آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

صحبت مدیر عامل Ripple در رویداد XRP علیه SEC!📀

مدیر عامل Ripple در رویداد XRP در دبی علیه SEC صحبت می کند: “مشکوک است که از چه کسی محافظت می کند”

صحبت مدیر عامل Ripple در رویداد XRP علیه SEC!📀

به گزارش زوم ارز،

برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل شرکت Ripple، در یک سخنرانی در رویداد Ripple Swell در دبی، نگرانی‌های خود را درباره نحوه رفتار کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در قبال مقررات ارزهای دیجیتال بیان کرد و ادعا کرد که این آژانس در تأمین ماموریت خود برای حفاظت از سرمایه‌گذاران دچار تقصیر شده است.

هاوس پرسش کرد که SEC در نظارت خود از کدام افراد و یا چه چیزی دقیقاً دارد حفاظت می‌کند. در ماه ژوئیه، زمانی که یک دادستان قطعی کرد که XRP یک امنیت نیست، این امر به پیروزی چشمگیری برای شرکت Ripple منجر شد. این تصمیم، گام مهمی در دعوای حقوقی بین این شرکت و SEC بود. مرحله بعدی پرونده، فرآیند کشف قطعنامه است که بر اساس برنامه زمانی پیشنهادی توسط آژانس، SEC ملزم به انجام آن در ۹۰ روز از تاریخ ۹ نوامبر است.

هاوس امیدوار است که ایالات متحده از وضعیت مبهم مرتبط با مقررات ارزهای دیجیتال فراتر روند و به جای تعیین مقررات از طریق دعوی قضایی، قانون فدرال مرتبط با ارزهای دیجیتال تصویب شود. او اعتقاد دارد که این اقدام نه تنها برای شرکت Ripple بلکه برای صنعت به طور کل گام مثبتی خواهد بود.

هاوس همچنین از سوی SEC به دلیل اقدامات تکراری انتقاد کرد و آن را با تعریف دیوانگی مقایسه کرد، به معنای انجام یک کار یکسان بارها با انتظار نتایج متفاوت.

او به پیروزی اخیر مدیر دارایی دیجیتال Grayscale در ایالات متحده اشاره کرد، جایی که یک دادستان حکم داد که SEC در رد درخواست شرکت برای ایجاد ETF بیت کوین اشتباه کرده است.

هاوس با ارائه پیشنهاد که SEC باید رویکرد خود را نسبت به مقررات از طریق اجرا و طراحی دعاوی مرور کند، به این نتیجه رسید که سازمان باید عقب نشینی کند و درک کند که نیاز به تغییر در این رویکرد وجود دارد.

منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده