لایت فارکس

مدیر عامل ریپل، حکم XRP را یک پیروزی برای صنعت ارز دیجیتال می‌داند

مدیر عامل ریپل، حکم XRP را یک پیروزی برای صنعت ارز دیجیتال می‌داند

مدیر عامل ریپل، حکم XRP را یک پیروزی برای صنعت ارز دیجیتال می‌داند

برد گارلینگهاوس، مدیرعامل Ripple، احساسات خود را در مورد حکم اخیر مبنی بر اینکه XRP یک امنیت نیست، به اشتراک گذاشته است.

در ۱۳ ژوئیه، قاضی ناحیه فدرال آنالیسا تورس حکم داد که XRP، یک اوراق بهادار ثبت نشده نیست، مگر زمانی که برای جمع آوری وجوه از موسسات استفاده می شود.

Garlinghouse نتیجه‌ی حکم XRP را روشن کرد و بر تأثیر مثبت ریپل و صنعت ارز دیجیتال تأکید کرد.

در مصاحبه ای در ۱۴ ژوئیه در تلویزیون بلومبرگ، گارلینگهاوس شکایت های قبلی SEC علیه خود، کریس لارسون، بنیانگذار ریپل، و شرکت را بیان کرد.

گارلینگهاوس یادآوری کرد که SEC سه شکایت کرد: علیه او، کریس لارسون، بنیانگذار ریپل، و خود ریپل. او تاکید کرد که این شرکت بیشتر در پرونده علیه شرکت پیروز شده است زیرا قاضی نوشته است که XRP یک امنیت نیست.

در حالی که این حکم تأیید می‌کند که XRP می‌تواند در شرایط خاصی که شامل فروش نهادی است، یک امنیت در نظر گرفته شود، Garlinghouse تأکید کرد که این جنبه نشان دهنده بخش کوچکی از تجارت کلی آنها است.

علاوه بر این، گارلینگ هاوس از رویکرد SEC به این پرونده انتقاد کرد و ادعا کرد که تاکتیک های سردرگمی و ایجاد عدم اطمینان در بازار وجود دارد. او استدلال کرد که اقدامات SEC مانع از موقعیت ایالات متحده در جامعه جهانی رمزنگاری شده و مانع از مشارکت کارآفرینان و سرمایه گذاران در بازار شده است.

مدیر عامل Ripple حمایت گسترده همتایان خود در صنعت را تایید کرد، که پیروزی قانونی ریپل را لحظه‌ای مهم می‌دانستند زیرا این اولین باری بود که رگولاتور یک پرونده رمزنگاری را از دست می‌داد.

مدیر عامل Ripple در ادامه به تأثیر شکایت بر حضور XRP در بازار اشاره کرد و به حذف فهرست در پلتفرم های مختلف، نه تنها در ایالات متحده بلکه در کانادا نیز اشاره کرد.

با این حال، او تاکید کرد که تحولات اخیر شاهد بوده است که صرافی‌های بزرگ ایالات متحده، از جمله Bitstamp ،Gemini ،Kraken و Coinbase ریپل را مجددا لیست کرده‌اند یا قصد خود را برای انجام این کار ابراز کرده‌اند. او این تغییر مثبت را به وضوح حکم قاضی نسبت داد.

گارلینگهاوس با پرداختن به روند قانونی احتمالی که ممکن است دنبال شود، نسبت به تصمیم قاضی ابراز اطمینان کرد و احتمال درخواست تجدید نظر SEC را کم اهمیت جلوه داد. او اشاره کرد که درخواست تجدید نظر سال ها طول می کشد و می تواند حکم قاضی آنالیسا تورس را بیشتر تقویت کند.

این حکم باعث تسکین ریپل و حامیان آن شد و نشان دهنده یک نقطه عطف بالقوه در رفتار SEC با ارزهای دیجیتال است. از آنجایی که صنعت در انتظار تحولات بیشتر است، اکنون تمرکز بر دستیابی به اطمینان نظارتی برای تقویت یک اکوسیستم بازار پر رونق و نوآور است.

منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده