آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل کوانت QNT

تحلیل کوانت QNT

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از کوانت در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت کوانت را در باکس پایین مشاهده نمایید

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال QNT را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و جزییات قیمت QNT را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل کوانت QNT امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کوانت QNT امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

عرض وفت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی و همراهان همیشگی، امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز کوانت در تایم فریم هفتگی کنارتان هستیم. اگر به یاد داشته باشید خدمتتون عرض کردیم که قیمت این ارز بعد از افت سنگینی که تا ناحیه باکس سبز داشت، مجدد در آن ناحیه مورد حمایت قرار گرفت و تا خط قرمز رنگ نیز یک موج صعودی را تشکیل داد و سپس دوباره تا باکس سبز نیز کاهش یافته است. از آن پس اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید. متوجه می‌شوید که بین باکس سبز و خط قرمز رنگ شاهد شکل‌گیری یک تریدینگ رنج نیز هستیم و اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم که قیمت بعد از رسیدن به خط قرمز یک الگوی نزولی را داده و انتظار داریم مجدد کاهش پیدا کند و به باکس سبز نیز برسد، که دقیقاً این اتفاق طبق تحلیلی که داشتیم رخ داده است.
دوستان در حال حاضر تشکیل الگوهای بازگشتی و صعودی مجدد می‌توانیم شاهد شکل‌گیری یک لگ صعودی دیگر در این ارز باشیم. به این نکته توجه داشته باشید که شکست از هر طرف تریدینگ رنج رخ دهد، انتظار داریم قیمت به اندازه عرض آن تریدینگ رنج رشد یا کاهش پیدا کند.
دوستان عزیز تحلیل های بیت کوین، اتریوم ،اونس جهانی طلا ، ۳ ارز برتر بازار کریپتو و… به صورت روزانه بر روی سایت زوم ارز قرار می‌گیرد و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید.لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل QNT امروز 18 بهمن 1402
تحلیل QNT امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کوانت QNT امروز ۲۰ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز کوانت در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم دوستان این ارز بعد از یک رشد خوبی که تجربه کرده به ناحیه باکس قرمز رنگ نیز رسیده و از آن ناحیه شروع به یک موج اصلاحی عمیق را نیز شکل داده است و سپس قیمت به ناحیه حمایتی باکس سبز رسیده و و الگوهای بازگشتی را تشکیل داده است و اگر به یاد داشته باشید در ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم که انتظار داریم که قیمت شروع به رشد کند که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است
زوم ارزی‌های عزیز توجه داشته باشید که خط قرمز یک مقاومت از نوع مینور در سد راه این ارز قرار دارد و زمانی که قیمت از آن بگذرد ،انتظار داریم که به هدف اصلی یا ناحیه عرضه ماژور نیز برسد نکته پایانی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که احتمال تشکیل تردینگ رنج بین باکس سبز و خط قرمز و یا در نهایت باکس قرمز رنگ نیز وجود دارد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل QNT امروز 20 دی 1402
تحلیل QNT امروز ۲۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کوانت QNT امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز این ارز در تایم هفتگی تشکیل یک روند صعودی را داده چرا که قیمت سقف آخر ترند نزولی خود را پس گرفته و شروع به پولک کرده است باکس سبز رنگ را که برایتان مشخص کرده‌ایم نقش حمایت دارد و تا زمانی که حفظ شود روند این ارز نزولی نخواهد بود و در حال حاضر انتظار داریم که قیمت به طرف محدوده مقاومتی یعنی باکس قرمز حرکت کند و احتمال دیگر اینکه تشکیل تردیدیگ رنج وجود دارد و این موضوع را کندل های آینده مشخص میکنند.

تحلیل Qnt امروز 22 آذر 1402
تحلیل Qnt امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۲

 


تحلیل کوانت QNT امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کوانت QNT امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز QNT روند نزولی تایم روزانه را ادامه داده و حمایت خود را در محدوده ۸۸ دلار از دست داد. این حمایت ها اکنون به مقاومت تبدیل شده اند و پتانسیل کاهش بیشتر قیمت تا کف کانال نزولی در محدوده ۷۰ دلار به وجود آمده است. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت در محدوده میدلاین کانال نزولی است و اگر فشار فروش باز هم ادامه داشته باشد، با شکسته شدن این حمایت، ریزش شدیدتر در انتظار این ارز است. پایین ترین و مهم ترین حمایت این ارز در محدوده ۶۲ دلار در نظر گرفته شده است و این محدوده ناحیه تقاضای قوی برای این ارز محسوب می شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کوانت QNT امروز 19 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کوانت QNT امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز QNT در یک ماه گذشته هیچ تقاضای خوبی در محدوده رند ۱۰۰ دلار نداشت و قیمت آن با از دست دادن این حمایت و افزایش فشار فروش، به محدوده ۹۰ دلار رسید. همانطور که مشاهده می کنید، خط روند نزولی تنها برای مدت کوتاهی مانع از کاهش قیمت شد و در نهایت به دلیل تشکیل کندل های سبز ضعیف، حمایت شکسته شد. در تایم فریم هفتگی پتانسیل ریزش قیمت این ارز تا محدوده حمایت ۷۰ دلار وجود دارد و این ناحیه روی نمودار رسم شده است. در این سطح می توانیم انتظار واکنش قوی تر و بهتری برای رشد میان مدت داشته باشیم. پس در کوتاه مدت اگر حمایت فعلی در محدوده ۹۰ دلار شکسته شود، قیمت این ارز می تواند به سمت حمایت ۷۰ دلار حرکت کند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کوانت QNT امروز 22 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کوانت QNT امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز کوانت در یک ماه گذشته روند نزولی کم نوسانی داشت و بعد از شکست خط روند نزولی، مجددا هم به حمایت رند ۱۰۰ دلار برگشته و هم به خط روند پولبک زده است. هنوز تقاضای کافی برای رشد قیمت مشاهده نشده است و در حالت کم ریسک می توانیم در انتظار تغییر روند قیمت در تایم فریم ۱ ساعته باشیم. برای این منظور باید مقاومت ۱۰۴ دلار شکسته شود، تا بتوانیم انتظار رشد قیمت این ارز را تا مقاومت سقف کانال رنج داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کوانت QNT امروز 25 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کوانت QNT امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز QNT همچنان در روند رنج قرار دارد و بین حمایت ۹۹ دلار تا مقاومت ۱۱۶ دلار نوسان می کند. بعد از آخرین حرکت قوی صعودی که در یک کندل تایم روزانه ثبت شده است، قیمت این ارز برای تست حمایت های شروع این حرکت به سمت حمایت عدد رند ۱۰۰ دلار برگشته است. بنابراین تقاضا در این ناحیه همچنان وجود دارد. اما افت به شدت زیادی داشته، و احتمال شکست این حمایت مهم وجود دارد. به دلیل کافی نبودن حجم معاملات شاهد روند رنجی در این محدوده هستیم. در صورت شکسته شدن این حمایت، ریزش قیمت می تواند تا محدوده حمایت ۶۹ الی ۷۳ دلار ادامه داشته باشد. این حمایت سطح تقاضای قوی محسوب می شود و می توانیم این سطح انتظار رشد قیمت خوبی داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کوانت QNT امروز 28 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کوانت QNT امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز QNT در طی یک ماه گذشته در محدوده حمایت رند ۱۰۰ دلار نوسان داشته است. این حمایت بارها باعث پامپ این ارز شده و روی این سطح تقاضای خوبی برای رشد قیمت شکل گرفته است. همچنان انتظار داریم تا زمانی که کندل نزولی قوی زیر حمایت رند ۱۰۰ دلار بسته نشود، حمایت کنندگان می توانند مجددا قیمت را به سمت مقاومت های بالاتر برگردانند. همانطور که مشاهده می کنید، روند این ارز در محدوده فعلی رنج بوده و احتمال شکست های فیک در این نواحی وجود دارد. بنابراین اگر شکستی در محدوده ۱۰۰ دلار ایجاد شود، نیاز به تایید دارد که با کندل های نزولی ادامه دهنده تایید خواهد شد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کوانت QNT امروز 31 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کوانت QNT امروز ۴ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کوانت QNT امروز ۴ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز QNT در یک ماه گذشته روند نزولی خود را ادامه داد. این ارز مقاومت های خود را به صورت فیک شکسته بود و نتوانست بالای سطوح در نظر گرفته شده تثبیت داشته باشد. بنابراین با قدرت گرفتن فروشندگان، قیمت به محدوده حمایت ۱۰۲ الی ۹۳ دلار برگشته است. عدد رند ۱۰۰ دلار در این ناحیه قرار دارد و یک حمایت روانی محسوب می شود. اما به دلیل هیجانات احتمالی، ممکن است این حمایت برای مدت کوتاهی شکسته شود. بنابراین یک حمایت دقیق تر در محدوده ۹۹.۲ الی ۹۷.۳ دلار در نظر گرفته شده که در گذشته برخورد ها به این سطح واکنش های دقیقی داشته است. بنابراین اگر شرایط بازار مساعد شود، انتظار داریم که رشد قیمت از این سطح آغاز شود و روند میان مدت مجددا صعودی شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کوانت QNT امروز 4 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۴ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کوانت QNT امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کوانت QNT امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز QNT در طی یک ماه گذشته کاهش قیمت داشت. عدم شکست مقاومت، موجب کاهش قیمت و حرکت به سمت حمایت محدوده ۱۱۰ دلار شد. این سطح حمایت همانطور که در تحلیل قبلی انتظار واکنش داشتیم، با واکنش خوبی همراه بوده است. شرایط تغییر روند در تایم فریم های پایین ایجاد شده است. بنابراین انتظار یک نوسان مثبت از این ارز را برای کوتاه مدت داریم. اهدافی که می توانیم روی نمودار در نظر بگیریم، در محدوده های ۱۱۶، ۱۲۱ و ۱۳۰ دلار می باشد.

با توجه به مقاومت مهمی که در محدوده ۱۳۰ دلار وجود دارد، اگر شرایط صعودی بازار ادامه داشته باشد، با شکست این مقاومت، الگوی کف دو گانه تایید می شود و می توانیم انتظار اهداف بالاتری در محدوده مقاومت ۱۵۰، ۱۵۳ و ۱۶۰ دلار داشته باشیم. به طور کلی قبل از شکست مقاومت ۱۳۰ دلار، احتمال ادامه روند رنج بین این مقاومت و حمایت ۱۱۰ دلار وجود دارد. اگر باز هم واکنش منفی به مقاومت ۱۳۰ دلار مشاهده شود، پتانسیل شکست کف قبلی در محدوده ۱۱۰ دلار و کاهش قیمت بیشتر تا حمایت رند ۱۰۰ دلار وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کوانت QNT امروز 6 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کوانت QNT امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کوانت QNT امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز QNT در طی یک ماه گذشته داخل کانال نزولی نوسانات آن ادامه پیدا کرد، و دقیقاً تا حمایت کف کانال در محدوده ۱۰۸ الی ۱۱۰ دلار کاهش قیمت ادامه داشت. در این ناحیه، با حمایت خریداران و افزایش تقاضا شاهد رشد قیمت تا مقاومت ۱۳۰ دلار بودیم. مجدداً اصلاح قیمت صورت گرفته است، و در صورتی که بیت کوین روی محدوده حمایت ۲۸۰۰۰ دلار باقی بماند و تثبیت قیمت داشته باشیم، پتانسیل رشد این ارز و شکست مقاومت ۱۳۰ دلار و تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته وجود خواهد داشت. در غیر اینصورت اصلاح قیمت می‌تواند عمیق‌تر باشد، و حداقل تا محدوده ۱۱۰ دلار کاهش قیمت خواهیم داشت. مومنتوم نزولی در این ارز تا زمانی که مقاومت ۱۳۰ دلار شکسته نشود، حفظ خواهد شد، و همچنان یک از حمایت‌های مهم در محدوده ۱۱۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کوانت QNT امروز 9 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کوانت QNT امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی کوانت QNT امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز QNT در هفته گذشته کاهش قیمت داشت. عدم تقاضا و تمایل برای خرید این ارز در قیمت‌های ۱۳۰ دلار، موجب کاهش بیشتر و رسیدن به یک ناحیه حمایت قوی‌تر شده است. حمایتی که در محدوده ۱۲۲ الی ۱۳۰ دلار قرار دارد، و قیمت فعلی دقیقاً با نفوذ به این سطح، دو حمایت قبلی را شکسته است. اما باید دید که خریداران می‌توانند مجدداً قیمت را بالای سطح ۱۳۰ دلار برگردانند یا خیر. ابزار فیبوناچی رتریسمنت نیز محدوده اصلاح را روی حمایت مشخص شده نشان می‌دهد.

پس با حفظ حمایت فعلی، اهدافی که می‌توانیم در نظر بگیریم، در محدوده‌های ۱۴۵، ۱۵۵ و ۱۷۰ به عنوان هدف خریداران در نظر گرفته می‌شد. اما در سناریو نزولی، اگر حمایت فعلی شکسته شود، کاهش قیمت می‌تواند تا محدوده ۱۰۸ الی ۱۱۰ دلار ادامه داشته باشد. با توجه به اینکه روند قیمت این ارز در تایم ۴ ساعته نزولی است، می‌توانیم یک کانال کوتاه مدت را برای آن در نظر بگیریم. تا زمان شکست مقاومت سقف کانال، پتانسیل کاهش قیمت بیشتر می‌باشد، و در صورت شکست حمایت فعلی، کاهش قیمت می‌تواند تا کف کانال ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کوانت QNT امروز 10 اسفند بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۱۰ اسفند بازه زمانی روزانه

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال QNT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و جزییات قیمت QNT را مشاهده کنید.

رمز ارز QNT در طی هفته‌های گذشته روند کاملاً رنجی داشته است. فشار خرید این ارز در محدوده مقاومت ۱۵۴ الی ۱۷۵ دلار کاملاً از بین رفت، و با سیو سود خریداران کوتاه مدت و کاهش تقاضا، شاهد ورود قیمت به موج اصلاحی بودیم. این ارز تا محدوده حمایت ۱۲۳.۵ الی ۱۳۰ دلار اصلاح داشت، که این حمایت با ابزار فیبوناچی اصلاحی قابل شناسایی بود، و دقیقاً به سطح حمایت ۰.۵۰ فیبوناچی واکنش مثبت نشان داده است.

در صورتی که شرایط مساعد در بازار ادامه داشته باشد و فشار خرید مضاعف برای شکست مقاومت محدوده ۱۵۴ الی ۱۷۵ دلار ایجاد شود، می‌توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را تا مقاومت محدوده ۲۰۰ و ۲۲۰ دلار داشته باشیم. این مقاومت ناحیه عرضه مهمی محسوب می‌شود، که در صورت افزایش قیمت تا این محدوده می‌توانیم انتظار واکنش منفی قوی داشته باشیم. در کوتاه مدت نیز در صورت حفظ حمایت مینور در محدوده ۱۳۴ الی ۱۴۰ دلار، انتظار داریم که روند کوتاه مدت صعودی باقی بماند، و شاهد تشکیل سقف و کف‌های بالاتر باشیم.

تحلیل کوانت QNT امروز 27 بهمن بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲۷ بهمن بازه زمانی روزانه

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال QNT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و جزییات قیمت QNT را مشاهده کنید.

رمز ارز QNT در طی هفته گذشته روند قوی صعودی خود را حفظ کرد، و حمایت خریداران قیمت این ارز را به یک مقاومت مهم در محدوده ۱۴۹ الی ۱۶۷ دلار رسانده است. این سطح مقاومت مربوط به بازه زمانی هفتگی است، و در تایم ۴ ساعته با احتمال بسیار بالا می تواند واکنش منفی داشته باشد، و قیمت را وارد موج اصلاحی کند. برای این ارز یک حمایت در محدوده ۱۲۱.۵ الی ۱۲۶ دلار در نظر گرفته شده است، که در صورت خروج قیمت از کانال باریک، و ورود به موج اصلاحی می تواند ناحیه مناسبی برای واکنش احتمالی و تقاضای مجدد در نظر گرفته شود. انتظار می رود که قبل از واکنش منفی به این محدوده، مدتی قیمت زیر این سطح مقاومت روند رنجی در تایم های پایین به خود بگیرد. محل بسته شدن کندل هفتگی و شکل کندل می تواند در تحلیل نحوه واکنش قیمت به محدوده مقاومت اهمیت داشته باشد. بنابراین اگر کندل هفتگی بعد از بسته شدن سایه بالایی بلندی داشته باشد، احتمال واکنش منفی و اصلاح افزایش پیدا می کند.

تحلیل کوانت QNT امروز 28 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 14 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۱۴ دی ۱۴۰۱

تحلیل کوانت QNT امروز ۱۴ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال QNT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و جزییات قیمت QNT را مشاهده کنید.

رمز ارز QNT در هفته های گذشته روی محدوده حمایت آبی رنگ یعنی قیمت ۹۵ الی ۱۰۸ دلار معامله شده است، و یک روند رنج را در تایم های پایین تشکیل داده است. برخوردها به این سطح هر بار با واکنش مثبت همراه بوده است، و یکی از دلایل اینکه قیمت این ارز در این محدوده باقی مانده این است که آخرین کف در روند صعودی در تایم روزانه در این محدوده قرار گرفته است، و دلیل دیگر آن قیمت رند ۱۰۰ دلار که می تواند یکی دیگر از نشانه های حفظ این محدوده توسط خریداران باشد.

در نمودار زیر بیشترین حجم معاملات نیز در این محدوده آبی رنگ به چشم می خورد. همچنین در تایم فریم ۴ ساعته با شکست مقاومت محدوده ۱۱۰ دلار، مجددا روند صعودی شده است، و احتمال رشد بیشتر با توجه به وضعیت مساعد کوتاه مدت بازار وجود دارد. بنابراین می توانیم اهداف ۱۲۲ الی ۱۲۵ دلار را به عنوان هدف کوتاه مدت در نظر داشته باشیم. هدف میان مدت نیز می تواند در محدوده ۱۴۵ الی ۱۶۷ دلار در نظر گرفته شود.

تحلیل کوانت QNT امروز 14 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۱۴ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 16 آذر 1401

تحلیل کوانت QNT امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال QNT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و جزییات قیمت QNT را مشاهده کنید.

رمز ارز QNT در طول هفته های گذشته با اینکه روند رنجی داشت، اما یک مومنتوم و برآیند مثبت در طول نوسانات به ثبت رسیده باعث شد تا قیمت تا محدوده ۱۳۰ دلار رشد داشته باشد. تنها در بازه زمانی ۱ ساعته روند قیمت صعودی شده بود که مجددا با افزایش قدرت فروشندگان روند این ارز در تایم ۱ ساعته نزولی شده است. سطح حمایتی که در محدوده ۹۵ الی ۱۱۰ دلار در نظر گرفته شده بود، هنوز شکسته نشده است. بنابراین در برخورد بعدی و در صورت مشاهده نشانه های حمایت باز هم می توانیم انتظار واکنش مثبت داشته باشیم.

در حالت کلی به دلیل موج نزولی قبلی هنوز می توانیم انتظار یک روند رنج را بین حمایت مشخص شده و مقاومت محدوده ۱۵۰ دلار داشته باشیم. اما در صورتی که فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند، حمایت مهمی که انتظار واکنش مثبت داریم در محدوده ۶۵ الی ۷۳ دلار در نظر گرفته شده است. قیمت فعلی با این حمایت ۳۸ درصد فاصله دارد.

تحلیل کوانت QNT امروز 16 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 2 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۲ آذر ۱۴۰۱

تحلیل کوانت QNT امروز ۲ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال QNT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و جزییات قیمت QNT را مشاهده کنید.

رمز ارز کوانت QNT در هفته های گذشته ریزش قیمت بسیار شدیدی داشت. کندل دو هفته قبل با منفی ۳۵ درصد کاهش، یکی از نزولی ترین کندل های هفتگی می باشد، که قیمت این ارز را به سطح حمایت مهمی در محدوده ۹۵ الی ۱۰۸ دلار رسانده است. همانطور که مشاهده می کنید، عدد رند ۱۰۰ دلار در این ناحیه قرار گرفته است، و در گذشته واکنش های زیادی داشته است. همچنین حمایتی که در این محدوده مشاهده می شود، می تواند باعث رنج شدن روند قیمت شود.

با توجه به موج صعودی قدرتمند قبلی، تا زمانی که قیمت این ارز زیر محدوده حمایت فعلی برگشت نداشته باشد، روند آن در تایم روزانه نزولی نخواهد شد. از طرف دیگر، صعودی شدن روند در تایم ۴ ساعته نیاز به شکست مقاومت محدوده ۱۳۰ دلار دارد. پس در حالت کلی می توانیم یک روند رنج را برای این ارز انتظار داشته باشیم. همچنین می توانیم در تایم ۴ ساعته یک الگوی مثلث متقارن در نظر بگیریم. شکست الگو از بالا می تواند به بهبود شرایط این ارز و حذف فشار فروش برای باقی ماندن بالای سطح حمایت ۱۰۰ دلار کمک کننده باشد.

تحلیل کوانت QNT امروز 2 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 6 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۶ مهر ۱۴۰۱

تحلیل کوانت QNT امروز ۶ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال QNT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و جزییات قیمت QNT را مشاهده کنید.

رمز ارز QNT هفته گذشته بسیار خوبی را پشت سر گذاشت. قیمت این ارز با توجه به حمایت خوب خریداران دقیقا از روی محدوده حمایت ۹۶ الی ۹۷ دلار برگشت، و با شکست مقاومت مینور خود در محدوده ۱۲۱ الی ۱۲۷ دلار، رشد قیمت این ارز تا مقاومت اصلی تایم فریم هفتگی در محدوده ۱۴۵ الی ۱۶۷ دلار ادامه پیدا کرد. واکنش شدیدی در قیمت ۱۴۵ دلار مشاهده شده است، که نشان می دهد این مقاومت می تواند ناحیه سیو سود خریداران میان مدت باشد.

در بازه زمانی هفتگی، رشد خیره کننده ۲۶۰ درصدی که از محدوده ۴۰ دلار شروع شده بود، موجب سیو سود خریداران شده است، . این واکنش شدیدی که به مقاومت ۱۴۵ دلار مشاهده شده است، می تواند نشانه رنج شدن روند و کم شدن فشار خرید در روزهای آینده باشد. بنابراین حمایت داینامیک خط روند صعودی اگر به سمت پایین شکسته شود، می تواند نشانه ورود قیمت به روند رنج بزرگتری باشد. برای کوتاه مدت محدوده حمایت ۱۲۰ الی ۱۲۵ دلار می تواند با واکنش مثبت همراه باشد. اما روی این حمایت نیز نیاز به کاهش فشار فروش برای رشد مجدد قیمت می باشد.

تحلیل کوانت QNT امروز 6 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۶ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز QNT در طول هفته گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رسانده است. قیمت این ارز بعد از حمایت شدن در محدوده ۸۴.۶ الی ۹۱ دلار، با حمایت خوب خریداران به سمت محدوده ۱۰۰ دلار برگشت. خط روند نزولی که روی نمودار رسم شده بود، به سمت بالا شکسته شده است، و این پتانسیل برای این ارز وجود دارد که رشد قیمت آن تا محدوده مقاومت ۱۲۰ الی ۱۲۵ دلار ادامه داشته باشد.

در بازه زمانی ۴ ساعته، محدوده ای که به عنوان حمایت در نظر گرفته شده است، قیمت دقیقا به آن برخورد کرده و واکنش مثبت مشاهده شده است. روند این ارز در تایم فریم ۴ ساعته صعودی شده، بنابراین رشد قیمت در کوتاه مدت می تواند ادامه داشته باشد. اندیکاتور پیوت پوینت برای هفته جاری محدوده ۱۰۲ دلار را به عنوان پیوت شناسایی کرده است. اگر این محدوده تبدیل به حمایت شود، می توانیم انتظار اهداف بالاتر را داشته باشیم.

تحلیل کوانت QNT امروز 24 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 16 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۱۶ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل کوانت QNT امروز ۱۶ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز QNT در طول هفته گذشته روی سطح حمایت خود در محدوده ۹۱ دلار باقی ماند، و کندل هفتگی آن مثبت بسته شد. اما فشار فروشی که در بازار اتفاق افتاد، موجب ریزش شدید قیمت این ارز نشد. با توجه به موج صعودی بسیار قوی که در هفته های گذشته شاهد بوه ایم، قیمت این ارز اکنون روی سطح حمایت بسیار خوبی قرار گرفته است.

در بازه زمانی روزانه یک خط روند نزولی روی نمودار رسم شده است، و در صورتی که خریداران حمایت های خود را از این ارز نشان دهند، و مقاومت اینامیک شکسته شود، انتظار می رود که رشد قیمت تا محدوده اول ۱۰۰ الی ۱۰۵ دلار و محدوده دوم ۱۲۱ الی ۱۲۵ دلار را برای هفته جاری و هفته آینده شاهد باشیم. البته رشد قیمت نیاز به حفظ حمایت فعلی بیت کوین دارد. همچنین مهم ترین حمایت این ارز نیز در محدوده ۷۳ الی ۸۰ دلار قرار گرفته است، و در صورتی که یک موج نزولی دیگر را در بازار شاهد باشیم، قیمت تا این محدوده می تواند کاهش داشته باشد.

تحلیل کوانت QNT امروز 16 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 9 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل کوانت QNT امروز ۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال QNT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و جزییات قیمت QNT را مشاهده کنید.

رمز ارز QNT در طول هفته گذشته بعد از ادامه اصلاح قیمت تا محدوده حمایت ماهانه ۸۴ الی ۹۷ دلار، روند آن روی این محدوده رنج شده است. یک خط روند نزولی روی موج اصلاحی رسم شده و در صورتی که این خط تبدیل به حمایت شود، پتانسیل رشد مجدد قیمت تا محدوده مقاومت اول ۱۲۱ الی ۱۲۵ دلار وجود خواهد داشت. با توجه به اینکه رو این ارز در تایم فریم بلند مدت مجددا صعودی شده، در صور مساعد بودن شرایط بازار پتانسیل رشد قیمت تا هدف ۱۴۵ الی ۱۶۷ دلار را خواهد داشت.

این هدف در محدوده مقاومت سقف موج نزولی هفتگی قرار گرفته است، مجددا می تواند با واکنش همراه باشد. ارز QNT به دلیل خروج از کانال نزولی برای تایم فریم بالا نیز می تواند یک روند رنج میان مدتی داشته باشد. یک حمایت دیگر نیز در محدوده ۷۳ الی ۸۰ دلار در نظر گرفته شده است، که در صورت ورود قیمت به اصلاح عمیق، با توجه به واکنش خوبی که در برخورد اول به این سطح مشاهده شده است، می توانیم انتظار رشد بهتری از این محدوده داشته باشیم.

تحلیل کوانت QNT امروز 9 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 2 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل کوانت QNT امروز ۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال QNT را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و جزییات قیمت QNT را مشاهده کنید.

رمز ارز QNT در طول هفته گذشته یک کندل نزولی با منفی ۶ درصد را روی نمودار خود به ثبت رسانده است. روند قیمت کوانت در تایم فریم روزانه صعودی است، و در موج اصلاحی به سر می برد. حمایتی که اکنون قیمت به آن واکنش مثبت نشان داده است، در محدوده ۹۵ الی ۱۰۰ دلار می باشد. در بازه زمانی ۴ ساعته در صورت شکست مقاومت محدوده ۱۱۴.۵ الی ۱۱۸ دلار، روند قیمت مجددا به حالت صعودی برمی گردد.

تا آن زمان پتانسیل رنج شدن روند بین این مقاومت و حمایت فعلی وجود دارد. ابر اندیکاتور ایچیموکو در تایم فریم ۴ ساعته این مقاومت را تایید می کند. بنابراین ادامه روند صعودی بعد از شکست این مقاومت مورد انتظار خواهد بود. اهدافی که برای ارز QNT در نظر گرفته شده است، در محدوده سقف قبلی و مقاومت ۱۵۰ دلار می باشد.

تحلیل کوانت QNT امروز 2 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 26 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کوانت را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز QNT در طول چند هفته گذشته با رشد قیمت بسیار خوبی همراه بوده است. روند این ارز در تایم فریم روزانه به دلیل وجود سقف ها و کف های بالاتر صعودی می باشد، اما در بازه زمانی هفتگی تا زمانی که مقاومت محدوده ۱۵۰ الی ۱۷۵ دلار تبدیل به حمایت نشود، روند نزولی خواهد بود. برای کوتاه مدت با توجه به این که داخل موج اصلاحی قرار داریم، یک حمایت در محدوده ۱۰۳ الی ۱۱۲ دلار در نظر گرفته شده است.

در صورت حفظ این سطح، خریداران می توانند با حمایت های بیشتر قیمت را تا مقاومت ۱۵۰ دلار برسانند. اما در صورت شکست این محدوده، کاهش قیمت می تواند تا حمایت ۶۳.۵ الی ۷۳ دلار ادامه داشته باشد. خطوط اندیکاتور Ichimoku سطح حمایت فعلی را تایید می کند. بنابراین برای هفته جاری نحوه واکنش قیمت به این محدوده اهمیت بالایی در جهت ادامه روند دارد.

تحلیل کوانت QNT امروز 26 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 29 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۱

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز QNT در طی هفته گذشته رشد قیمت بسیار خوبی را به ثبت رسانده است. قیمت این ارز با شکستن مقاومت های خود، از کانال نزولی خارج شده است، و در زمان نگارش این تحلیل محدوده ۸۷.۷ الی ۹۷ دلار به حمایت خوبی تبدیل شده است. در صورت حفظ این محدوده حمایت، موج صعودی می تواند تا سطح ۱۵۰ دلار به حرکت خود ادامه دهد. همچنین در تایم فریم ۴ ساعته می توان یک کانال صعودی برای این ارز در نظر گرفت. تا زمانی که کف کانال به سمت پایین شکسته نشود، انتظار رشد بیشتر قیمت را داریم.

تحلیل کوانت QNT امروز 29 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۲ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کوانت را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز QNT در هفته گذشته رشد بسیار خوبی را به ثبت رسانده است. حرکت صعودی که از محدوده کف کانال در قیمت ۴۲ دلار شروع شده بود، با حمایت بسیار خوب خریداران، در هفته گذشته به مقاومت سقف کانال نزولی در قیمت ۹۰ دلار برخورد کرد، بدین ترتیب رمز ارز کوانت با رشد ۶۰ درصدی در ماه جاری بیشترین عملکرد مثبت را در بین آلت کوین هایی که رتبه بالایی دارند را به ثبت رسانده است. همان طور که مشاهده می کنید، قیمت به مقاومت سقف کانال واکنش نشان داده است، اما حمایتی که در محدوده ۷۳ الی ۷۵ دلار قرار گرفته است، تا زمانی که حفظ شود، پتانسیل خروج قیمت از کانال نزولی وجود دارد.

تحلیل کوانت QNT امروز 22 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲۲ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 15 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل کوانت QNT امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کوانت را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز QNT در هفته گذشته ریزش آن در محدوده ۵۰ دلار متوقف شد، و قیمت با حمایت مجدد خریداران به سمت مقاومت محدوده ۶۱ الی ۶۲.۵ دلار برگشته است. یک خط روند صعودی قیمت را حمایت می کند، و تا زمانی که به سمت پایین شکسته نشود، انتظار داریم که خریداران بتوانند با شکست مقاومت استاتیک، حرکت صعودی را تا محدوده ۷۵ دلار ادامه دهند. همچنین با توجه به اینکه پیوت ماهانه محدوده ۵ دلار را مشخص کرده است، تا زمانی که حفظ شود، جهت حرکت قیمت به سمت مقاومت های ۶۸ و ۷۵ دلار خواهد بود. اندیکاتور MACD همچنان در وضعیت نزولی قرار دارد، و قیمت در صورتی که مجددا کاهش داشته باشد، پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت وجود دارد.

تحلیل کوانت QNT امروز 15 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 8 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل کوانت QNT امروز ۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کوانت را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز QNT در طی هفته گذشته با حمایت خریداران به سطح مقاومت ۶۱ دلار برخورد کرد، و به دلیل تقاضای بالا این مقاومت به طور موقت شکسته شد. افزایش قیمت تا سطح ۶۶ دلار ادامه داشته است، و به دلیل نزولی بودن کانتکس روند ، مجددا شاهد واکنش و سیو سود خریداران کوتاه مدت بوده ایم. قیمت ۶۰ دلار محدوده مبنای معاملات برای هفته جاری می باشد. بنابراین تا زمانی که این محدوده مقاومت شکسته نشود، هدف قیمت حمایت‌های ۵۴، ۵۰ و ۴۴ دلار خواهد بود.

همچنین خط روند کوتاه مدت صعودی نیز به سمت پایین شکسته شده است، و کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۵۰ دلار ادامه داشته باشد. نکته ای که وجود دارد این است که محدوده قیمت ۵۰ دلار یکی از سطوح تقاضا در تایم فریم ۴ ساعت می باشد. بنابراین با توجه به برگشت پر شتاب قیمت، انتظار داریم که یک روند رنج برای هفته جاری روی نمودار مشاهده شود.

تحلیل کوانت QNT امروز 8 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 1 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل کوانت QNT امروز ۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کوانت را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز QNT بعد از ریزش سنگینی که تا محدوده حمایت ۴۰ دلار داشته است، سفارشات خرید بسیاری برای آن فعال شده است. همین مورد موجب رشد قیمت تا محدوده ۵۶ دلار شده است. این واکنش بسیار قوی، در جهت ریزش ناگهانی حمایت محدوده ۵۵ دلار رخ داده است، و این محدوده بسیار مورد توجه معامله گران بازار قرار دارد. خط روند نزولی روی نمودار نیز در حال حاضر به عنوان مقاومت عمل می کند، و تاکنون با واکنش خوبی همراه بوده است. اما در صورتی که هر دو محدوده مقاومت پر قدرت شکسته شوند، روند صعودی کوتاه مدت می تواند تا محدوده ۶۳ و ۷۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل کوانت QNT امروز 1 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 18 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل کوانت QNT امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کوانت را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز QNT در هفته گذشته روند رنجی داشت. این ارز هنوز زیر مقاومت ترند لاین نزولی قرار دارد، و در صورتی که واگرایی مخفی مثبت روی نمودار تشکیل دهد، احتمال کاهش بیشتر تا سطح حمایت ۵۹ دلار وجود دارد. برای کوتاه مدت قیمت روی یک حمایت مینور در محدوده ۶۴.۵ الی ۶۳.۷ دلار قرار دارد، و در صورتی که کندل های نزولی ۴ ساعته زیر این ناحیه بسته نشود، و حجم معاملات نیز هیچ شکستی را تایید نکند، احتمال افزایش کوتاه مدت قیمت تا مقاومت محدوده ۷۳ الی ۷۵ دلار وجود دارد.

حجم معاملات این ارز در روزهای گذشته نسبت به کف قبلی کاهش چشمگیری داشته است، و می تواند نشانه مثبتی برای رشد قیمت باشد. مهم ترین سیگنال مثبتی که می توان از نمودار این ارز دریافت کرد، شکست ترند لاین نزولی و پولبک به آن می باشد. در غیر اینصورت روند رنجی را می توانیم برای هفته آینده انتظار داشته باشیم.

تحلیل کوانت QNT امروز 18 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 11 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل کوانت QNT امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کوانت را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز QNT در طول هفته های گذشته ریزش قیمت آن تا محدوده حمایت ۶۰ الی ۵۴ دلار ادامه پیدا کرد. این سطح حمایتی که با ابزارهای فیبوناچی بدست آمده است، یکی از مهم ترین سطوح واکنشی و یک محدوده PRZ قوی می باشد. مقاومت های پیش روی قیمت، محدوده استاتیک ۷۶ الی ۸۱ دلار می باشد، و یک ترند لاین نزولی نیز این سطح مقاومت را تقویت کرده است. بنابراین انتظار می رود که با توجه به روند نزولی انتظار می رود که مجددا قیمت به سطح حمایت اصلی خود برخورد داشته باشد.

در بازه زمانی ۴ ساعته روند قیمت می تواند بین این سطح مقاومت و حمایت اصلی رنج شود، و مدتی شروع به کف سازی کند. قیمت یکی از خطوط اندیکاتور Ichimoku را به سمت بالا قطع کرده است، اما خط مقاومت دوم که با مقاومت ذکر شده همپوشانی دارد، می تواند مانع از رشد بیشتر قیمت شود. تا شکست خط روند نزولی و پولبک به آن باید منتظر ماند.

تحلیل کوانت QNT امروز 11 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 7 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل کوانت QNT امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کوانت را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز QNT در طول هفته حجم معاملات بسیار پایینی را به ثبت رسانده است. نوسانات قیمت هم با توجه به حجم معاملات پایین، در دامنه رنج و محدودی می باشد. اما مومنتوم حرکتی این ارز منفی می باشد. یک حمایت در محدوده ۸۹ الی ۹۳ دلار روی نمودار رسم شده است، و یک ترند لاین نزولی که قیمت در حال تکمیل کردن پولبک به این سطح حمایت می باشد.

با توجه به واگرایی مثبت مشاهده شده روی نمودار، پتانسیل شروع رشد قیمت در این هفته، در صورت تثبیت شرایط در بازار و صعودی بودن روند کلی وجود دارد. روند قیمت در انتهای نمودار رنج می باشد. بنابراین در صورت مشاهده نشان های قدرت روند، می توانیم انتظار داشته باشیم که خریداران قیمت را به مقاومت هفتگی در محدوده ۱۵۰ دلار برسانند.

تحلیل کوانت QNT امروز 7 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 24 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کوانت را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز QNT در دو هفته گذشته همراه با ریزش بازار ریزش شدیدی را تجربه کرد. این ارز که به محدوده مقاومت هفتگی خود در قیمت ۱۴۹ الی ۱۶۶ دلار برخورد کرد و به آن واکنش داد، با سیو سود خریداران و فشار فروش به قیمت ۱۱۶ دلار رسیده است. حمایت رند ۱۱۰ و ۱۰۰ دلار می تواند مورد توجه خریداران واقع شود و مجددا موجب رشد قیمت در این محدوده رنج باشد.

حمایت اصلی در قیمت ۸۷ الی ۹۵ دلار می باشد و مربوط به تایم فریم روزانه است. با توجه به اینکه قیمت در حال پولبک زدن به خط روند نزولی می باشد, حمایت های ذکر شده در صورتی که نشانه های خوبی داشته باشند، می توانند مجددا قیمت را به محدوده مقاومت هفتگی برسانند. حجم معاملات نیز رفته رفته کاهش پیدا کرده است، و می تواند نشانه خوبی برای برگشت قیمت در روزهای آینده باشد.

تحلیل کوانت QNT امروز 24 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 10 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل کوانت QNT امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کوانت را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز QNT در طول دو هفته گذشته با جهش قیمتی خوبی همراه بود. این ارز که بعد از آخرین اصلاح قیمت در محدوده ۱۰۸ دلار حمایت شد، رشد ۳۵ درصدی خود را شروع کرد، با عبور از سد مقاومت محدوده ۱۲۴ الی ۱۲۹ دلار، به مقاومت بعدی در محدوده ۱۴۳ الی ۱۵۲ دلار رسیده است. این محدوده مقاومتی با واکنش همراه بوده است، اما به دلیل قدرت بالای خریداران، در صورتی که بازار شرایط مساعد خود را حفظ کند، می توانیم انتظار شکست این مقاومت را داشته باشیم. در این صورت هدف بعدی در محدوده ۱۸۷ الی ۲۰۰ دلار خواهد بود. لازم به ذکر است که شکست این مقاومت نیازمند حجم معاملات بالایی می باشد.

تحلیل کوانت QNT امروز 10 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 25 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کوانت را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز QNT در طول هفته گذشته نوسانات به شدت رنجی در محدوده ۱۱۰ دلار داشته است. ارز QNT همان طور که در هفته گذشته بررسی شد، در الگوی مثلث قرار گرفته است، و هم اکنون به دلیل کاهش شدید حجم معاملات، تمایلات به شدت رنجی پیدا کرده است. خریداران و فروشندگانی هم که در بازار این ارز حضور دارند، قدرت یکسانی داشته و قیمت بین محدوده ۱۰۹ دلار الی ۱۱۳ دلار رنج شده است.

این روند رنج حتی در بازه زمانی ۱ ساعته نیز به وضوح مشخص می‌باشد.در ساعات گذشته تمایلات خرید در این ارز افزایش پیدا کرده است. درصورتیکه مقاومت محدوده ۱۱۳ الی ۱۱۴ دلار به حمایت تبدیل شود، می توانیم انتظار رشد قیمت را حداقل تا محدوده ۱۲۴ الی ۱۲۹ دلار داشته باشیم.

تحلیل کوانت QNT امروز 25 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 18 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل کوانت QNT امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کوانت را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز QNT در طول هفته گذشته با کاهش قیمت همراه بود. کاهشی که تا محدوده حمایت مینور در قیمت ۱۰۷ دلار ادامه پیدا کرد. اما در این منطقه با توقف قیمت و کم شدن فشار فروش، حرکت نزولی معکوس شد، و شاهد رشد قیمت در این هفته بودیم. امروز قیمت به یک مقاومت در محدوده ۱۲۵ الی ۱۲۹ دلار واکنش نشان داده است.

اما اگر فشار خرید در پایان امروز یا روز بعد باز هم افزایش پیدا کند، پتانسیل شکست مقاومت و تثبیت قیمت بالای این محدوده وجود خواهد داشت. حجم معاملات امروز تقریبا به اندازه میانگین ۳۰ روز گذشته بوده است، و در صورتی که این حجم بالا باز هم در روز بعد تکرار شود، شکست مقاومت کار سختی نخواهد بود.

همچنین در تایم ۴ ساعته روند قیمت رنج می باشد. اگر قیمت حمایت ۱۱۵ دلار را به سمت پایین بشکند، فشار فروش می تواند قیمت را مجددا به سمت حمایت محدوده ۱۰۰ دلار برساند.

تحلیل کوانت QNT امروز 18 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 11 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل کوانت QNT امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کوانت را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز QNT در تایم هفتگی به محدوده مهم حمایت خود در قیمت رند ۱۰۰ دلار واکنش خوبی داشت. با توجه به اینکه این ارز در روند رنج قرار گرفته است، اما حمایتی که در محدوده ۱۰۰ دلار داشته، و برگشت و واکنش خوب قیمت به این حمایت، نشانه خوبی جهت شروع رشد و حرکت به سمت مقاومت ۱۵۰ دلار می باشد. البته خط روند نزولی نیز بین قیمت و مقاومت قرار گرفته که در محدوده ۱۳۰ دلار می تواند واکنش داشته باشد.

تحلیل کوانت QNT امروز 11 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل کوانت QNT امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز QNT بازه زمانی روزانه:

وضعیت قیمت در این بازه زمانی به صورتی است که پتانسیل تشکیل یک الگوی مثلث نزدیک محدوده حمایت وجود دارد. بنابراین قیمت بین حمایت ۱۰۰ الی ۹۵ و مقاومت ۱۳۰ الی ۱۴۰ دلار می تواند به نوسانات خود ادامه داده، تا تکلیف ادامه روند با شکست یکی از محدوده ها مشخص شود. اگر روند بازار مساعد باقی بماند، انتظار رشد قیمت و شکست مقاومت بیشتر می‌باشد. روند قیمت نیز تا زمانی که خریداران مقاومت ۱۸۵ دلار را پس نگیرند، نزولی باقی خواهد ماند.

تحلیل ارز QNT بازه زمانی روزانه امروز 11 اسفند 1400
تحلیل ارز QNT بازه زمانی روزانه امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 4 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل کوانت QNT امروز ۴ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل  کوانت رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز کوانت QNT در این هفته دقیقاً به محدوده حمایت رند ۱۰۰ دلار برخورد کرد و واکنش داشت. رشد قیمت تا محدوده ۱۳۰ دلار ادامه داشت اما به دلیل نوسانی بودن بازار، مجددا کاهش قیمت تا عدد ۱۱۳ دلار ادامه داشت. نوسانات قیمت در این هفته می تواند بین مقاومت ۱۳۰ دلار و حمایت ۱۰۰ دلار ادامه داشته باشد، تا فشردگی قیمت موجب شکست یکی از محدوده ها شود. روند قیمت در این بازه زمانی تا زمانی که بالای ۲۰۰ دلار برگشت نداشته باشد، نزولی باقی خواهد ماند.

اما با شکست مقاومت ۱۶۰ دلار هم کاملا از وارد روند رنج خواهد شد. آخرین موج اصلاحی، شیب برگشتی بالایی داشته است. بنابراین امکان یک حرکت صعودی دیگر و شکست مقاومت ترند لاین نزولی در صورت مساعد بودن شرایط بازار وجود دارد. با شکست مقاومت، اهداف بعدی محدوده ۲۰۰ دلار خواهد بود.

تحلیل کوانت QNT امروز 4 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۴ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 27 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل  کوانت رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز QNT یک کندل برگشتی در محدوده مقاومت ۱۴۶ الی ۱۶۳ دلار به ثبت رساند. کاهش قیمت در هفته گذشته بیش از ۱۰ درصد بود. و قیمت به سطح حمایت ۱۲۰ دلار رسید. این محدوده با حمایت خریداران مواجه شد و برگشت قیمت را در هفته شاهد هستیم. خط روند نزولی تا زمانی که شکسته نشود، قیمت نمی‌تواند روند صعودی داشته باشد. از طرف دیگر خط روند صعودی اگر به سمت پایین شکسته شود، ادامه حرکت روند نزولی را شاهد خواهیم بود.

تحلیل کوانت QNT امروز 27 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز QNT بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی نیز روند قیمت رنج می باشد. و آخرین سقف معتبر که شکست آن می تواند روند را به حالت صعودی تبدیل کند، محدوده مقاومت ذکر شده می باشد. یک حمایت مینور نیز در محدوده ۱۲۰ دلار قرار گرفته است، که شکست این محدوده می تواند فشار فروش را افزایش دهد، و قیمت را به سطح حمایت ۱۰۰ دلار برساند. اگر شرایط بازار مساعد بماند، انتظار افزایش قیمت و صعودی شدن روند را داریم.

تحلیل ارز QNT بازه زمانی 4 ساعته امروز 27 بهمن 1400
تحلیل ارز QNT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 20 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل  کوانت رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز QNT در هفته گذشته با رشد چشمگیر ۴۳ درصدی و حجم معاملات بالا همراه بود، و قیمت آن مستقیماً از کف کانال نزولی به سمت سقف کانال نزولی حرکت کرد. رشد قیمت با کندلهای روندی پر قدرت به سقف کانال رسید، و در سقف کانال بین محدوده ۱۲۵ تا ۱۳۰ و سقف کانال چند روزی روند آن رنج بود، و قیمت در حال فشرده شدن بود.

سپس با افزایش مجدد تقاضا سقف کانال نزولی نیز به سمت بالا شکسته شد، و در حال حاضر روند قیمت از حالت نزولی خارج شده است. اما تا زمانی که بالای محدوده ۲۰۰ دلار تثبیت نداشته باشد و خریداران این سطح مهم را پس نگیرند، روند قیمت صعودی نخواهد شد. بنابر این انتظاری که داریم این است که با رشد قیمت‌ تا این محدوده و برگشت به سمت حمایت ها شاهد روند رنج در روزهای آینده برای ارز کوانت باشیم.

تحلیل کوانت QNT امروز 20 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز QNT بازه زمانی ۴ ساعته:

همانطور که مشاهده می کنید قیمت به خوبی به سقف و کف محدوده‌ های حمایت مقاومت واکنش داده و در این بازه زمانی روند آن صعودی می باشد. و تا زمانی که حمایت ۱۲۵ دلار حفظ شود روند به حالت صعودی باقی خواهد ماند. با توجه به قدرت روند صعودی انتظار ادامه حرکت و رسیدن به محدوده ۱۹۰ تا ۲۰۰ دلار را داریم.

تحلیل ارز QNT بازه زمانی 4 ساعته امروز 20 بهمن 1400
تحلیل ارز QNT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 13 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل کوانت QNT امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل  کوانت رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز QNT در این هفته با برخورد مجدد به یک محدوده مهم استانیک و تست این محدوده با واکنش همراه بوده است. رشد قیمت در این هفته بیش از ۱۲ درصد بوده است، اما از طرف دیگر در سطح ۱۲۰ دلار فشار فروش بالایی را شاهد هستیم، و قیمت با سیو سود خریداران کوتاه مدت در حال برگشت به سطح حمایت رند ۱۰۰ دلار می باشد.

تحلیل کوانت QNT امروز 13 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل کوانت QNT امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز QNT بازه زمانی روزانه:

قیمت در بازه زمانی ۴ ساعته در یک محدوده رنج قرار گرفته است. این محدوده رنج بین مقاومت ۱۱۰ دلار و حمایت ۹۰ دلار قرار دارد. در چند ساعت گذشته خریداران در تلاش بودند تا سطح مقاومت مورد نظر را شکسته و قیمت را بالای این محدوده تثبیت دهند، اما موفق نشدند. و قیمت توسط فشار فروش خریدارانی که در قیمت های پایین خرید کرده بودند، مجددا کاهش داشت.

اگر مجددا تلاش خریداران برای شکست مقاومت ۱۱۰ دلار نا امید کننده باشد، می توان برگشت قیمت را به سطح حمایت ۹۰ دلار انتظار داشت. در صورت برگشت به سمت حمایت و سپس در صورت مشاهده واگرایی در روزهای آینده انتظار برگشت قیمت به سمت بالا و رسیدن به محدوده مقاومت استاتیک در قیمت ۱۴۰ دلار را داریم.

تحلیل ارز QNT بازه زمانی روزانه امروز 13 بهمن 1400
تحلیل ارز QNT بازه زمانی روزانه امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 6 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۶ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل کوانت QNT امروز ۶ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز QNT هفته گذشته را به بدترین شکل ممکن پشت سر گذاشت. حمایت میدلاین کانال صعودی مدت ها بود که محل عرضه و تقاضای معامله گران بود. اما فشار فروش و ترس معامله گران در بازار موجب شکسته شدن این حمایت و کاهش ۵۰ درصدی قیمت این ارز شد. قیمت از محدوده ۱۷۰ دلار تا عدد ۸۳ دلار کاهش داشته است. و به یک محدوده حمایت مینور که مربوط به تایم روزانه است برخورد کرده است.

این حمایت در محدوده ۸۷ تا ۹۳ دلار می باشد. اگر این سطح حمایتی شکسته شود، فشار فروش می تواند قیمت را به کف کانال صعودی در محدوده ۶۶.۵ تا ۵۹ دلار برساند، که آخرین کف حمایت این ارز در تایم هفتگی می باشد.

تحلیل کوانت QNT امروز 6 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل کوانت QNT امروز ۶ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز QNT بازه زمانی روزانه:

قیمت در این بازه زمانی به کف کانال نزولی برخورد کرده است. شیب برخورد به کف کانال بالاست. بنابراین انتظار برگشت قیمت را تا سقف کانال نزولی نداریم. البته پتانسیل تشکیل واگرایی در کف این کانال نزولی وجود دارد. به طور کلی قیمت در این هفته در محدوده فعلی می تواند وارد روند رنج شود. شرایط مومنتوم روند روی اندیکاتور RSI نیز نزولی می باشد.

اندیکاتور EMA نیز فاصله زیادی از قیمت دارد. بنابراین خاصیت جذب قیمت این اندیکاتور می تواند قیمت را به سمت خود بکشاند. اما همان طور که گفته شد، مدتی انتظار داریم روند به حالت رنج تبدیل شود.

تحلیل ارز QNT بازه زمانی روزانه امروز 6 بهمن 1400
تحلیل ارز QNT بازه زمانی روزانه امروز ۶ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 23 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۲۳ دی ۱۴۰۰

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۳ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز QNT در طول هفته گذشته نوسانات محدودی داشت. اما با کاهش قیمت همراه بود. قیمت این ارز برای چندمین بار به سطح حمایت مهم ماهانه خود برخورد کرده است. این محدوده در قیمت ۱۶۵ تا ۱۵۰ دلار می باشد، و هنوز این سطح شکسته نشده است. قیمت با توجه به اینکه در کانال نزولی قرار دارد، همزمان در یک کانال رنج نیز قرار گرفته است. سقف این کانال رنج در محدوده ۲۰۰ دلار و کف این کانال محدوده حمایت ۱۵۰ دلار می باشد.

تحلیل کوانت QNT امروز 23 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲۳ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز QNT بازه زمانی ۴ ساعته:

کنون با تشکیل یک واگرایی که توسط اندیکاتور RSI تشخیص داده شده، نشانه های برگشت روی نمودار ظاهر شده است. و یک خط روند نزولی روی موج آخر رسم کرده ایم که با شکست خط روند، مومنتوم روند در تایم ۱ ساعته صعودی شده و حرکت تا محدوده ۲۰۰ دلار مورد انتظار خواهد بود. البته بعد از شکست انتظار داریم که یک پولبک به محدوده خط روند شکسته شده زده شود. این پروسه نیز می‌ تواند زمانبر باشد به دلیل اینکه این ارز معاملات پایینی داشته و نوسانات محدودی دارند. واگرایی روی اندیکاتور RSI در شرایطی اتفاق افتاده که کاهش تمایلات نزولی را نیز نشان می دهد. که انتظارات ما را برای رشد قیمت در میان مدت افزایش می دهد.

تحلیل ارز QNT بازه زمانی 4 ساعته-23 دی 1400
تحلیل ارز QNT بازه زمانی ۴ ساعته-۲۳ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 8 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل کوانت QNT امروز ۸ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز QNT با توجه به این که چندین روز در روند رنج به سر می برد، و کندل هایی که در تایم روزانه تشکیل می شوند، همگی در رنج کندل ما قبل خود بوده و نشانه بی تصمیمی خریداران و فروشندگان می باشد. ضمن اینکه حجم معاملات نیز روی این ارز پایین بوده و تمایلات برای خرید این ارز در قیمت بالای ۲۰۰ دلار وجود ندارد. هم اکنون پتانسیل یک برخورد دیگر با حمایت محدوده ۱۵۰ تا ۱۶۵ دلار وجود دارد. در این صورت، با احتمال تشکیل واگرایی و دیدن الگوهای کندلی روی محدوده حمایت می‌توان انتظار برگشت قیمت را داشت.

تحلیل کوانت QNT امروز 8 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۸ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز QNT بازه زمانی ۴ ساعته:

ملاحظه می کنید که مقاومت محدوده ۲۰۰ دلار بارها و بارها از ادامه حرکت قیمت جلوگیری کرده است، و این محدوده با واکنش فشار فروش همراه بوده است. بنابراین انتظار کاهش قیمت به سمت محدوده های حمایت را داریم.

تحلیل ارز QNT بازه زمانی 4 ساعته امروز 8 دی 1400
تحلیل ارز QNT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 1 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل کوانت QNT امروز ۱ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز QNT محدوده مقاومتی به شدت مهمی دارد. یک مقاومت در محدوده ۲۰۰ دلار، که بارها به آن واکنش داشته، و توان ادامه حرکت به سمت بالا را از خریداران سلب کرده است. و اما حمایتی که در محدوده ۱۵۶ تا ۱۶۶ دلار دارد، از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کرده است. قیمت بین این دو محدوده حمایت و مقاومت در نوسان می باشد. همچنین کاهش حجم معاملات و کاهش نوسانات یک الگوی مثلث را در تایم ۴ ساعته به وجود آورده است.

تحلیل کوانت QNT امروز 1 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۱ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز QNT بازه زمانی ۴ ساعته:

شکستن مثلث از بالا می تواند منجر به رشد قیمت تا محدوده ۲۲۹ دلار شود. آخرین موج نزولی که در محدوده ۲۰۰ دلار می باشد، در صورت عبور قیمت از این محدوده روند به حالت صعودی برمیگردد. و انتظار رشد قیمت را در روزهای آینده برای ارز داریم. اما در صورتی که باز هم مقاومت ۲۰۰ دلار مانع از ادامه حرکت QNT به سمت بالا شود روند رنج می تواند در همین محدوده ها ادامه داشته باشد.

برای این معاملات نوسانی می توان در محدوده‌های کف قیمت خرید انجام داد و در سقف قیمتی سیو سود کرد. QNT جزو آن دسته از ارزهایی است که تا مشخص شدن روند کلی بازار منتظر می ماند و در صورت صعودی شدن کامل روند بازار می‌تواند به رشد خود ادامه داده و به اهداف بالاتر دست یابد.

تحلیل ارز QNT بازه زمانی 4 ساعته امروز 1 دی 1400
تحلیل ارز QNT بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 24 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز کوانت QNT، در رتبه ۶۱ ارزهای دیجیتال با ارزش بازار ۲.۵ میلیارد دلار می باشد. این ارز بیش از سه ماه است که در روند اصلاح قیمت به سر می برد. یک کانال صعودی برای آن در نظر گرفته شده است، که برخورد قیمت تا کف کانال در محدوده ۱۱۲ دلار اتفاق افتاده است. یک حمایت مهم نیز در محدوده ۱۵۲ تا ۱۶۳ دلار روی چارت رسم کرده ایم. ابزار فیبوناچی اصلاحی نیز در این محدوده حمایت خوبی نشان می دهد، و تایید کننده این محدوده می باشد.

تحلیل کوانت QNT امروز 24 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل کوانت QNT امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز QNT بازه زمانی روزانه:

در هفته گذشته زمانی که بازار ریزش شدیدی داشت، کاهش قیمت به طور ناگهانی اتفاق افتاد، که باعث شد، این ارز در کمتر از یک روز، ۴۵ درصد ریزش داشته باشد. اما به سرعت درصد بالایی از ارزش از دست رفته خود را جبران کرد. حال، نکته ای که در مورد این ارز وجود دارد این است که، احتمال برخورد مجدد به حمایت های پایین تر وجود دارد.

اما از طرف دیگر، دو بار حرکت صعودی قوی به سمت مقاومت ۱۸۴ الی ۱۹۷ دلار، می تواند نشانه قدرت گرفتن خریداران باشد. اگر مقاومت ۲۰۰ دلار شکسته شود، و خریداران این سطح را پس بگیرند، رشد قیمت می تواند تا محدوده ۳۰۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل ارز QNT بازه زمانی روزانه امروز 24 آذر 1400
تحلیل ارز QNT بازه زمانی روزانه امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز 26 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز کوانت QNT امروز ۲۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل کوانت QNT امروز ۲۶ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز QNT بعد از خروج از کانال صعودی خود مدتی است که وارد فاز تریدینگ رنج شده است. کندل های بسیار کوچک و رنجی که نه قدرت خریدار زیاد بوده و نه قدرت فروشنده. اما با ابزار فیبوناچی اصلاحی، محدوده ۲۵۰ دلار حمایتی بود که در گذشته چندین و چند بار از ریزش بیشتر ارز QNT جلوگیری کرده است. اما روز گذشته در پی ریزش بازار این حمایت در حال حاضر شکسته شده است.

با توجه به اینکه اندیکاتور EMA زیر قیمت فعلی قرار دارد، احتمال دارد که این شکست فیک باشد. اما اگر شرایط بازار بدتر از روز گذشته شود، قیمت می تواند تا محدوده حمایت پایین تر خود یعنی ۲۱۲ دلار کاهش یابد، و اصلاح عمیق تری داشته باشد. اما به طور کلی تا زمانی که محدوده ۲۰۰ دلار حفظ شود، روند این ارز صعودی خواهد ماند.

تحلیل کوانت QNT امروز 26 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل کوانت QNT امروز ۲۶ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز QNT امروز 18 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز QNT امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

تحلیل کوانت QNT امروز ۱۹ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز QNT در کانال صعودی خود در محدوده حمایت مناسبی قرار دارد. این محدوده از این نظر مهم است، که کف کانال صعودی می باشد. همچنین حمایتی است که چندین و چند بار از ریزش و اصلاح عمیق تر QNT جلوگیری کرده است.

حمایتی که در قیمت ۲۷۱ تا ۲۵۶ دلار می باشد، روز گذشته با واکنش بسیار خوبی همراه بود. بنابراین انتظار داریم که بعد از پولبک و تثبیت بالای این حمایت، به سمت اهداف خود حرکت کند. اهدافی که برای این ارز در نظر گرفته شده، در درجه اول قیمت ۳۵۰ دلار می باشد. روز قبل واکنش شدیدی به ناحیه داشت، و در صورت شکست این مقاومت، هدف بعدی آن سقف قبلی در قیمت ۴۳۰ دلار است.

تحلیل تکنیکال ارز QNT امروز 19 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز QNT امروز ۱۹ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل کوانت QNT امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز QNT در بازه هفتگی داخل یک کانال صعودی با شیب بیش از ۴۵ درجه می باشد. هم اکنون در یک الگوی مثلث صعودی قرار گرفته است. اگر در هفته پیش رو موفق به شکست الگوی مثلث شود، به اهداف میان مدت و کوتاه مدت خود که در بازه های زمانی کوتاه تر بررسی می شود، دست خواهد یافت.

تحلیل تکنیکال ارز QNT امروز 12 آبان 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تکنیکال ارز QNT امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز QNT بازه زمانی روزانه:

حمایت مهم در محدوده ۲۷۱ دلار در کف الگو وجود دارد، که می توان انتظار شروع حرکت صعودی را به سمت بالا داشت. اهداف اول آن می تواند محدوده ۳۵۰ دلار باشد. سپس می تواند یک پولبک به الگوی مثلث در محدوده ۳۱۰ دلار بزند، و به سمت اهداف بعدی خود در قیمت های ۴۲۹ و ۵۲۰ دلار حرکت کند. هدف میان مدت این ارز نیز ۷۳۳ دلار می باشد.

تحلیل ارز QNT بازه زمانی روزانه امروز 12 آبان 1400
تحلیل ارز QNT بازه زمانی روزانه امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کوانت QNT

QNT توکن شبکه کوانت می باشد. از این توکن برای دسترسی به شبکه و پلتفرم Overledger استفاده می شود. اکوسیستم کوانت در اطراف Overledger ساخته شده است و توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های چند زنجیره ای غیرمتمرکز به نام MApp را ایجاد کنند.

برنامه های چند زنجیره ای یا MApp بر روی چندین زنجیره یا بلاکچین پیاده سازی می شود و سرعت و عملکردشان به زنجیره مورد استفاده بستگی دارد. برنامه های چند زنجیره ای یا Mappها در نظر دارند تا موسسات و افرادی که از آنها استفاده می کنند بتوانند از بهترین قسمت های بلاکچین استفاده نمایند.

عرضه اولیه کوانت در مِی سال ۲۰۱۸ انجام شد. گیلبرت وردیان یکی از بنیانگذاران این رمز ارز می باشد. از دیگر بنیانگذاران این ارز دیجیتال می توان به پائولو تاسکا اشاره کرد. این فرد در حوزه سیستم های توزیع شده متخصص است. در صورتی که قصد دارید در ارتباط با این ارز دیجیتال اطلاعات بیشتری کسب نمایید به مقاله “ارز کوانت چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه نمایید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز کوانت پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع روش های تحلیل در حوزه رمز ارزها آشنا شوید. این روش ها شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال است.

تحلیل تکنیکال برای ارز کوانت

تحلیل تکنیکال از متداول ترین روش ها در بازار رمز ارزها می باشد. در این روش تاریخچه قیمت و حجم معاملات بررسی خواهد شد. و همچنین تحلیلگران از ابزارها و نمودارها برای پیش بینی آینده استفاده می نمایند. در این صفحه شما می توانید نمونه ای از تحلیل تکنیکال را مشاهده نمایید.

تحلیل فاندامنتال برای ارز کوانت

در تحلیل فاندامنتال تحلیلگران به بررسی شرایط یک پروژه می پردازند و به ارزش ذاتی آن پی خواهند برد. در این روش عوامل تاثیرگذار همچون اخبارها بررسی خواهد شد.

در سایت زوم ارز شما می توانید با عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال آشنا شوید. به علاوه به اخبار ارز دیجیتال به صورت ۲۴ ساعته دسترسی پیدا نمایید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز کوانت

در تحلیل سنتیمنتال یا تحلیل احساسات، تحلیلگران با استفاده از ابزارهای مختلف احساسات غالب افراد جامعه در بازار را بررسی می نمایند. به عبارتی احساست تریدرها نسبت به یک دارایی بررسی خواهد شد. همچنین تحلیلگران باید حرکات قیمت را در نظر داشته باشند.

 

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد خرید و فروش دارید، قبل از انجام فرآیند به تحقیق و جستجوی کامل بپردازید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کوانت QNT” همراه ما بودید از شما متشکریم.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده