آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: کاهش ۱۲ درصدی PYTH در ۲۴ ساعت!🚨

نیم نگاهی به بازار: کاهش ۱۲ درصدی PYTH در ۲۴ ساعت!🚨

نیم نگاهی به بازار: کاهش ۱۲ درصدی PYTH در ۲۴ ساعت!🚨

به گزارش زوم ارز، PYTH، رمزارز اصلی شبکه غیرمتمرکز اوراکل مالی Pyth، در ۲۴ ساعت گذشته با ۱۲ درصد کاهش قیمت مواجه شده است.

بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده توسط CoinGecko، کنونی PYTH با قیمت ۰.۴۷۷۸۹۶ دلار معامله می‌شود که ۱۲ درصد کاهش نسبت به روز گذشته را نشان می‌دهد.

همچنین، این قیمت حدود ۱۳ درصد کمتر از بیشترین سطح خود است که در تاریخ ۲۴ نوامبر با قیمت ۰.۵۴۸۶۵۵ دلار ثبت شده بود، اما با افت بیش از ۷۰ درصد نسبت به قیمت اوجی که در تاریخ ۲۱ نوامبر ثبت شده بود، همچنان در سطح بالاتری نسبت به آن قرار دارد.

PYTH 12 درصد پس از Airdrop Backpack کاهش یافت

این توکن که تقریباً یک هفته از زمان عرضه گذشته است، پس از ایردراپ در تاریخ ۲۰ نوامبر توسط شبکه Pyth و استارتاپ صرافی رمزارز Backpack فعالیت خود را آغاز کرد.

شرکت Backpack که از سرمایه‌گذاری‌های FTX پشتیبانی می‌شود، ۲۵۰ میلیون توکن را توزیع کرد و سپس تقریباً ۷۷ میلیون دلار را در ۲۷ بلاک‌چین به دارندگان Pyth NFT و مدیران انجمن Pyth Discord اختصاص داد.

پس از اجرای ایردراپ، ارزش بازار PYTH به ۷۶۵ میلیون دلار افزایش یافت و قیمت توکن به ۰.۰۵۳ دلار رسید، بر اساس داده‌های CoinMarketCap. سپس، قیمت به ۰.۲۸ دلار کاهش یافت و در سطح ۰.۳۲ دلار استقرار یافت، و ارزش بازار آن به ۴۶۸ میلیون دلار رسید. در همان زمان، حجم معاملات روزانه این توکن به ۱۰۷ میلیون دلار رسید.

در حال حاضر، ارزش بازار این توکن بیش از ۷۱۹ میلیون دلار است و حجم معاملات آن در ۲۴ ساعت اخیر ۱۳۲.۵ میلیون دلار است. از مجموع ۱۰ میلیارد توکن، حدود ۱.۵ میلیارد توکن در گردش قرار دارد و انتظار می‌رود که دریافت‌کنندگان ایردراپ توکن‌های خود را تا تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۴ مطالبه کنند.

شبکه Pyth در رتبه چهارم از نظر ارزش کل تضمین شده قرار دارد، در حالی که توکن آن در رتبه ۷۵ ارزش بازار CoinGecko قرار دارد.


منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده