آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شراکت های جدیدی به منظور تقویت مشارکت مالی در خاورمیانه و آفریقا ایجاد شده است

بیش از 63 میلیون ریپل در صرافی ها تخلیه شده است

شراکت های جدیدی به منظور تقویت مشارکت مالی در خاورمیانه و آفریقا ایجاد شده است

به گزارش زوم ارز،

  • Pyypl و Visa در حال پیوستن به نیروهای خود هستند تا کارت‌های Visa پیش‌پرداخت دیجیتالی و فیزیکی را برای تسهیل درج مالی در MEA بیاورند.
  • این مشارکت به دنبال دموکراتیک کردن خدمات مالی در بین ۸۵۰ میلیون کاربر تلفن هوشمند برای پیشبرد اقتصاد دیجیتال است.
  • ادغام بلاک چین ریپل چرخشی را برای راه حل های مالی ایمن و نوآورانه در MEA نشان می دهد.

شرکت فین‌تک Pyypl به همراه ویزا همکاری کرده است تا ویزا کارت‌های پیش‌پرداخت دیجیتال و فیزیکی را در منطقه خاورمیانه و آفریقا معرفی کند. این همکاری جدید منجر به افزایش شمول مالی در منطقه خواهد شد. Pyypl قصد دارد که کارت‌های ویزا را به برنامه تلفن همراه خود اضافه کند و به دنبال ارتقای دسترسی به منابع مالی در بین جمعیت‌های محروم عمل می‌کند، در نتیجه ۸۵۰ میلیون کاربر تلفن هوشمند را به عنوان هدف خود قرار می‌دهد.

پیشرفت اقتصاد دیجیتال

امکان استفاده از کارت‌های مجازی Visa از طریق برنامه Pyypl به کاربران این فرصت را می‌دهد تا فعالیت‌های خود را در حوزه اقتصاد دیجیتال افزایش دهند. این اقدام با استراتژی رشد و نوآوری ویزا هماهنگ است که تمرکز خود را بر ارائه خدمات به بازارهای بومی دیجیتال در منطقه MEA متمرکز نموده است. هدف اصلی Pyypl و Visa از ارائه این کارت‌ها، ارتقای دموکراسی در خدمات مالی و ترویج رشد اقتصادی در این منطقه می‌باشد.

جابه‌جایی از کارت‌های اعتباری سنتی

شرکت نشان می‌دهد که استفاده از کارت اعتباری سنتی به سمت روش‌های شناسایی پیشرفته جابه‌جایی می‌کند. طرح‌های آینده به پذیرش فناوری‌هایی مانند تشخیص چهره برای افزایش امنیت تراکنش‌ها و بهبود تجربه کاربر اشاره دارند. این تحول تکنولوژیکی منجر به تحول مداوم در بخش مالی می‌شود.

یکپارچه سازی ریپل و بلاک چین

یکی از جنبه‌های جالب این همکاری، ارتباط آن با فناوری بلاک‌چین است. همچنین Pyypl با خدمات مالی بین‌المللی مبتنی بر بلاک‌چین همکاری دارد که نشان دهنده تعهد قوی به استفاده از این فناوری برای نوآوری مالی است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

ویزا میزان قابل توجهی از سرمایه گذاری را در شرکت‌های مرتبط با ریپل صورت داده است. این شرکت‌ها شامل نهادهایی با ۹۲۵ میلیون دلار و سهام‌داری برای یک شرکت دیگر مرتبط با ریپل با ۲۵۰ میلیون دلار هستند. این اقدام نشان دهنده نقش ریپل در اکوسیستم مالی می‌باشد.

تأثیر بالقوه و چشم اندازهای آینده

همکاری Pyypl با Visa، با حمایت از تکنولوژی بلاک‌چین ریپل، برای آینده خدمات مالی در منطقه خاورمیانه و آفریقا (MEA) بهترین است. افراد منتظر نقش بزرگی هستند که ارز رمزنگاری شده XRP توسط ریپل ایفا خواهد کرد و امیدواریم که استفاده و ارزش آن افزایش یابد. این تنها به تلاش برای گسترش شاملیت مالی محدود نمی‌شود بلکه به دنبال تبدیل MEA به مرکز نوآوری مالی دیجیتال می‌باشد.

همکاری بین Pyypl و Visa به اشتراک گذاری خدمات مالی باعث به وجود آمدن انقلابی در کشورهای خاورمیانه و آفریقا خواهد شد. این همکاری به منظور افزایش دسترسی به خدمات مالی از طریق کارت‌های Visa، به صورت ویژه کارت‌های پیش پرداخت شده مجازی و فیزیکی، طراحی شده است. این اقدام با هدف آسان‌تر کردن فرایند دموکراتیک شدن خدمات مالی و ترویج اقتصاد دیجیتال در مناطق مذکور انجام شده است.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده