اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ریپل به دنبال پنهان سازی این مدارک از چشمان مردم است

ریپل از قاضی فدرال سارا نتبورن درخواست کرده که برخی از اسناد محرمانه خود را زیر مهر و موم نگه دارد و رسانه نشود.
ریپل از قاضی دادگاه سارا نتبورن درخواست کرده که برخی از اسناد خود به همراه نامه های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا ضمیمه کرده و آنها رسانه ای نشوند.
اندرو سرسنی مدیرسابق بخش اجرایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا بود و اکنون نماینده این شرکت بلاکچین یعنی ریپل لب است می‌گوید این مدارک حاوی اطلاعات محرمانه و خصوصی هستند.
اندرو سرسنی گفت: این مدارک که ما خواستار مهر و موم شدن آنها هستیم حاوی استراتژی های انحصاری، توسعه داخلی و بازاریابی و تجزیه و تحلیل ها، برداشت ها و نگرانی های مربوط به طیف وسیعی از دغدغه های یک شرکت خصوصی هستند و تاکنون هرگز علنی نشده اند.
این اسناد برخی از جزئیات محرمانه در مورد روند ایجاد و توزیع ریپل، ایمیل های داخلی بین کارمندان این شرکت بلاکچین، شرح استراتژی تجاری و برنامه جذب سرمایه شرکت ها و گفت و گو و مذاکرات با سرمایه گذاران در مراحل اولیه را شامل می‌شوند.
اگر دادگاه تصمیم به علنی کردن این مدارک بگیرد ریپل همچنان به دنبال ویرایش این اسناد خواهد بود.
همانطور که قبلاً گزارش دادیم این شرکت بلاکچین طی تحقیقات کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا 303 هزار صفحه مدارک تولید کرده بود در حالی که سازمان بورس حدوداً 150 صفحه مدرک تولید کرده بود.
به نظر شما به غیر از موارد ذکر شده توسط اندرو سرسنی آیا چیز دیگری هم وجود دارد که مدیران ریپل به دنبال مخفی کردن آن باشند؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا