آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کیوساکی می گوید: زمان خرید بیت کوین است، نه سهام و اوراق قرضه

کیوساکی می گوید: زمان خرید بیت کوین است، نه سهام و اوراق قرضه

کیوساکی می گوید: زمان خرید بیت کوین است، نه سهام و اوراق قرضه

به گزارش زوم ارز، سرمایه گذار و نویسنده معروف کتاب “پدر پولدار پدر بی پول”، که در اواخر دهه ۱۹۹۰ منتشر شده و پس از آن چندین کتاب در زمینه بازارهای مالی نوشته است، رابرت کیوساکی در پلتفرم رسانه اجتماعی ایکس با هشداری در مورد وضعیت فعلی بازارهای مالی و نقش بیت کوین در آن توجه جلب کرده است.

بیت کوین قرار است به قیمت ۳۰۰۰۰۰ دلار برسد – کیوساکی

در ابتدای سال جاری، کیوساکی، همانند بسیاری از دوستداران بیت کوین، درباره نزدیک شدن به رویداد نصف شدن بیت کوین در توییتر صحبت کرد و بر اهمیت آن تأکید کرد. او مانند سایر دارندگان بیت کوین، پیش‌بینی می‌کند که بعد از این نقطه عطف، قیمت بیت کوین به شدت افزایش خواهد یافت زیرا به کمبود نهایی نزدیک می‌شود.

پس از انجام نصف شدن که برنامه‌ریزی شده برای اواخر آوریل است، مقدار ماین شده در هر بلوک از ۶.۲۵ به ۳.۱۲۵ BTC کاهش می‌یابد و در نتیجه، تولید کلی بیت کوین کاهش می‌یابد. تعداد بیت کوین تولید شده روزانه از ۹۰۰ به ۴۵۰ نیز کاهش می‌یابد. بر اساس اعتقاد کیوساکی، با نصف شدن و ورود جریان ETF بیت کوین، تا پایان سال قیمت بیت کوین به ۳۰۰۰۰۰ دلار ارتقا خواهد یافت.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده