لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

ریپل لبز می گوید با اقدام SEC برای درخواست تجدید نظر مخالفت می کند

ریپل لبز می گوید با اقدام SEC برای درخواست تجدید نظر مخالفت می کند

ریپل لبز می گوید با اقدام SEC برای درخواست تجدید نظر مخالفت می کند

به گزارش زوم ارز،

آزمایشگاه‌های ریپل اعلام کردند که با اقدام هفته گذشته کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای درخواست مرخصی برای درخواست تجدیدنظر موقت در مورد حکم خلاصه در پرونده‌ای که صنعت را تکان داد، مخالف است.

ریپل از سال ۲۰۲۰ و زمانی که این آژانس ریپل را متهم به جمع آوری ۱.۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ از طریق فروش XRP کرد، درگیر دعوای قانونی با SEC شده است. یک امنیت ثبت نشده است، در حالی که از براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل Ripple و کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران، هزینه دریافت می کند.

SEC هفته گذشته اعلام کرد که قصد دارد شکست جزئی را در پرونده جاری خود علیه آزمایشگاه ریپل به چالش بکشد و به دادگاه در ناحیه جنوبی نیویورک گفت که به دنبال یک درخواست تجدیدنظر موقت خواهد بود.

مبارزه قانونی SEC با ریپل

یک قاضی ماه گذشته حکم داد که برخی از فروش‌های ریپل، به نام برنامه‌ریزی شده، XRP، قوانین اوراق بهادار را نقض نمی‌کند، زیرا فرآیند پیشنهاد کورکورانه برای آن‌ها وجود دارد. این حرکت به طور گسترده در جامعه کریپتو مورد استقبال قرار گرفت و قیمت XRP را افزایش داد.

SEC به طور خاص به دنبال درخواست تجدید نظر در بخشی از تصمیم در مورد فروش برنامه‌ریزی شده و همچنین «توزیعات دیگر» است که شامل پیشنهادات و فروش XRP در ازای کالاها و خدمات می‌شود.


منبع: theblock.co

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده