لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

همبستگی کمیاب بیت کوین (BTC) توسط مایک مک گلون از بلومبرگ فاش شد

همبستگی کمیاب بیت کوین (BTC) توسط مایک مک گلون از بلومبرگ فاش شد

به گزارش زوم ارز، بیت کوین (BTC) امروزه بازارسازان را تحت تأثیر قرار نمی دهد زیرا قیمت آن همچنان با زیان نسبی معامله می شود. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، ارز دیجیتال برتر ۲.۱ درصد کاهش یافته و قیمت آن در ۲۵۸۸۳.۱۵ دلار تغییر کرده است. بر اساس مشاهدات مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کلان محبوب بلومبرگ، به نظر می رسد که سکه به تنهایی عمل نمی کند.

طبق گفته مک‌گلون، بیت‌کوین با یکی از شاخص‌های محبوب بازار ژاپن، Nikkei 225 همبستگی قوی دارد. . طبق پست به اشتراک گذاشته شده در برنامه X، هم بیت کوین و هم Nikkei 225 مدت زیادی است که یک رابطه جهت دار حفظ کرده اند.

همانطور که او اشاره کرد، نقطه ضعف این رابطه این است که افت اخیر قیمت سکه ممکن است در بلندمدت سرایتی برای Nikkei 225 ایجاد کند. این رابطه در حال حاضر ممکن است به نفع بیت کوین نباشد، زیرا گاوها ممکن است برای دستیابی به یک شاهکار مرتبط مانند شاخص که اخیراً پس از حدود ۳۳ سال دوباره به بالاترین سطح خود رسیده است، دور سکه جمع شوند.

در حالی که این امکان برای بیت کوین وجود دارد که این مسیر رشد بلندپروازانه را ترسیم کند، این شاهکار به برخی محرک های بسیار قدرتمند و جهت دار نیاز دارد که می تواند برای مدت طولانی پایدار بماند. یکی از این محرک ها به عنوان یک انباشت بالقوه از سوی سرمایه گذاران نهادی تجسم یافته است.

طبق نظر کارشناسان بازار، هرگونه تأیید بالقوه یک محصول صندوق معامله شده در بورس بیت کوین (ETF) در ایالات متحده، راه درازی را در راه اندازی این افزایش قیمت خواهد داشت. با این حال، مانعی که باید از آن عبور کرد، بازگشت کمیسیون بورس و اوراق بهادار کشور (SEC) است که پیشنهادهای مرتبط را رد کرده و در حال حاضر تصمیم‌گیری برای تأیید پرونده‌های فعلی را به تعویق می‌اندازد.

تصمیم می‌شود که بیت‌کوین در فراگیرترین مرحله خواب زمستانی پیش از نیمه‌شدن خود قرار دارد، با احتمال وقوع یک شکست عظیم به زودی.


منبع: u.today

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده