آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

انتقاد پارادایم از استراتژی بازاریابی پروتکل Blast!☢️

انتقاد پارادایم از استراتژی بازاریابی پروتکل Blast!

انتقاد پارادایم از استراتژی بازاریابی پروتکل Blast!☢️

به گزارش زوم ارز،

شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Paradigm، فعال در حوزه کریپتو، انتقاداتی را به‌سوی استراتژی بازاریابی پروتکل Blast اعلام کرده است. این سرمایه‌گذاری به‌دلیل اینکه معتقد است تیم Blast از مرزها در هر دو پیام‌رسانی و اقدامات خود گذشته است، انتقاد کرده است. مهم نیست که Paradigm یکی از سرمایه‌گذاران اولیه Blast باشد، این سرمایه‌گذاری تنها نیست که انتقاد می‌کند.

دان رابینسون، مدیر تحقیقات Paradigm، از تصمیم Blast برای راه‌اندازی پلتفرم پل قبل از اجرای شبکه Layer-2 و همچنین مانع برداشت وجوه کاربران به مدت سه ماه انتقاد کرده است. او در این زمینه اظهار کرد: “ما معتقدیم که این یک سابقه بد برای پروژه‌های دیگر ایجاد می‌کند. بسیاری از مراحل در فرآیند بازاریابی، کار یک تیم جدی را ارزان می‌کند.”

رابینسون، هرچند ادعا می‌کند که Paradigm با تیم Blast در تماس است و نگرانی‌های خود را اعلام کرده است، به اظهارات مثبت نیز پرداخته و توانایی تیم Blast در ساخت محصولات عالی برای Web3 را تأکید کرده است. او درباره ساختار مدیریتی Blast و نقش تیم Paradigm در فرآیند تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاری به توضیحات کافی پرداخته نیست و گفته است: “ما روی بنیان‌گذاران قوی و مستقلی سرمایه‌گذاری می‌کنیم که همیشه با آنها موافق نیستیم. با این حال، ما می‌دانیم که مردم می‌توانند به عنوان نمونه ای از بهترین روش‌ها در رمزنگاری به ما مراجعه کنند. ما چنین تاکتیک‌هایی را تأیید نمی‌کنیم و مسئولیت خود را در اکوسیستم جدی می‌گیریم.”

پارادایم از استراتژی بازاریابی پروتکل Blast انتقاد می کند

اولین انتقاد برای Blast نیست

Paradigm به عنوان یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری، نه تنها نخستین شرکتی نیست که انتقاداتی نسبت به آخرین راه‌اندازی اکوسیستم Blast را اعلام کرده است. Jarrod Watts، مهندس روابط توسعه‌دهنده در Polygon Labs، تصریح کرده که گام‌هایی که به سوی متمرکز کردن شبکه انداخته شده است، یک تهدید امنیتی قابل توجه را ایجاد کرده است. او همچنین به کاربران هشدار داده است که اگر یک مهاجم به کلیدهای سه نفر از پنج عضو تیم دسترسی پیدا کند، اکوسیستم Blast ممکن است در معرض خطر قرار گیرد، زیرا این اکوسیستم تنها بر اساس مولتی‌سیگ ۳ از ۵ است. وی همچنین به احتمال سرقت تمام وجوه رمزنگاری شده در قراردادهای درون اکوسیستم Blast هشدار داده است.

Watts اعلام کرده که Blast در واقع یک شبکه Layer-2 نیست، بلکه وجوه را از کاربران می‌پذیرد و آنها را بدون استفاده از هیچ پل یا شبکه آزمایشی در پروتکل‌هایی مانند LIDO سرمایه‌گذاری می‌کند. وی همچنین از نقص در عملکرد خروج در اکوسیستم Blast انتقاد کرده است.


منبع: en.coin-turk.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده