آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیتر شیف به تبلیغ بیت کوین متهم شد

پیتر شیف به تبلیغ بیت کوین متهم شد

به گزارش زوم ارز، پیتر شیف، فعال حوزه ارزهای دیجیتال، به خاطر دیدگاه‌های منفی خود درباره بیت‌کوین شناخته شده و به ترویج مجموعه NFT‌های بیت‌کوین با نام “Golden Triumph Ordinals” پرداخته است.

این اقدام پیشرفت‌ها واضحی را به همراه داشته است و سوالاتی بر سر آنکه آیا شیف از منتقد به طرفدار بیت کوین تبدیل شده است یا صرفاً به دنبال بهره‌وری از روند رو به رشد نظامی سرمایه‌گذاری است، ایجاد کرده است.

تغییر ناگهانی شیف نسبت به بیت کوین

در اساس این بحث، مفهوم نوین بیت کوین Ordinals وجود دارد که به کاربران امکان می‌دهد محتوای دیجیتال خود را در ساتوشی‌ها در بلاک چین بیت کوین جای دهند.

این اقدام رویکردی نوآورانه برای بهره‌برداری از شبکه بیت کوین فراتر از استفاده از آن به‌عنوان یک سامانه پرداخت الکترونیکی همتا به‌همتا ارائه می‌دهد.

شیف از طریق اعلام فروش شش جایزه طلایی، تأکید کرده است که این محصولات با ارزش و کمیابی قابل توجهی را دارند و توانایی افزایش قیمت آن‌ها را دارند.

با توجه به شتابی که قیمت‌ها داشته و فروشاتی که در حال انجام است، تبلیغات شیف باعث فعالیت‌ها و گمانه‌زنی‌های فراوان در این حوزه شده است.

شک و اتهام به نفاق درباره بیت کوین

واکنش جامعه به تبلیغات شیدایانه از سوی پیتر شیف درباره ارزهای دیجیتال، حاوی اتهامات ریاکارانه و شک و تردیدات بوده است.

بسیاری انگیزه های پیتر شیف در تبلیغ بیت کوین را تحت سوال برده‌اند و نمی‌دانند آیا او، با وجود انتقادات عمومی، به صورت مخفیانه در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است یا خیر.

این فعالیت تبلیغاتی منجر به تولید یک آسیب بسیاری از نقدها از سوی افراد مختلف شده است، از جمله شوخی های طنزآمیز، اتهامات صریح به دعوا و تقاضا برای شفافیت در مورد موقعیت واقعی پیتر شیف درباره بیت کوین.

این وضعیت به بحثی درباره اعتبار منتقدان سختگیر بیت کوین انجامیده که در فعالیت های پارادوکسال شیف درگیر هستند.


منبع: u.today


تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید