آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ریپل کاهش نوسانات را مشاهده می کند

ریپل کاهش نوسانات را مشاهده می کند

ریپل کاهش نوسانات را مشاهده می کند

XRP پس از افزایش ۷۵ درصدی قیمت شاهد کاهش شدید نوسانات بوده است. این افت ناگهانی نوسان ممکن است باعث شده باشد که برخی از معامله گران به این فکر کنند که آینده این دارایی دیجیتال چیست. همین چند هفته پیش، XRP یک افزایش قیمت چشمگیر را پشت سر گذاشت و ۷۵ درصد افزایش یافت. این حرکت صعودی عمدتاً ناشی از موجی از احساسات مثبت در بین سرمایه گذاران و روند صعودی گسترده تر بازار ارزهای دیجیتال بود. با افزایش قیمت، نوسانات نیز افزایش یافت و فرصت های زیادی برای معامله گران فراهم کرد.

با این حال، در روزهای پس از این افزایش قیمت قابل توجه، تغییر قابل توجهی رخ داد. نوسانات XRP به شدت کاهش یافت. این کاملاً غیرعادی است، با توجه به اینکه افزایش قیمت‌ها، به‌ویژه با این بزرگی، معمولاً با دوره‌هایی از نوسانات بالا همراه است زیرا بازار به دنبال ایجاد یک قیمت تعادلی جدید است. میانگین‌های متحرک MAs، یک ابزار تحلیل تکنیکی کلیدی، شروع به جدایی از یکدیگر کرده‌اند، پدیده‌ای که به عنوان پراکندگی شناخته می‌شود. پراکندگی در میانگین های متحرک اغلب نشان دهنده کاهش نوسانات است و معمولاً نشانه ای از تثبیت قیمت است.

چیزی که این کاهش نوسان را حتی بیشتر می کند این است که میانگین های متحرک همگرا نیستند، که نشان می دهد کاهش نوسان موقتی نیست، اما می تواند برای XRP، حداقل برای آینده قابل پیش بینی، طبیعی جدید باشد. این عدم همگرایی نشان می دهد که تا زمانی که قیمت بیشتر تثبیت نشود، بعید است شاهد بازگشت نوسانات بالا باشیم. در حال حاضر، به نظر می رسد آنچه ما می بینیم تثبیت قیمت ساده است. به نظر می رسد بازار در حال جذب افزایش قیمت اخیر است، با پراکندگی در MAها نشان می دهد که دارایی دیجیتال در دوره ای با نوسانات کمتر است. این مرحله می‌تواند فرصتی عالی برای معامله‌گرانی که بازاری قابل پیش‌بینی‌تر دارند، فراهم کند.

منبع: U.Today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها