آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

جریمه شدن صرافی رمزارز ایالات متحده (Coinbase)!!!📡

جریمه شدن صرافی رمزارز ایالات متحده (Coinbase)!!!📡

جریمه شدن صرافی رمزارز ایالات متحده (Coinbase)!!!📡

به گزارش زوم ارز، صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده Coinbase اخیراً توسط دادگاه روسیه با جریمه ای بیش از ۱۱۰۰۰ دلار محکوم شد. این جریمه ناشی از امتناع صرافی رمزارز از پیروی از قانونی است که شرکت های خارجی را ملزم می کند داده های کاربران یا مشتریان روسی مربوطه خود را بومی سازی کنند.

بومی سازی پایگاه های داده کاربران روسی

صرافی ارز دیجیتال Coinbase ایالات متحده به تازگی توسط یک دادگاه در روسیه مورد جریمه قرار گرفته است، جریمه‌ای که بیش از ۱۱۰۰۰ دلار را شامل می‌شود. این جریمه ناشی از عدم پیروی Coinbase از قانونی است که شرکت‌های خارجی را ملزم به بومی‌سازی داده‌های مربوط به کاربران یا مشتریان روسی می‌کند.

این دادگاه ادعا می‌کند که Coinbase به ادعایی از بومی‌سازی داده‌های اتباع روسی، که از پلتفرم مبادلات رمزارزی استفاده می‌کنند، امتناع کرده است. بر اساس گزارش یک رسانه آنلاین، این عدم پایبندی به مقررات داده روسیه باعث تخلف اداری Coinbase شده است.

قسمت ۸ هنر ۱۳.۱۱ قانون تخلفات اداری فدراسیون روسیه به عنوان مبنا برای این تخلف ذکر شده است. این مسئله نشان‌دهنده یک الزام کلی به شرکت‌های خارجی برای بومی‌سازی پایگاه‌های داده کاربران روسی است.

این الزام از پایان ماه مه امسال توسط سرویس فدرال روسیه برای نظارت بر ارتباطات، فناوری اطلاعات و رسانه‌های جمعی یا Roskomnadzor اعمال شده است. این سرویس الزامی کرده است که شرکت‌های خارجی پایگاه‌های اطلاعاتی کاربران روسی را بومی‌سازی کنند. این تصمیم تا به حال منجر به جریمه بیش از ۶۰۰ شرکت خارجی، از جمله Spotify، Apple، Whatsapp، Match Group و Airbnb شده است.

همچنین، اطلاعات نشان می‌دهد که تلگرام و Zoom Video Communications نیز به دلیل عدم پیروی از این الزام با جریمه مواجه شده‌اند. به عنوان مثال، در ماه اوت، Zoom Video Communications به دلیل امتناع مکرر از بومی‌سازی داده‌های کاربران روسی با جریمه بیش از ۱۶۷,۰۰۰ دلار مواجه شد.

منبع: news.bitcoin.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده