آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شراکت جدید Ramp Network با Helio، در مسیر پیشرفت!📈

شراکت جدید Ramp Network با Helio، در مسیر پیشرفت!📈

شراکت جدید Ramp Network با Helio، در مسیر پیشرفت!📈

به گزارش زوم ارز، Ramp Network اعلام کرده است که شراکت جدیدی با Helio، یک پلتفرم پرداخت Web3 مبتنی بر Solana، را آغاز کرده است تا فرآیند پذیرش پرداخت‌ها در فیات و استیبل‌کوین‌ها را برای کاربران را ساده‌تر کند. کاربران Ramp اکنون قادرند توکن‌هایی از جمله SOL، ETH، MATIC، و همچنین دیگر نشانه‌های ERC-20 و SPL را مستقیماً با ارزهای فیات خود خریداری کنند.

هدف این همکاری برای Ramp، تسهیل ارتباط مستقیم بین ارزهای دیجیتال و فیات و ایجاد فرآیند پذیرش پرداخت ساده‌تر برای بازرگانان، سازندگان محتوا، معامله‌گران جهانی و سایر کاربران است. Jose Herranz Mancha، مدیر ارشد بازرگانی در Ramp، اظهار کرده است که این شراکت به کاربران Helio امکان می‌دهد به راحتی از فیات به ارزهای دیجیتال مانند ETH، SOL، MATIC، USDC و غیره برای انجام تراکنش‌ها استفاده کنند.

Mancha افزوده است که این همکاری برآمدنده از تسهیل معاملات فراتر از حد معمول است و هدف آن این است که وب ۳ برای همه افراد از تاجران تجارت الکترونیک تا تولیدکنندگان محتوا، در دسترس، کارآمد و لذت‌بخش باشد. Ramp Network دو سال پیش راه‌اندازی شد و خدمات فیات داخل و خارج از این پلتفرم را برای توکن‌های مبتنی بر Solana فراهم کرد. این همکاری با Helio، اولین مشارکت Ramp با یک پروژه اکوسیستم پر پرواز دیگر است. این همکاری به Ramp این امکان را می‌دهد که با بهترین نرخ‌های بازار دسترسی به ده‌ها توکن برتر داشته باشد.

رامپ و هلیو در دسترس ساختن Web3

در این همکاری جدید بین Ramp Network و Helio، توجه به شکل‌دهی پرداخت‌های غیرمتمرکز در دنیای ارزهای دیجیتال معطوف شده است. این شراکت توسط ارائه دهنده خدمات پیشرو در این صنعت انجام شده و به ارائه پرداخت‌های فوری با حداقل کارمزد و تجربه کاربرپسند در دنیای ارزهای دیجیتال خوشامد گفته می‌شود. خوزه خیمنز، مدیر ارشد بازرگانی در Ramp، اهمیت این مشارکت را برای توسعه پرداخت‌های غیرمتمرکز بیان کرده است.

جیم واکر، یکی از بنیانگذاران و مدیران ارشد فناوری Helio نیز، درباره این شراکت اظهار نهایت هیجان را داشته و این را یک گام اساسی برای جلب کاربران جریان اصلی به سوی پرداخت‌های غیرمتمرکز خوانده است. وی افزوده است که این مشارکت نشان‌دهنده ارتقاء بهترین مزایای پرداخت‌های غیرمتمرکز است، از جمله پرداخت‌های فوری و کارمزدهای پایین با هدف افزایش دسترسی به این تکنولوژی برای تمامی کاربران است.

Helio که در سال گذشته راه‌اندازی شد، به عنوان یکی از برجسته‌ترین پروژه‌های اکوسیستم سولانا در عرض کمتر از دو سال تبدیل به یک پلتفرم موفق پرداخت‌های غیرمتمرکز شده است. این پروژه از زمان شروع فعالیت خود بیش از ۲۵ میلیون دلار پرداخت برای بیش از ۷۵,۰۰۰ کیف پول منحصر به فرد پردازش کرده است. هلیو در ابتدا روی شبکه سولانا شکل گرفته بود، اما حالا به اتریوم، پلیگون، و بیت‌کوین نیز گسترش یافته و خدمات خود را ارائه می‌دهد. این پروژه با داشتن ۹۹.۹۹٪ آپتایم و ۹۸٪ نرخ موفقیت تراکنش، خدمات خود را به برخی از مهم‌ترین نهادهای این حوزه مانند بنیاد سولانا و آزمایشگاه‌های پلیگون ارائه می‌دهد.


منبع: crypto-news-flash.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده