لایت فارکس

Ripple Ally Flare (FLR) برای ارتقای جدید از Hardfork به Usher

Ripple Ally Flare (FLR) برای ارتقای جدید از Hardfork به Usher

Ripple Ally Flare (FLR) برای ارتقای جدید از Hardfork به Usher

به گزارش زوم ارز، Flare Network (FLR)، یک ارائه دهنده خدمات اوراکل غیرمتمرکز با ارتباط نزدیک با Ripple Labs Inc.، به جامعه خود اعلام کرده است که تاییدیه لازم را برای پیشنهاد اخیر آن FIP.05. با توجه به به‌روزرسانی برنامه X، این پیشنهاد از طریق یک هاردفورک در شبکه اصلی اجرا می‌شود که قرار است در اواخر این ماه منتشر شود.

شبکه Flare در حال حاضر به عنوان یکی از همه کاره ترین ارائه دهندگان خدمات اوراکل و داده در دنیای Web3.0 موج می زند، و علیرغم راه اندازی اخیر، مجموعه ای از به روز رسانی ها را برای بازسازی زیربنای خود انجام داده است. زیرساخت بلاک چین طبق آخرین پیشنهاد FIP.05، این پروتکل بر حمایت گسترده جامعه تأکید داشت که در مجموع ۹۲.۰۲ درصد از کل آرای واجد شرایط را شامل می شد.

درست مانند متحد خود Ripple، شبکه Flare همیشه به جامعه خود بسیار وابسته بوده است، که به آن کمک کرده است تا محصولات و نوآوری های خود را به جریان اصلی برساند.

پروتکل Flare همچنین به جامعه خود به خاطر مشارکت آنها در امورش پاداش زیادی می دهد. این پیشنهاد FIP.05 راهی برای تقویت مشارکت جامعه با افزایش حد و پاداش برای شرط بندی است.

توکن Flare در حال حاضر به هاردفورک قریب الوقوع پاسخ مثبت نمی دهد، وضعیتی که ممکن است به چشم انداز کلی بازار نسبت داده شود. در زمان نگارش این مقاله، توکن FLR با قیمت ۰.۰۱۲۰۴ دلار در حال تغییر است که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳.۷ درصد کاهش داشته است.

علی‌رغم این چشم‌انداز نزولی، توکن همچنان روند صعودی را در حجم معاملات خود با افزایش ۳۳ درصدی حفظ می‌کند. فشار نزولی که توکن FLR با آن مواجه می‌شود را می‌توان بسیار مهم ارزیابی کرد زیرا پروتکل تعدادی از امتیازات را که تقاضا را افزایش می‌دهند و می‌تواند چشم‌انداز سکه را در بلندمدت تغییر دهد، همسو می‌کند.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده