لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

QCP Capital گزارش جدید خود را در پی آخرین افت بیت کوین منتشر کرد

QCP Capital گزارش جدید خود را در پی آخرین افت بیت کوین منتشر کرد

QCP Capital گزارش جدید خود را در پی آخرین افت بیت کوین منتشر کرد

به گزارش زوم ارز، بیت کوین در روز پنجشنبه به شدت کاهش یافت و سطح حمایت مهمی را شکست و موج انحلال در بازار مشتقات را به راه انداخت.

معروف است که این فروش توسط یک مقاله وال استریت ژورنال انجام شده است که نشان می دهد اسپیس ایکس ارزش دارایی های بیت کوین خود را به میزان ۳۷۳ میلیون دلار در سال های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ کاهش داده است.

QCP Capital، یک شرکت تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال، در گزارش خود اعلام کرد که این شکست به دلیل انحلال گزینه های بزرگ BTC و ETH گاما در Deribit و OKX بوده است. گاما به عنوان معیاری تعریف می‌شود که نشان می‌دهد قیمت یک گزینه در واکنش به تغییر قیمت دارایی پایه چقدر تغییر کرده است.

QCP Capital همچنین گفت که بازار مشتقات در حالت نزولی است، به این معنی که معامله گران انتظار کاهش بیشتر بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را دارند. این شرکت خاطرنشان کرد که تامین مالی تراکنش های دائمی بیت کوین در منفی ترین سطح خود در شش ماه گذشته است، که نشان می دهد معامله گران کوتاه مدت مبالغ زیادی به معامله گران بلند مدت پرداخت می کنند تا موقعیت خود را باز نگه دارند.

چشم به سخنرانی پاول و دادخواهی در مقیاس خاکستری

QCP Capital گفت که حرکات جدید اکنون تا حد زیادی به سخنرانی جروم پاول رئیس فدرال رزرو در جکسون هول در هفته آینده بستگی دارد. این گفتگو در روز جمعه، ۲۵ آگوست انجام خواهد شد. علاوه بر این، انتظار می رود تصمیم در مورد پرونده بین SEC و Grayscale در روز سه شنبه یا جمعه اعلام شود.

منبع: en.bitcoinsistemi.com

سامان شیرازی
سامان شیرازی
من سامانم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده