آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ریپل در انتظار شرکایی از بخش بانکداری ایالات متحده در سه ماهه بعدی

ریپل در انتظار شرکایی از بخش بانکداری ایالات متحده در سه ماهه بعدی

ریپل در انتظار شرکایی از بخش بانکداری ایالات متحده در سه ماهه بعدی

هفته گذشته، نبرد حقوقی بین SEC و ریپل که به مدت ۳ سال ادامه داشت، بالاخره حداقل تا حدودی حل شد. اگرچه قاضی آنالیزا تورس حکم داد که برخی از فروش های اولیه XRP باید به عنوان عرضه اوراق بهادار ثبت می شد، فروش ثانویه دارایی به عنوان اوراق بهادار بدون مجوز به حساب نمی آید. ممکن است این پرونده هنوز به دادگاه کشیده شود و جریمه های مالی برای فروش اولیه XRP همچنان رخ دهد. با این حال، این حکم نام ریپل را تا آنجا که از XRP برای تسهیل نقل و انتقالات استفاده می‌کرد، پاک کرد.

برد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل، قبلاً اعلام کرده بود که تصمیم دادگاه به شرکت اجازه می دهد تا راه های جدید پول سازی را دوباره دنبال کند. علاوه بر این، Garlinghouse معتقد است که نتیجه این مورد برجسته برای کل صنعت، نه فقط ریپل، مفید خواهد بود. اکنون که گرد و غبار فروکش کرده است، استو آلدروتی، مشاور عمومی ریپل، فاش کرد که این شرکت از سه ماهه سوم که تنها ۲ هفته دیگر باقی مانده است، مذاکرات را با شرکای بالقوه جدید آغاز خواهد کرد.

به گفته آلدروتی، ریپل به دنبال معامله با شرکت‌هایی در بخش بانکداری آمریکا خواهد بود. در میان شرکا، هدف بانک‌ها و پردازنده‌های پرداخت هستند که در خارج از کشور تجارت می‌کنند، زیرا توکن XRP ریپل نیاز به بانک‌هایی را که از قبل تامین مالی شده‌اند را از بین می‌برد.

“من فکر می‌کنم که این تصمیم به شرکای مؤسسه مالی یا مشتریان بالقوه آرامش دهد تا حداقل وارد شوند و شروع به گفتگو در مورد مشکلاتی که در کسب‌وکارشان دارند، کنند. امیدواریم که این سه ماهه مکالمات زیادی در ایالات متحده با شرکا ایجاد کند و امیدواریم که برخی از این مکالمات واقعاً به تجارت واقعی تبدیل شوند.”

اگرچه طبق گزارش‌ها، بیشتر درآمد ریپل در خارج از ایالات متحده ایجاد می‌شود، اما به دلیل مشکلات قانونی این امر بیشتر یک امر ضروری بود. اکنون که این موارد تا حد زیادی از بین رفته اند، ریپل به دنبال این است که دوباره به شدت به سمت شرکای تجاری ایالات متحده حرکت کند.

منبع: cryptopotato

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده