آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شبکه Peaq به عنوان یک ناشر انحصاری داده به Synternet می پیوندد

شبکه Peaq به عنوان یک ناشر انحصاری داده به Synternet می پیوندد

شبکه Peaq به عنوان یک ناشر انحصاری به Synternet پیوند می‌زند.

به گزارش زوم ارز، Blockchain Synternet L1 جدید، که زیرساخت داده‌های متقابل و ماژولار را در سراسر زنجیره‌های اصلی قدرت می‌دهد، یک شراکت جدید را اعلام کرده است. طبق پلتفرم Peaq، این بلاکچین چند زنجیره‌ای L1 که به دارایی‌های واقعی ماشین و برنامه‌های کاربردی DePIN مرتبط است، به عنوان یک ناشر انحصاری داده با Synternet ادغام خواهد شد. Synternet از ایکس به منظور اظهار تمایز خود استفاده می‌کند تا یکپارچگی منحصر به فرد خود را آشکار کند.

Synternet شبکه Peaq را به عنوان آخرین ناشر داده خود ترکیب می کند

در پست X خود، این پلتفرم آمده است که توسعه دهندگان می توانند از آخرین همکاری با Peaq بهره مند شوند. به این ترتیب، آن‌ها می‌توانند از جریان‌های داده مبتنی بر شبکه‌ی آزمایشی agung از peaq استفاده کنند و بر روی توسعه برنامه‌های Machine RWA و DePIN کار کنند. همچنین، Synternet یک مطلب وبلاگی منتشر کرده است که آخرین فعالیت‌های این پلتفرم را توضیح می‌دهد.

شاید دنبال کردن این تحلیل ها برای شما مفید باشد: 

در این نوشته، شرکت اعلام کرد که خدمات یک ناشر داده به نام peaq را به دسترسی عموم قرار خواهد داد. پس از ادغام با peaq، DePIN اکوسیستمی انعطاف پذیر برای جمع آوری و پردازش داده های زنده ارائه می‌دهد. این امکان را به توسعه‌دهندگان می‌دهد تا از این ابزار برای تحقق نوآوری در حوزه Web3 و افزایش پذیرش آن در جامعه استفاده کنند. Synternet نیز اعلام کرد که از داده‌های موردنیاز peaq برای بهبود پورتال لایه داده خود استفاده خواهد کرد.

با توجه به بیانات این شرکت، توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های واقعی را به استفاده از داده‌های بلاک‌چین ترغیب می‌کنند. گزارش شده است که این توسعه اهمیت حیاتی داده‌های غیرمتمرکز و در دسترس را در پیشبرد DePIN و سایر فعالیت‌ها نشان می‌دهد. پس از ادغام، سازندگان می‌توانند به مخزن گسترده‌ای از داده‌های چندزنجیره‌ای در peaq دسترسی پیدا کنند. این اقدام منجر به ارائه‌ی فیدهای داده سریع و قابل تنظیم بدون نیاز به گره‌های جداگانه می‌شود و به بهبود کارایی فرایندها کمک می‌کند.

ادغام داده به توسعه دهندگان امکان ایجاد برنامه‌های کاربردی در جهان واقعی و توسعه قابلیت‌های داده DePIN را تقویت می‌کند. همچنین، ساینترنت با ارائه ابزارها و فیلترهای داده قابل تغییر، به رشد اکوسیستم DePIN کمک می‌کند. این ابزار داده‌ها را برای توسعه دهندگان بهینه می‌کند و با ارائه ابزار قابل تنظیم و همه‌کاره، موانع ورود توسعه دهندگان به این فضا را کاهش می‌دهد.

از آنجایی که جریان داده‌های peaq در حال حاضر فعال است، توسعه‌دهندگان می‌توانند مستقیماً از فید بلادرنگ مبتنی بر اکوسیستم peaq استفاده کنند. این امکان به نوآوران و توسعه‌دهندگان می‌دهد تا امکانات مربوط به Web3 و DePIN را گسترش دهند و مدیریت دستگاه را تغییر دهند. این ادغام به توسعه‌دهندگان این اجازه را می‌دهد که از ابزار متنوعی استفاده کنند و برنامه‌های غیرمتمرکز مختلف را بدون نیاز به داده‌های طولانی ساخته و اجرا کنند.

منبع: blockchainreporter.net


تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده