آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

الکس کریس، مدیرعامل PayPal، جهان را شوکه خواهد کرد!

الکس کریس، مدیرعامل PayPal، جهان را شوکه خواهد کرد!

به گزارش زوم ارز، الکس کریس، مدیر اجرایی جدید PayPal Holdings Inc (NASDAQ: PYPL)، اعلام می‌کند که غول پرداخت حالا قصد دارد جهان را به شگفتی بیاندازد، در حالی که در سال‌های گذشته ناامیدی بزرگی برای سرمایه‌گذاران بوده است.

مدیر عامل PayPal همچنان متعصب است

الکس کریس، مدیر اجرایی PayPal Holdings Inc، بعد از حداقل چهار رتبه نزولی توسط تحلیلگران وال استریت در ابتدای سال ۲۰۲۴، اظهاراتی داشت.

اخیراً، PayPal Insider بیش از ۴۵٪ از سهام خود را به فروش رسانده است.

در یک مصاحبه با شبکه CNBC در روز چهارشنبه، مدیر عامل کریس تأیید کرد که نوآوری در پی‌پال در دو سال گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته است. اما وی افزود: واضح است که چه کاری باید انجام دهیم. سال ۲۰۲۴ سالی برای ماست که همه چیز را درباره اجرا شروع می‌کنیم و نوآوری از اینجا آغاز می‌شود.

جزئیات دقیق از آنچه او درباره نوآوری در ذهن دارد، در رویداد نوآوری شرکت که در تاریخ ۲۵ ژانویه برنامه‌ریزی شده است، بیان خواهد شد.

PayPal Holdings از هوش مصنوعی استفاده خواهد کرد

مدیر عامل الکس کریس از PayPal، همچنین برای بهبود نرخ تبدیل از هوش مصنوعی استفاده کرده و به دستیابی به نتایجی سالم‌تر اطمینان حاصل کرده است.

وی افزود که در سال‌های اخیر، PayPal خریدهای زیادی انجام داده است و به همین دلیل شرکت فناوری مالی در امسال برخی از مشاغل را از بین خواهد برد.

به طور کلی، مدیر عامل بیان کرد که “پنج اولویت کلیدی” را با هدف رشد سودآوری تا این نقطه تعیین کرده است. انتظار می‌رود که PayPal Holdings Inc در فصل مالی جاری خود درآمدی در حدود ۱.۰۵ دلار در هر سهم کسب کند، در مقایسه با ۱.۰۱ دلار در هر سهم در سال گذشته.

با وجود کاهش رتبه در چند هفته گذشته، وال استریت هنوز رتبه‌بندی “اضافه وزن” را برای سهام $PYPL دارد.

پست PayPal جهان را به شگفتی می‌اندازد: مدیر عامل الکس کریس برای اولین بار در Invezz ظاهر شده است.

منبع: invezz.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده