آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دسترسی به ۲۵ میلیون توکن MPC در ایردراپ بلاکچین Partisia فراهم شده است.

ایردراپ بلاکچین Partisia با ۲۵ میلیون توکن MPC در دسترس است

دسترسی به ۲۵ میلیون توکن MPC در ایردراپ بلاکچین Partisia فراهم شده است.

به گزارش زوم ارز، بلاکچین Partisia، به عنوان یک پیشگام در حوزه محاسبات چند حزبی، یک شبکه لایه ۱ با کارایی بالا و ایمنی است. این شبکه اکنون قوانین کمپین airdrop خود را معرفی می‌کند که در فوریه ۲۰۲۴ توجه فراوانی به خود جلب کرده است.

Partisia Blockchain 25 میلیون توکن MPC را برای فعالیت های زنجیره ای توزیع می کند

از تاریخ ۱ فوریه ۲۰۲۴، علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال می‌توانند در کمپین airdrop که توسط بلاکچین Partisia راه‌اندازی شده است، شرکت کنند. تیم این پلتفرم نسل جدید L1، ۲۵ میلیون توکن را به این طرح اختصاص داده است.

بدون توجه به تجربه قبلی در حوزه کریپتو، هر علاقه‌مند به بلاکچین Partisia دعوت می‌شود تا از طریق ایردراپ Partisia Blockchain با پیشنهاد منحصربه‌فرد، به یک اکوسیستم غنی و پراز فرصت‌ها وارد شود. در این ایردراپ، مجموعه‌ای به مقدار ۲۵ میلیون توکن MPC به صورت سخاوتمندانه توزیع می‌شود.

این airdrop نه تنها با پاداش دادن به شرکت‌کنندگان، بلکه با یکپارچه‌سازی آنها در عملکردهای اصلی فناوری محاسبات چندجانبه و اکوسیستم گسترده‌تر بلاکچین، متمایز است.

در آخرین مورد اما نه به اندازه‌ای کم‌اهمیت، این ایردراپ با نزدیک شدن به رای حاکمیت محوری در قابلیت انتقال توکن MPC، فرصتی بی‌نظیر برای تعامل عمیق با فناوری بلاکچین فراهم می‌کند و تضمین می‌کند که شرکت‌کنندگان در مراحل بعدی توسعه بلاکچین Partisia نقش مهمی ایفا کنند.

MPC airdrop dApps را به مشتریان بالقوه معرفی می کند و امنیت شبکه را ارتقا می دهد

با توجه به ترکیبی از عوامل جذاب و سودآور، طراحی فناورانه بلاکچین Partisia مشارکت در airdrop را به یک تجربه استثنایی تبدیل می‌کند.

اولاً، airdrop به هر شرکت‌کننده فرصتی منحصر به فرد را در اختیار می‌گذارد تا از طریق تعامل مستقیم با MPC و فناوری‌های بلاکچین، درک خود را از آنها افزایش دهد.

ثانیاً، airdrop به تقویت امنیت شبکه کمک می‌کند. شرکت‌کنندگان MPC airdrop نقشی بحرانی در تقویت استحکام شبکه بلاکچین ایفا می‌کنند.

علاوه بر این، کاربران می‌توانند سعی کنند به دنبال کشف dApps نوآورانه باشند و به قلمرو برنامه‌های غیرمتمرکز جدید وارد شوند و از مرزهای ابزارهای بلاکچین عبور کنند.

تیم دستورالعمل های دقیقی را برای نامزدهای ایردراپ MPC منتشر کرد

Blockchain Partisia با توزیع سخاوتمندانه توکن MPC، تمام افراد را به شرکت در ایردراپ ۲۵ میلیون توکن دعوت می‌کند.

برای شرکت در ایردراپ، علاقه‌مندان به کریپتوبا توجه به دستورالعمل‌های ارائه شده باید عمل کنند. ابتدا، آنها باید ارزش را به بلاکچین Partisia از طریق MetaMask یا یک کیف پول دیگر وارد کنند.

سپس، مشتریان باید توکن‌ها را منتقل کنند و آنها را در یک حساب زنجیره‌ای نگهداری کنند. برای واجد شرایط بودن دریافت پاداش در آینده، استقرار قراردادها با استفاده از DApp، ثبت نام دامنه در Meta Names و دریافت کوکی‌های Web3 در Blockchain-Ads نیز لازم است. تیم نیز از انتشار dApps نسل بعدی خبر می‌دهد.

هر شرکت‌کننده بالقوه باید با اکوسیستم بلاکچین Partisia در رسانه‌های اجتماعی تعامل داشته باشد. کاربران باید به سرور Discord پروژه ملحق شده و در کانال برنامه AirDrop با جامعه در ارتباط باشند. همچنین، نامزدها باید دیگر کانال‌های رسانه‌های اجتماعی را نیز دنبال کنند.

تیم از علاقه‌مندان دعوت می‌کند تا به صفحه وب رسمی airdrop مراجعه کرده و دستورالعمل‌های مشارکت جامع را دنبال کنند.

همانطور که پیشتر توسط U.Today گزارش شده بود، بلاکچین Partisia یکی از نمونه‌های قابل اعتماد از مفهوم محاسبات چندجانبه است. با این طراحی، می‌تواند نسبت به زنجیره‌های یکپارچه نسل‌های قبلی، به سرعت و کارآمدی بیشتری مقیاس پذیر باشد.

تقویت سازندگان Web3: فرصت کمک های مالی Partisia را بررسی کنید

Partisia Blockchain با همکاری EMURGO Ventures، یکی از شرکت‌های بنیانگذاری Cardano، در توسعه امنیت Cardano تلاش می‌کند. Partisia Blockchain بسیار هیجان زده از ادامه برنامه‌های کمک مالی خود است و تا ۳ میلیون دلار از توکن MPC (با ارزش ۱.۲ میلیون دلار امروزی) را به تیم‌های پیشگام در حوزه بلاکچین ارائه می‌دهد. آنها به دنبال تیم‌هایی هستند که تصمیم‌مند به ایجاد راه‌حل‌های بی‌نظیری هستند که فراتر از محدودیت‌های فعلی بلاکچین می‌روند.

با حمایت Partisia Blockchain، این پروژه‌ها به فناوری‌ها و زیرساخت‌های پیشرفته دسترسی خواهند داشت تا به ایده‌های پیشگامانه خود زندگی ببخشند و به چالش‌هایی که قبلاً در زنجیره‌های دیگر غیرممکن تلقی می‌شدند، پاسخ دهند. تعهد Partisia Blockchain در تولید نوآوری از کمک‌های مالی بیشتر است، زیرا آنها متعهد به توانمندسازی تیم‌های برجسته هستند و برنامه‌های غیرمتمرکز رPartisia Blockchain با همکاری EMURGO Ventures، یکی از شرکت‌های بنیانگذاری Cardano، در توسعه امنیت Cardano همکاری می‌کند. Partisia Blockchain بسیار هیجان زده از ادامه برنامه‌های کمک مالی خود است و تا ۳ میلیون دلار از توکن MPC (با ارزش ۱.۲ میلیون دلار امروزی) را به تیم‌های پیشگام در حوزه بلاکچین ارائه می‌دهد. آنها به دنبال تیم‌هایی هستند که تصمیم‌مند به ایجاد راه‌حل‌های بی‌نظیری هستند که فراتر از محدودیت‌های فعلی بلاکچین می‌روند.

با حمایت Partisia Blockchain، این پروژه‌ها به فناوری‌ها و زیرساخت‌های پیشرفته دسترسی خواهند داشت تا به ایده‌های پیشگامانه خود زندگی ببخشند و به چالش‌هایی که قبلاً در زنجیره‌های دیگر غیرممکن تلقی می‌شدند، پاسخ دهند. تعهد Partisia Blockchain در تولید نوآوری از کمک‌های مالی بیشتر است، زیرا آنها متعهد به توانمندسازی تیم‌های برجسته هستند و برنامه‌های غیرمتمرکز را تغییر می‌دهند.


منبع: coingape.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده