آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش‌بینی نویسنده، پدر پولدار پدر فقیر بیت کوینر، درباره سقوط بازار سهام😨😯

پیش‌بینی نویسنده، پدر پولدار پدر فقیر بیت کوینر، درباره سقوط بازار سهام

پیش‌بینی نویسنده، پدر پولدار پدر فقیر بیت کوینر، درباره سقوط بازار سهام

به گزارش زوم ارز، روبرت کیوساکی، حامی برجسته بیت کوین و نویسنده کتاب معروف در زمینه مدیریت مالی شخصی، در توییتی پیش بینی تیره‌ای درباره بازارهای مالی سنتی منتشر کرده است که انتظار می‌رود به زودی به وقوع بپیوندد.

“کیوساکی هشدار می‌دهد:

“فریب نخورید”

“کیوساکی با هشداری تیره به وضعیت فعلی بازار سهام اشاره کرد. رشد شاخص میانگین صنعتی داوجونز درصد ۰.۳۵، شاخص ترکیبی نزدک درصد ۱.۷۴ بهبود یافته است و شاخص S&P 500 نیز با افزایش ۱.۰۷ درصد (به رکورد جدید) در ۲۴ ساعت گذشته رشد کرده است. از جمله عواملی که بازار سهام ایالات متحده را به سمت صعود سوق می‌دهد، درآمدهای بالای شرکت‌ها و گزارش مشغولیت‌های ژانویه است که از انتظارات عبور کرده است.

با این حال، کیوساکی به عنوان یک مرشد مالی، اعتقاد دارد که علی‌رغم صعود بازار سهام، وضعیت اقتصاد ایالات متحده از آنچه به نظر می‌رسد بسیار قوی‌تر نیست. او در واقع خبر افزایش بازار سهام را به واسطه “Magnificent 7” که توسط دولت ایالات متحده تأمین مالی می‌شود، توجیه می‌کند. این شرکت‌ها شامل اپل، آلفابت (مادرشرکت گوگل)، متاپلتفرم، آمازون، مایکروسافت، انویدیا و Tesla ایلان ماسک است.

کیوساکی به سرمایه‌گذاران هشدار می‌دهد که مراقب باشند و پیش‌بینی می‌کند که بازار سهام و اوراق قرضه به زودی سقوط خواهند کرد.

هنوز برخی از کاربران توییتر به پیش‌بینی‌های نگران‌کننده کیوساکی شک دارند و به طور کلی به وضعیت او به عنوان یک گورو مالی اعتقادی ندارند. بسیاری از تفسیرکنندگان زیر توییت او اشاره کرده‌اند که کیوساکی در چندین سال گذشته سقوط بازارها و همچنین سقوط دلار آمریکا را پیش‌بینی کرده است. یکی از کاربران توییتر همچنین تصاویری از “پیش‌بینی‌های ناکامی” خود در سال‌های گذشته منتشر کرده است.”

اگر ۱۰۰۰ بار با کرش تماس بگیرید، بالاخره روزی این اتفاق می افتد و خود را “گورو امور مالی” خطاب می کنید و شروع به فروش کتاب به مردم می کنید

در اینجا دلیل نگهداری بیت کوین کیوساکی است

سرقت ثروت از مردم عادی آمریکا توسط سیستم بانکی و دولت پیوسته ادامه می‌یابد. برای من، بیت کوین به عنوان ارز دیجیتال پرچمدار جهان، بهترین راه برای محافظت در برابر این سرقت است. رئیس فدرال رزرو، وزیر خزانه و بانکداران وال استریت با استفاده از تورم، مالیات و دستکاری قیمت سهام، ثروت مردم را می‌دزدند. به همین دلیل من بیت کوین را به عنوان یک راه حل معتبر برای حفظ ثروتمان انتخاب کرده‌ام. همین حقیقت برای چاپ تریلیون‌ها دلار توسط فدرال رزرو نیز صدق می‌کند. بنابراین، بیت کوین برای من از سهام، اوراق قرضه و حتی دلار آمریکا جلوتر است.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده