اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اولین دفتر ریپل در کانادا بازگشایی شد

اولین دفتر ریپل در کانادا بازگشایی شد

به گزارش زوم ارز و بنا به اعلامیه‌ای که اخیرا منتشر شد، کمپانی بلاکچین ریپل اولین دفتر خود در کانادا را بازگشایی کرده است.

دفتر جدید این کمپانی واقع در تورنتو، به عنوان مرکز کلیدی مهندسی این کمپانی، خدمات رسانی خواهد کرد. گارلینگهاوس گفت که پر جمعیت‌ترین شهر این کشور استعدادهای فراوانی دارد.

ریپل استخدامی‌های جدیدی را در تورنتو، با هدف استخدام صدها مهندس نرم افزار بلاکچین در بلند مدت، آغاز خواهد کرد.

همانطور که توسط U.today گزارش شد، گارلینگهاوس گفت که این کمپانی، علی‌ررغم بقیه‌ی کمپانی‌های رمز ارزی برجسته مانند Coinbase، که نیروهای خود را تا حد زیادی کاهش دادند، به استخدام خود ادامه خواهد داد. ریپل دارای موجودی نقدی چشم‌گیری است که امکان گذر این کمپانی از بحران فعلی را فراهم می‌کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

مدیرعامل ریپل در بیانیه‌ی خود گفت که بسیاری از مهندسین با استعداد در حال ترک سیستم مالی سنتی، با هدف پیوستن به فضای ارزهای دیجیتال هستند.

جان توری، شهردار تورنتو، گفت که حضور ریپل برای این شهر امر بسیار مناسبی خواهد بود و فناوری مبتکرانه‌ی این کمپانی را مورد تحسین خود قرار داد.

همچنین، در سال 2021 ریپل دفترهایی را در شهرهای میامی و دبی بازگشایی کرد.

پیش از بازگشایی اولین دفتر خود در کانادا، ریپل با چند دانشگاه کانادایی به عنوان بخشی از برنامه‌ی تحقیقات دانشگاهی پیرامون بلاکچین (UBRI) همکاری کرده بود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا