آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

موفقیت بزرگ بازار NFT Polygon: فروش Gas Hero به ارزش ۴۷ میلیون دلار

موفقیت بزرگ بازار NFT Polygon: فروش Gas Hero به ارزش ۴۷ میلیون دلار

موفقیت بزرگ بازار NFT Polygon: فروش Gas Hero به ارزش ۴۷ میلیون دلار

به گزارش زوم ارز، در دسامبر ۲۰۲۳، فروش NFT در شبکه Polygon به رقم ۴۷ میلیون دلار رسید، که بالاترین حجم ماهانه از فوریه ۲۰۲۳ بود و نشان دهنده افزایش علاقه به NFT های Polygon است. یکی از عوامل اصلی این افزایش، مجموعه‌های NFT بازی Gas Hero در فضای وب ۳ بودند، که با فروش ۱۵.۸ میلیون دلاری، نقش مهمی در این رشد داشتند.

علیرغم این پیشرفت قابل توجه، Polygon همچنان در رده چهارم از نظر حجم فروش NFT قرار دارد و در پیش از آن تنها Solana، Ethereum و Bitcoin قرار دارند. اما در آخر سال ۲۰۲۳، زنجیره اثبات سهام Polygon تحرک قابل توجهی را نشان می‌دهد، نه تنها در عملکرد قیمت توکن اصلی خود، MATIC، بلکه در اکوسیستم NFT نیز.

سرزندگی مجدد اکوسیستم NFT Polygon با توجه به عملکرد نسبتا ضعیف آن در اوایل سال ۲۰۲۳ قابل توجه است.

عملکرد قابل توجه اکوسیستم NFT Polygon در ماه دسامبر، با توجه به عملکرد نسبتاً ضعیف آن در اوایل سال ۲۰۲۳، نشان می‌دهد که این پلتفرم در حال سرزندگی مجدد است.

افزایش فروش NFT در ماه دسامبر، مسیر مثبتی را برای بازار NFT Polygon نشان می‌دهد و به افزایش جذابیت در جامعه بلاکچین اشاره می‌کند. در حالی که Polygon در دسامبر پیشرفت چشمگیری را تجربه می‌کند، ما باید دید که این پلتفرم چگونه در سال ۲۰۲۴ به رقابت و نوآوری در فضای پویای NFT ادامه می‌دهد.

درباره قیمت Polygon، این دارایی در چند ماه گذشته بازگشتی نمایان داشته است. بسیاری از تحلیلگران برجسته در بازار ارزهای دیجیتال انتظار دارند که قیمت کریپتو ادامه یابد و به محدوده دو رقمی صعود کند.


منبع: cryptonewsland.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده