” ده میلیون XRP با میانگین ۰.۴۵ دلار به ازای هر توکن دریافت کرد و از آن زمان ۵.۴ میلیون XRP معادل ۴.۳ میلیون دلار را به دنبال افزایش قیمت اخیر ریپل به بایننس واریز کرده است.

دو نهنگ دیگر با تگ های “۰x8456” و “۰x8bf6″هر کدام ۱.۴ میلیون XRP با میانگین قیمت‌های خرید ۰.۴ دلار و ۰.۳۹ دلار به دست آوردند. هیچ یک از این دارندگان در مقیاس بزرگ تاکنون نشانه ای از فروش نشان نداده اند. با این حال، با افزایش قیمت اخیر XRP و رکود متعاقب آن، ممکن است در آینده نزدیک فعالیت فروش این نهنگ ها و دیگر نهنگ ها افزایش یابد. علی‌رغم جهش بیش از ۸۰ درصدی پس از یک رأی مختلط در پرونده Ripple v. SEC، که منجر به ثبت مجدد XRP در ایالات متحده در Coinbase ،Bitstamp و سایر صرافی های پرمخاطب شد، ارزش این ارز دیجیتال با ۱۶ درصد کاهش به زیر ۰.۷۰ دلار رسید. این نوسان و ابهامات حقوقی مداوم پیرامون پیروزی ریپل همچنان بر احساسات سرمایه گذاران تأثیر می گذارد. بسته به نحوه جذابیت بالقوه SEC تصمیم ریپل، نهنگ های XRP و سرمایه گذاران کوچکتر به طور یکسان ممکن است استراتژی های خود را در پاسخ به شرایط در حال تحول بازار تنظیم کنند.

منبع: U.Today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده