اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مکانیزم توکن سوزی پالیگان معرفی شد

مکانیزم توکن سوزی پالیگان معرفی شد

به گزارش زوم ارز، انتظار می‌رود که شبکه پالیگان و توکن ماتیک، مکانیزم توکن سوزی مورد انتظار خود را همچون به روزرسانی لندن اتریوم ارائه کند و پردازش هزینه تراکنش های مبتنی بر حراج را حذف کند.

معرفی مکانیزم توکن سوزی اتریوم به طور کامل این شبکه را تغییر داد و عملکرد کوین بومی آن یعنی اتر نیز بشدن تحت تاثیر قرار گرفت و پس از بحث در جامعه پالیگان، تیم توسعه دهنده آن تصمیم گرفت که به روزرسانی بسیار درخواستی را در این شبکه آزمایش کند.

به روزرسانی EIP-1559 مکانیزم تراکنش سنتی را حذف کرد و هزینه پایه را برای همه تراکنش ها در نظر گرفت و از این موضوع برای سرعت بخشیدن به تراکنش ها استفاده می‌شود و در شبکه پالیگان، هزینه پایه مانند شبکه اتریوم سوزانده خواهد شد.

به گفته وبلاگ توسعه دهندگان، برنامه های غیرمتمرکز پالیگان تنها از این ارتقا بهره مند خواهند شد و حذف ساختار هزینه مبتنی بر حراج به کاربران این امکان را می‌دهد که از برنامه های غیرمتمرکز با هزینه های قابل پیشبینی بیشتری استفاده کنند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

عرضه توکن ماتیک در حال حاضر 10 میلیارد واحد ثابت است و این بدان معناست که کاهش عرضه مطمئناً اثر کاهش تورم از نظر عرضه خواهد داشت اما مکانیزم توکن سوزی لزوماً به معنای افزایش قیمت مداوم ارزش نیست.

اقدام قیمت برای هر دارایی به قابلیت استفاده، ارزش بنیادی و سود سفته بازانه آن گره خورده و اگر همه معیار های ذکر شده برآورده شوند اثر کاهش تورم ممکن است در واقع یک نتیجه مثبت در بازار ایجاد کند.

به دنبال این خبر، رمز ارز ماتیک طی شبانه روز اخیر 9.4 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده و در سطح قیمت 2.02 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا