آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ممکن است مسیری شکل بگیرد که قیمت پپه را به بالاترین حد خود برساند

ممکن است مسیری شکل بگیرد که قیمت پپه را به بالاترین حد خود برساند

ممکن است مسیری شکل بگیرد که قیمت پپه را به بالاترین حد خود برساند

به گزارش زوم ارز، در این هفته، PEPE قیمتی تاریخی داشت و قرار است با شروع ماه ژوئن، ممکن است یکبار دیگر قیمت جدیدی را تعیین کند.

انباشته شدن نهنگ های PEPE

قیمت PEPE می‌تواند از خوش‌بینی دارندگانش که نشان می‌دهند سود برای آن‌ها بدست آورند، بهره‌مند شود. دارندگان کیف پول‌های بزرگ در حال جمع‌آوری به شدت فروش پس از یک دوره زمانی طولانی هستند. تعداد PEPE هایی که از آدرس‌های غیر مبادله‌ای برتر ۲ تریلیون افزایش یافته‌اند.

این هفته، بیش از ۲۵ میلیون دلار ارزش از طریق آدرس‌های اصلی غیر مبادله‌ای فراهم شده و در بازار جابجا شد. این تغییرات نشان‌دهنده تغییرات عمل قیمت هستند و نشانگر آن است که نهنگ‌ها با حرکت‌های خود تأثیر مستقیمی بر قیمت دارایی‌ها دارند.

پپه. منبع: Santiment
پپه. منبع: Santiment

ثانیا، سرمایه‌گذاران با انگیزه هستند تا به صورت رو به افزایش در بازار حضور داشته باشند، زیرا می‌توانند با این کار به سود برسند. به نظر می‌رسد که به زودی به سرمایه‌گذارانی که ۳۰ تریلیون PEPE در اختیار دارند، سودآوری حاصل شود. بر اساس شاخص جهانی ورودی/خروجی پول (GIOM)، این ۳۰ تریلیون PEPE با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۳۰۰ تا ۰.۰۰۰۰۱۸۰۰ دلار خریداری شده است.

با توجه به اینکه ارزش بالاترین میم کوین ۰.۰۰۰۰۱۷۲۵ دلار است، PEPE باید یک رکورد تاریخی جدید ثبت کند تا با ارزش کل تامین ۳۷۷ میلیون دلار سودآوری برای خود داشته باشد. این امر نیازمند جذب سرمایه‌گذاران با اندازه‌گیری قابل توجه است.

پپه. منبع: IntoTheBlock
پپه. منبع: IntoTheBlock

اوایل به آن نگاه می‌کنند، اما این حالت موجب افزایش هزینه می‌شود.

مراقب این سطح باشید

بعد از تجربه نزولی در چند روز اخیر، قیمت PEPE به ۰.۰۰۰۰۱۵۲۵ دلار بازگشت از سطح حمایت ۰.۰۰۰۰۱۳۶۹ دلار. این اتفاق پس از به رکورد ATH رسیدن میم کوین رخ داد و در حال حاضر نشانه های صعودی نشان می دهد که ممکن است یک بالاترین تاریخ جدید برای خود ایجاد کند.

این وظیفه نیاز دارد که PEPE از مقدار ۰.۰۰۰۰۱۷۲۵ دلار عبور کند و آن را به یک گروه پشتیبانی برگرداند.

تحلیل قیمت PEPE. منبع: TradingView
تحلیل قیمت PEPE. منبع: TradingView

اگر این کار انجام نشود، احتمالا شانس ATH و PEPE جدید کاهش پیدا خواهد کرد و قیمت آن‌ها ممکن است تا ۰.۰۰۰۰۱۳۶۹ دلار کاهش یابد. از دست دادن این حمایت می‌تواند سقوط قیمت را تسریع داده و موجب کاهش میم کوین به ۰.۰۰۰۰۱۲۰۰ دلار شود.

منبع: beincrypto. com


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده