لایت فارکس

پی پال از ماه اکتبر خرید ارزهای دیجیتال بریتانیا را متوقف می کند

پی پال از ماه اکتبر خرید ارزهای دیجیتال بریتانیا را متوقف می کند

پی پال از ماه اکتبر خرید ارزهای دیجیتال بریتانیا را متوقف می کند

به گزارش زوم ارز، PayPal در ایمیلی به کاربران منتخب در ۱۴ آگوست اعلام کرد که به طور موقت خدمات خرید ارزهای دیجیتال در بریتانیا را در ماه های آینده متوقف می کند.

این پیام بیان می‌کند که سرویس از ۱ اکتبر ۲۰۲۳ متوقف می‌شود و در تاریخ نامشخصی در اوایل سال ۲۰۲۴ از سر گرفته می‌شود.

اگرچه خرید در دسترس نخواهد بود، پی پال گفت که کاربران می توانند ارز رمزنگاری شده خود را در طول اختلال در سرویس نگه دارند و بفروشند. این شرکت اعلام نکرد که آیا کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتال را به کیف پول‌ها و صرافی‌های دیگر منتقل کنند یا خیر، اگرچه به نظر می‌رسد که این ویژگی در حال حاضر فقط برای کاربران ایالات متحده در دسترس است.

این شرکت به کاربران اطمینان داد که رمزارز آنها ایمن باقی می‌ماند و گفت که نگهداری هزینه‌ای ندارد. برای ناراحتی از مشتریان عذرخواهی کرد.

بریتانیا قوانین نیاز به انطباق به روز دارند

PayPal گفت که به دلیل معرفی قوانین جدید از سوی اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) خریدهای رمزنگاری را متوقف می کند. گفت که این قوانین آن را ملزم به اجرای مراحل اضافی قبل از خرید ارز دیجیتال توسط مشتریان می کند.

شرکت مشخص نکرده است که به کدام قوانین مربوط می شود. بریتانیا در سپتامبر ۲۰۲۳ یک قانون سفر رمزنگاری را اعمال خواهد کرد که شرکت‌های رمزنگاری را ملزم می‌کند اطلاعات مربوط به طرف‌های درگیر در تراکنش‌ها را جمع‌آوری کنند، اگرچه به نظر نمی‌رسد مهلت این قانون در سپتامبر با تغییر خدمات اکتبر PayPal مطابقت داشته باشد.

FCA همچنین اخیراً قوانین تبلیغاتی جدیدی را معرفی کرده است که هدف آن کنترل نحوه تبلیغ یا تبلیغ کریپتو برای سرمایه گذاران بالقوه است. این قوانین در ماه اکتبر اجرا می شوند، اما به نظر نمی رسد با توضیحات PayPal در مورد الزامات متمرکز بر کاربر مطابقت داشته باشند.

کاهش خدمات پی پال در انگلستان به ویژه به دلیل این واقعیت که این شرکت در حال گسترش عرضه های رمزنگاری خود در ایالات متحده است قابل توجه است.

این شرکت گفت که استیبل کوین دلاری خود را در ۷ آگوست ارائه خواهد کرد. بعداً، یکی از مدیران PayPal پیشنهاد کرد که استیبل کوین می‌تواند کاربرد گسترده‌ای در DeFi داشته باشد. گزارش‌های دیگر حاکی از آن است که این شرکت ویژگی‌های خود را در یک «مرکز ارزهای دیجیتال» ترکیب می‌کند.


منبع: cryptoslate.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده