آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر برجسته: خطرات ناشناخته پیش روی بیت کوین در سال ۲۰۲۴

تحلیلگر برجسته: خطرات ناشناخته پیش روی بیت کوین در سال ۲۰۲۴

به گزارش زوم ارز، یک تحلیلگر مشهور هشدار داده است که بیت کوین ممکن است در سال ۲۰۲۴ با مشکلات قابل توجهی روبه‌رو شود به دلیل ادامه تورم. او با استناد به داده‌های شاخص قیمت مصرف‌کننده و شاخص قیمت تولیدکننده در ماه ژانویه آمریکا، همراه با یک گزارش قوی اشتغال، نگرانی‌هایی را درباره تأثیر بالقوه بر بیت کوین و بازار کلی ارزهای دیجیتال در سال آینده بیان کرده است. افزایش شاخص اشتغال نشان می‌دهد که تقاضای اقتصادی در حال افزایش است و این می‌تواند منجر به افزایش هزینه‌ها شود.

همچنین، افزایش CPI و PPI نشان‌دهنده افزایش هزینه‌های کالاها و خدمات است که به فشارهای تورمی کمک می‌کند، زیرا کسب‌وکارها می‌توانند این افزایش هزینه‌ها را به مصرف‌کنندگان منتقل کنند.

تحلیلگر تحقیقاتی اصلی در نانسن به نام اورلی بارتر، هشدار می‌دهد که هرگونه نشانه از ضعف رشد می‌تواند عاملی برای کاهش قیمت ارزهای دیجیتال باشد. بارتر با اشاره به نیمه دوم سال ۲۰۲۴، پیش‌بینی می‌کند که ممکن است شاهد کاهش رکود/رشد کم عمقی باشیم که بر بیت کوین تأثیر منفی دارد.

بارتر همچنین به تداوم برخی از عوامل تورم در ایالات متحده، به ویژه تورم در بخش خدمات از جمله مسکن اشاره کرده است. او افزوده است: “اگر تورم دوباره در حال شتاب‌گیری باشد، از نظر ما برای قیمت ارزهای رمزنگاری منفی خواهد بود.”

با وجود استرس‌های اقتصادی بالقوه، بارتر معتقد است که صنعت ارزهای دیجیتال در حال حاضر بیشتر بر روی کاتالیزورهای جدید مانند ETF Ethereum Spot تمرکز دارد. با این حال، وی هشدار می‌دهد که مرحله بعدی که در چرخه بازار باید مشاهده شود، کاهش رشد است که ممکن است بر ارزهای دیجیتال تأثیر منفی بگذارد.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده