لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

حذف دو توکن مرتبط با XRP توسط بایننس

حذف دو توکن مرتبط با XRP توسط بایننس

حذف دو توکن مرتبط با XRP توسط بایننس

صرافی بایننس، توکن های XRPUP و XRPDOWN را در یک حرکت از فهرست حذف نمود.

بایننس، یک صرافی برجسته جهانی ارزهای دیجیتال، با اعلام حذف و توقف بازخرید توکن‌های دارای اهرم XRPUP و XRPDOWN، تصمیم مهمی در رابطه با عرضه‌های خود گرفته است. این توکن های خاص ابتدا در سال ۲۰۲۰ بر روی پلتفرم بایننس معرفی شدند. با این حال، بایننس اکنون حذف آنها از صرافی را برنامه ریزی کرده است که از ۲۵ جولای اعمال می شود.

در صورتی که کاربران پس از پایان مهلت خروج از فهرست همچنان این توکن های اهرمی را داشته باشند، صرافی برنامه خود را برای تبدیل آنها به USDT، تشریح کرده است. فرآیند تبدیل براساس ارزش خالص دارایی توکن‌ها در زمان حذف از فهرست خواهد بود و استیبل کوین‌های حاصل در حساب‌های کاربران مربوطه توزیع می‌شوند. توکن های اهرمی تحت بررسی XRPDOWN و XRPUP هستند که مجموعاً به ترتیب ۱۰.۳ و ۱۱.۱۴ میلیون صادر شده اند. این توکن‌ها به معامله‌گران Binance این امکان را داده‌اند که در XRP موقعیت‌هایی را اتخاذ کنند، در حالی که قرار گرفتن در معرض تحرکات بازار را تقویت می‌کنند. با استفاده از این توکن های اهرمی، معامله گران به طور بالقوه می توانند سود یا زیان خود را بدون خطر نقدینگی افزایش دهند.

بایننس از افشای دلایل خاصی برای حذف XRPUP و XRPDOWN از عرضه های خود خودداری کرده است. می توان حدس زد که این تصمیم تحت تأثیر عدم قطعیت نظارتی پیرامون خود XRP است. XRP به عنوان یک ارز دیجیتال که ارتباط نزدیکی با ریپل دارد، درگیر یک شکایت در حال انجام توسط SEC شده است.

منبع: U.Today

محمد فرحدل
محمد فرحدل
من محمد فرحدل هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده