آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گزارش می گوید اتریوم بسیار پایین تر از ارزش منصفانه معامله می شود؟ 

گزارش می گوید اتریوم بسیار پایین تر از ارزش منصفانه معامله می کند، رقم صحیح چیست؟

گزارش می گوید اتریوم بسیار پایین تر از ارزش منصفانه معامله می شود؟

به گزارش زوم ارز،

قیمت اتریوم ممکن است ضربه بزرگی خورده باشد زیرا یک گزارش تحقیقاتی در مورد ارزش گذاری اتریوم نشان می دهد که این غول ارز دیجیتال زیر قیمت منصفانه خود معامله می کند.<. /p>

لغزشهای ارزش معاملاتی اتریوم

گزارش تحقیقی جدید روی زنجیره به عمق ارزش منصفانه ارز دیجیتال اتریوم از زمان پیدایش آن پرداخته است و ارزش این ارز دیجیتال را به بخش‌هایی تفکیک کرده و از آن استفاده می‌کند. فعالیت های تجاری آن و آدرس های فعال برای ارزیابی ارزش شبکه در سال های گذشته.

لوئیس هارلند، تحلیلگر RxR، در گزارش تحقیقاتی فاش کرد که اتریوم زیر ارزش منصفانه با ۲۷ درصد تخفیف معامله شده است. تحلیلگر پس از به کارگیری مدل ارزش گذاری قانون محور متکالف که شامل مقایسه پایگاه کاربر فعال بر اساس شبکه های مقیاس پذیر قوی اتریوم و پذیرش کاربر فعال برای اندازه گیری ارزش منصفانه شبکه است، به این نتیجه رسید.

هارلند توضیح داد که ارزش گذاری شبکه اتریوم را می توان با کمی دقت بیشتر اندازه گیری و ردیابی کرد که پایگاه کاربر فعال شبکه های مقیاس بندی بلاک چین در مدل ادغام شود. او اظهار داشت که اگر این مدل پایگاه‌های کاربر فعال را حذف کند، ارزش اتر (ETH) به طور قابل‌توجهی کمتر از ارزش منصفانه آن یعنی ۲۷۵ میلیارد دلار معامله می‌شود.

«ارزش‌گذاری شبکه اتریوم هنگامی که پایگاه کاربر فعال شبکه‌های مقیاس‌بندی اتریوم در مدل لحاظ می‌شود بهتر از زمانی که حذف می‌شود، شاخص ML به‌روز شده را دنبال می‌کند.»

او اضافه کرد که “مدل به روز شده، که در این شبکه ها نقش دارد، ارزش ETH را ۲۷۵ میلیارد دلار (تعداد MCAP فعلی با ۲۷٪ تخفیف) قرار می دهد، با فرض عدم رشد بیشتر کاربر در ابد.”

با توجه به تحقیقات هارلند، اتریوم باید در حدود ۲۳۰۰ دلار با ارزش بازار ۲۷۵ میلیارد دلار معامله شود. با این حال، قیمت اتریوم در حال حاضر ۱۶۳۷ دلار با ارزش بازار ۱۹۷.۶۲ میلیارد دلار است.

ارزش اتریوم از طریق لایه‌های ارزش آشکار شد

در حین بررسی کاهش ارزش معاملاتی اتریوم، RxR تجزیه و تحلیل خود را از ارزش فرضی اتریوم با استفاده از لایه‌های ارزش فاش کرد. این شرکت تحقیقاتی توضیح داد که لایه ارزش کالای اتریوم را می‌توان از طریق مقدار ETH که میلیون‌ها کاربر برای تسهیل تراکنش‌های رمزنگاری روزانه خود استفاده می‌کنند، تجزیه و تحلیل کرد.

در ادامه بیان شد که نرخ اجرای سالانه کارمزد تراکنش در حال حاضر بیش از ۱.۶ میلیارد دلار است. همچنین ارزش سهام اتریوم را تشریح کرد و بیان کرد که «ارزش اتریوم ارزش امروزی مجموع تمام جریان‌های نقدی آتی آن است. تا به امروز، بیش از ۳.۵ میلیون ETH (5.8 میلیارد دلار) توسط EIP-1559 سوزانده شده است.”

در نهایت، شرکت تحقیقاتی لایه ارزش شبکه اتریوم را نشان داد و تجزیه و تحلیل از رویکرد قانون Metcalfe برای نتیجه‌گیری داده‌های اخیر استفاده کرد که نشان داد شبکه بلاک چین اتریوم زیر ارزش منصفانه معامله می‌شود.

قیمت اتریوم با یک سری کاهش شدید روبرو بوده است که ممکن است رشد اکوسیستم را چند سال به عقب براند. استحکام توکن بومی ارز دیجیتال اتر (ETH) زمانی آزمایش شد که در اوایل سپتامبر به سطح حمایت بحرانی ۱۵۳۰ دلار سقوط کرد. با این حال، ارز دیجیتال بعداً بهبودی جزئی پیدا کرد که آن را به موقعیت باثبات‌تری بازگرداند.


منبع: newsbtc. com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده