آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کمک های مالی سیاسی به کمک رکورد ۹۱ میلیون دلاری کریپتو قبل از انتخابات ۲۰۲۴ رسید

کمک های مالی سیاسی به کمک رکورد 91 میلیون دلاری کریپتو قبل از انتخابات 2024 رسید

کمک های مالی سیاسی به کمک رکورد ۹۱ میلیون دلاری کریپتو قبل از انتخابات ۲۰۲۴ رسید

به گزارش زوم ارز، از سال ۲۰۲۳، صنعت کریپتو به دنبال تقویت حمایت از فعالیت‌های مالی مبتنی بر رمزارز می‌باشد و تاکنون به میزان ۹۴ میلیون دلار کمک مالی ارائه کرده است.

به گزارش مجله بلومبرگ در تاریخ ۱۷ مه، تا به امروز اهداکنندگان صنعت کریپتو مبلغ ۹۴ میلیون دلار را به کمیته‌های سیاسی فدرال اهدا کرده‌اند، که این میزان بیشتر از جمع مبالغ ۸۳ میلیون دلاری است که در طول سال گذشته به این مقاصد اهدا شده بود. این اقدامات برای چرخه انتخابات ۲۰۲۰ مورد توجه قرار گرفته‌اند.

بیشتر کمک‌های مالی اغلب از طریق کمیته‌های اقدام سیاسی (PAC) ارائه می‌شود. این سازمان‌ها به منظور جمع‌آوری مشارکت‌های اعضا و تأمین بودجه برای کمپین‌های حمایتی یا مخالف نامزدها، طرح‌های رای‌گیری و یا قوانین فعالیت می‌کنند.

گروه‌های نهادی PACها به منظور تأثیرگذاری بر انتخابات ابتدایی، بودجه های به طور استراتژیکی را به موازات نامزدهایی که با مصالح یا آرا و اعتقادات آنها همخوانی دارند، تخصیص می‌دهند.

چه کسی کمک های مالی سیاسی کریپتو می کند؟

سوپر پی‌اِی‌سی فیرشیک تا کنون بیش از ۸۵ میلیون دلار برای حمایت از نامزدهای سیاسی حاضر در انتخابات آینده که از فناوری کریپتو و بلاکچین پشتیبانی می‌کنند، جمع‌آوری کرده است.

Fairshake تمرکز خود را بر روی تضمین این می‌گذارد که نامزدهای برگزیده از تدابیر و ضوابط ضروری برای صنعت ارزهای دیجیتال پیروی کنند.

اخیراً، فیرشیک بیش از ۱۰ میلیون دلار برای جلوگیری از شرکت یک نامزد دموکرات سنای ایالات متحده در انتخابات کالیفرنیا صرف کرد. او از طریق یک سری تبلیغات منفی به نامزد مذکور حمله کرده بود تا او از مقابله در انتخابات دور بماند.

ماموریت Fairsake توجه بازیگران اصلی در صنعت کریپتو را به خود جلب کرده است، از جمله سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیر مارک آندرسن و بن هوروویتز، که هر کدام ۹ میلیون دلار به Fairshake اهدا کرده‌اند.

به گزارش مبتنی بر این، آنها همچنین شرکت‌های بزرگی از جمله کوین‌بیس که ۲۰.۵ میلیون دلار کمک مالی ارائه داد و شرکت ریپل لبز که ۲۰ میلیون دلار کمک کرد، جذب شدند.

بزرگترین فعال در صنعت رمزارز، جفری یاس، مشارکت‌کننده بزرگ از گروه بین المللی Susquehanna است که از بیت‌کوین تا ByteDance وسیعه شبکه‌ها را پشتیبانی می‌کند.

یاس، که خود را فرد خواستار آزادی می‌داند، اکثراً از نامزدهای حزب جمهوریخواه حمایت می‌کند و پیش از این ببین ۷۰ میلیون دلار به منظور حمایت از اهداف سیاسی انتقال داده است.

در حال حاضر، انتخابات برای آینده ارزهای دیجیتال بسیار اهمیت دارد. از آنجایی که دامنه‌های قانونی اصلی به تدریج به مراکز توسعه ارزهای دیجیتال تبدیل می‌شوند، ایجاد پشتیبانی نظارتی قوی برای این فناوری بسیار اهم است.

یکی از کشورهایی که تأثیرگذارترین آنها ایالات متحده آمریکا می‌باشد. انتخابات ۲۰۲۴ نیز در حال شکل گیری است و می‌تواند نقش کلیدی در آینده ارزهای دیجیتال در این کشور ایفا کند.

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط گروه ارزهای دیجیتال، این موضوع به یکی از مسائل اساسی که توجه رای دهندگان در انتخابات سال ۲۰۲۴ در ایالات متحده را به خود جلب کرده است، تبدیل شده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

دیدگاه‌های متضاد کاندیداهای سیاسی پیشرو، در ابتدا، توانسته‌اند قدرت خود را تقویت کنند. حکومت فعلی آقای بایدن باید نشان دهد که در یک موقعیت نظارتی دقیق قرار دارد، اما برخی از این اقدامات به عنوان خصومت تفسیر می‌شود.

از طرفی، دولت ترامپ سعی در ایجاد یک محیط حمایتی برای ارزهای دیجیتال در ایالات متحده دارد. در یک جلسه پرسش و پاسخ، او تصریح کرد که بسیاری از شرکت‌های ارزهای دیجیتال به دلیل تنش‌ها، از کشور خود رفته‌اند.

او اظهار کرد: “خب، ما آن را قطع می‌کنیم زیرا من تمایلی به آن ندارم… اگر می‌خواهیم [کریپتو] را در اختیار داشته باشیم، باید آنها را اجازه دهیم.”

این حرکت به عنوان فرصت طلبانه شناخته شده است، به‌طوری‌که ایجاد سوالاتی از آن جاری است. به گزارش فایننشال تایمز، درآمد او نسبت به رقیب اصلی‌اش، دولت بایدن، بسیار کمتر است.

به اضافه اینکه، هزینه‌های حقوقی دائمی ترامپ می‌تواند به گونه‌ای باشد که توجه شخصی به این صنعت را به خود جلب کند.

ترامپ در جریان پرسش و پاسخ گفت: «اگر طرفدار رمزنگاری هستید، بهتر است به ترامپ رأی دهید.

یک بررسی اخیر از سوی گروه تحلیلی Greyscale در سال ۲۰۲۳ نشان می‌دهد که انتخاب‌کنندگان آمریکایی تمایل دارند نامزدهای ریاست جمهوری در ایالات متحده دیدگاه‌های آگاهانه‌ای نسبت به فناوری‌های نوظهور مانند رمزنگاری داشته باشند.

با توجه به گزارش Coinbase، حدود ۲۰٪ از بالغین آمریکایی ادعا می کنند که دسترسی به رمزنگاری دارند. لذا، حامیان رمزارز ممکن است در انتخابات آینده ۲۰۲۴ به عنوان یک ابزار ارزشمند مورد استفاده قرار گیرند.

منبع: cryptonews.com


تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده