آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل پپه امروز ([month][year])

رمز ارز PEPE سرمایه گذاری عمده را جذب می کند

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از پپه در خدمت شما هستیم. همچنین می توانید در صفحه قیمت لحظه ای پپه در پایگاه خبری زوم ارز، قیمت پپه را مشاهده نمایید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل پپه pepe امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پپه pepe امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید.، با تحلیل ارز پپه pepe در تایم فریم روزانه در کنار شما عزیزان هستیم. دوستان توجه داشته باشید که تحلیلمان نسبت به هفته گذشته آپدیت شده است. همانطور که مشاهده می‌کنید با شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی روند این ارز صعودی بوده و بر همین اساس یک ترند لاین صعودی رسم کرده‌ایم و در ادامه بر اساس الگوی بازگشتی و صعودی که در ناحیه ترند لاین صعودی شکل گرفته قیمت شروع به رشد کرده و از آنجایی که در تایم هفتگی الگوی رانینگ فلت شکل گرفته، قیمت،پامپ شده است. (ساختار آن الگو را با خطوط آبی مشخص کرده‌ایم)
دوستان در حال حاضر قیمت در طی رشدی که انجام داده به مقاومت اول و دوم نیز دست یافته است و از آنجایی که روند صعودی بوده شاهد فشار خرید هستیم اهداف بدی نیز در دسترس قرار دارند و اگر کندل‌های قرمز شکل بگیرند آنها را مینور و اصلاحی می‌دانیم.
دوستان علاوه بر تحلیل این ارز،امروز تحلیل ارز بیبی دوج هم بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل PEPE امروز 10 اسفند 1402
تحلیل PEPE امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۲

 


تحلیل پپه pepe امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پپه pepe امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید.، با تحلیل ارز پپه pepe در تایم فریم روزانه در کنار شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز، به عنوان یک حمایت ماژور و کف ترند صعودی مد نظر ما قرار دارد و در صورت از دست رفتن آن ناحیه، روند این ارز کاملاً نزولی خواهد شد. همانطور که مشاهده می‌کنید، این اتفاق رخ داده و شاهد تغییر روند در این ارز هستیم و بر همین اساس یک کانال نزولی نیز رسم کرده‌ایم. در ادامه دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت طبق تحلیلی که داشتیم از ناحیه کف کانال، شروع به رشد کرده و خود را به ناحیه سقف نیز رسانده است.
دوستان در حال حاضر در ناحیه سقف کانال نزولی یک الگوی نزولی شکل گرفته بر همین اساس این انتظار را داریم که قیمت شروع به افت کرده و به طرف کف کانال نزولی نیز حرکت کند.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز،امروز تحلیل ارز بیبی دوج هم بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل PEPE امروز 3 اسفند 1402
تحلیل PEPE امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل پپه pepe امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پپه pepe امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز پپه pepe در تایم فریم روزانه در کنار شما عزیزان هستیم. اگر به یاد داشته باشید، هفته گذشته خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز به عنوان یک حمایت مهم و ماژور و البته کف ترند صعودی مد نظر ما قرار دارد و در صورت کلوز پایین‌تر از آن و از دست رفتن آن ناحیه، روند این ارز کاملاً نزولی خواهد شد. همانطور که مشاهده می‌کنید، این اتفاق رخ داده و شاهد تغییر روند در این ارز هستیم و بر همین اساس یک کانال نزولی نیز رسم کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت طبق تحلیلی که در هفته گذشته داشتیم از ناحیه کف کانال، شروع به رشد کرده و خود را به ناحیه سقف نیز رسانده است. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر در نواحی سقف کانال، الگوهای نزولی شکل بگیرد، مجدد می‌تواند یک موج نزولی دیگر در قیمت این ارز تشکیل گردد.دوستان لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل PEPE امروز 26 بهمن 1402
تحلیل PEPE امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل پپه pepe امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پپه pepe امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه ،با تحلیل ارز پپه در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. اگر به یاد داشته باشید. خدمتتان عرض کردیم که ناحیه باکس سبز که به عنوان یک حمایت مهم و ماژور و البته کف ترند صعودی مد نظر ما قرار دارد و در صورتی که از دست برود، روند در تایم فریم روزانه کاملاً نزولی خواهد شد.
دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید در حال حاضر ما نیز شاهد کلوز پایین‌تر از باکس سبز و در ادامه از دست رفتن این ناحیه حمایتی نیز هستیم. در ادامه سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی شکل گرفته و روند نزولی شده است و بر همین اساس کانال نزولی نیز رسم کرده‌ایم و انتظار داریم قیمت این ارز بین سقف و کف این کانال نوسان پیدا کند و رفته رفته افت بیشتری را متحمل شود.دوستان امیدوارم که نهایت استفاده را از تحلیل‌های بنده ببرید. علاوه بر این تحلیل، تحلیل ارز بیبی دوج هم در صفحه مربوطه واقع در سایت زوم ارز قرار گرفته است. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید, موفق و پرسود باشید.

تحلیل PEPE امروز 12 بهمن 1402
تحلیل PEPE امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل پپه pepe امروز ۲۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پپه pepe امروز ۲۸ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز پپه pepe در تایم فریم هفتگی در کنارتان هستیم. خدمتتان گفتیم که ترند لاین صعودی شکسته شده اما تا زمانی که باکس سبز که به عنوان یک حمایت ماژور مد نظر ما قرار دارد, از دست نرود نمی‌توان گفت که روند این ارز نزولی شده و در ادامه گفتیم که قیمت از روی ناحیه باکس سبز مورد حمایت قرار گرفته و انتظار داریم به رشد خود ادامه دهد.
دوستان عزیز در حال حاضر احتمال تشکیل تریدینگ رنج بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز وجود دارد و این انتظار را می‌توان داشت که قیمت تا ناحیه باکس قرمز رشد پیدا کند.اما این نکته مهم را بدانید اگر شاهد شکل‌گیری کلوز پایین‌تر از باکس سبز باشیم اولین نشانه آغاز یک روند نزولی را دریافت کرده‌ایم و از آنجایی که بعد از برخورد قیمت با ترند لاین صعودی یک الگوی نزولی تشکیل شده، این مسئله احتمال از دست رفتن باکس سبز را بالا برده است. زوم ارزی های عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل PEPE امروز 28 دی 1402
تحلیل PEPE امروز ۲۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل پپه pepe امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پپه pepe امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز پپه pepe در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم، اگر به یاد داشته باشید خدمتتان عرض کردیم که روند اصلی این ارز صعودی می‌باشد و به همین خاطر یک ترند لاین صعودی نیز رسم کرده‌ایم، اخیراً همانطور که مشاهده می‌کنید ،ترند لاین صعودی به طرف پایین شکسته شده ولی هنوز نمیتوان گفت که روند اصلی، نزولی شده است و زمانی میتوان این مورد را مطرح کرد که باکس سبز دوم بریک شده و شاهد کلوز پایین‌تر از آن ناحیه باشیم.
زوم ارزی‌های عزیز اما در حال حاضر قیمت این ارز ،بعد از آنکه به ناحیه باکس سبز رنگ نیز رسیده، مورد حمایت قرار گرفته و شروع به رشد کرده و در ادامه یک الگوی صعودی نیز تشکیل داده است و انتظار داریم که به رشد خود ادامه دهد تا به ناحیه مقاومتی باکس قرمز رنگ که یک ناحیه عرضه مهم می‌باشد نیز برسد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل PEEP امروز 21 دی 1402
تحلیل PEEP امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل پپه pepe امروز ۱۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پپه pepe امروز ۱۴ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما همراهان همیشگی ، امیدوارم که حالتون خوب باشه ،با تحلیل ارز پپه در تایم فریم روزانه کنارتان هستیم، دوستان همانطور که هفته گذشته خدمتتان عرض کردم، روند این ارز در این تایم فریم صعودی می‌باشد و به همین منظور ما یک ترند لاین صعودی رسم کرده و از آنجایی که اخیرا شروع به اصلاح کرده ما یک ترند لاین نزولی نیز رسم کرده‌ایم، اگر توجه کنید اخیراً، ساختاری شبیه به یک مثلث را تشکیل داده که در حال حاضر شاهد کلوز قیمت پایین‌تر از ضلع پایینی و ترند لاین صعودی نیز هستیم ،اما همچنان باکس سبز حفظ گردیده است و حتی اگر باکس سبز اول از دست برود همچنان نمیتوان گفت که در تایم روزانه، روند نزولی گردیده و زمانی روند این ارز نزولی می‌شود که، ناحیه باکس سبز پررنگ نیز شکسته شود به طرف پایین.
به منظور بررسی بیشتر یک تایم پایین‌تر رفته و در تایم فریم ۴ ساعته شکست ترند لاین صعودی کاملاً مشهود است و در این تایم تشکیل روند نزولی محتمل است و می‌توان انتظار داشت که قیمت این ارز تا ناحیه باکس سبز پررنگ نیز افت پیدا کند.
دوستان عزیز لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید،موفق و پرسود باشید.

تحلیل PEPE امروز 14 دی 1402
تحلیل PEPE امروز ۱۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل پپه pepe امروز ۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پپه pepe امروز ۷ دی ۱۴۰۲

با سلام و عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون خوب باشه ،با تحلیل ارز پپه در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم، تحلیلمان را نسبت هفته گذشته کاملاً آپدیت کرده‌ایم , دوستان روند این ارز در این تایم فریم صعودی می‌باشد و به دنبال آن ما یک ترند لاین صعودی رسم کرده و از آنجایی که اخیرا شروع به اصلاح کرده ما یک ترند لاین نزولی نیز رسم کرده‌ایم، اگر دقت کنید در این ناحیه ساختاری شبیه به یک مثلث را تشکیل داده که، در حال حاضر انتظار داریم ، نوسان قیمت بین این دو ترند لاین را شاهد باشیم.
نکته مهمی که در چارت می بایست خدمتتان عرض کنیم ابن است که، باکس سبز رنگ نقش حمایت معتبر را برای ما ایفا می‌کند و تا زمانی که آن محدوده حفظ شود ، روند این ارز نزولی نخواهد شد.

دوستان عزیز موفق پر سود باشید و با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید.

تحلیل PEPE امروز 7 دی 1402
تحلیل PEPE امروز ۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل پپه pepe امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پپه pepe امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۲

وقتتون بخیر زوم ارزی های عزیز ارز پپه را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم ، لطفاً همراه ما باشید ، همانطور که هفته گذشته تحلیل کردیم ،خط زرد رنگ یک مقاومت معتبر می‌باشد و انتظار داشتیم که قیمت این ارز از آن ناحیه شروع به اصلاح کند ، می‌بینید که دقیقاً این اتفاق افتاده است.
در حال حاضر سقف تردینگ رنج گذشته ، که نقش حمایت را برای ما داشت ،شکسته شده به سمت پایین و قیمت به اولین محدوده حمایتی که با باکس سبز کوچک مشخص کرده‌ایم رسیده و شاهد واکنش در آن ناحیه هستیم، می‌توان انتظار داشت، که پولبکی به سقف تردینگ رنج داشته و در ادامه شاهد نزول قیمت تا باکس سبز پررنگ باشیم.

تحلیل PEPE امروز 30 آذر 1402
تحلیل PEPE امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل پپه pepe امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پپه pepe امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز زوم ارزی پپه در تایم فریم روزانه اخیراً در یک تریدینگ رنج در بین محدوده باکس سبز پررنگ تا خط قرمز رنگ بود که این روند رنج را بریک کرد به سمت بالا و انتظار داشتیم که به اندازه عرض تریدینگ رنج رشد کند و دقیقاً این اتفاق افتاد خط زرد رنگ هدف قیمتی ما بود که قیمت به آن رسیده و واکنشش را می‌بینید نکته دیگر که باید در مورد این چارت خدمتتون عرض کنم این است که اگر قیمت خط قرمز را بشکند به سمت پایین و وارد تردینگ رنج شود همچنان روند رنج را خواهیم داشت و اگر از محدوده خط قرمز و باکس سبز کمرنگ حمایت شود و به سمت بالا حرکت کند ما دارای یک روند صعودی جدید در این ارز خواهیم بود.

تحلیل پپه امروز 23 آذر 1402
تحلیل پپه امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل پپه pepe امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی پپه pepe امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۲

وقتتون بخیر باشه زوم ارزی‌های عزیز همانطور که در چارت مشهوده سقف ترند نزولی ما کاملاً شکسته شده و بریک اوت رو ما داشتیم از این محدوده و بعد از این شکست انتظار اصلاح داشتیم و دقیقاً همین اتفاق افتاده محدوده حمایتی که می‌تواند مد نظر قرار بگیره باکس سبز رنگی هستش که مشخص کردیم و این محدوده حمایتی بسیار خوب برای ارز پپه به حساب میاد تا زمانی که این باکس حفظ بشه ما می‌تونیم بگیم که روند ارز پپه کاملاً صعودی هستش و به دنبال کف‌های بالاتر و سقف‌های بالاتر هستیم در حال حاضر هنوز نشانه ای از اتمام اصلاح نیستش همینطور در تایم فریم پایین‌تر یک ساعته

به محض اینکه الگوهای ریورس رو ما ببینیم میتونیم انتظار داشته باشیم که قیمت پپه افزایش پیدا کنه و سقف قبلی خودش فراتر بره موفق و پرسود باشید‌

تحلیل پپه 16 اذر
تحلیل پپه ۱۶ اذر
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده