آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

صدای ۲۴ ساعته، پانگولین با افزایش ۵۵۰۰ درصد اوج گرفت!

صدای ۲۴ ساعته، پانگولین با افزایش ۵۵۰۰ درصد اوج گرفت!

به گزارش زوم ارز، پانگولین  یک پلتفرم تبادل غیرمتمرکز چند زنجیره است که در چند ماه گذشته به سطح بالاتری رسیده است. قیمت PNG به بالاترین مقدار ۰.۳۱ دلار رسیده است، زیرا تیم جدید برنامه ریزی برای بازگشت پلتفرم DEX را ترسیم کرده است.

PNG نماد حاکمیت بومی پلتفرم Pangolin DEX است. این نماد به طور کامل توسط جامعه توزیع شده است و هیچ تیم، مشاور یا سرمایه گذاری در آن وجود ندارد. پلتفرم DEX چند زنجیره در سال ۲۰۲۱ در شبکه Avalanche راه‌اندازی شد.

قیمت پانگولین  افزایش یافت

در روز جمعه، قیمت PNG بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح ۰.۳۱ دلار رسید. این افزایش قابل توجه به دلیل افزایش حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته است که به بیش از ۴.۷ میلیون دلار رسید. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، افزایش چشمگیر حجم معاملات روزانه در روز گذشته نشان‌دهنده رشد ۵۵۰۰ درصدی است.

ارزش بازار پانگولین به بیش از ۵۴ میلیون دلار ارتقا یافته است، که در طول ۲۴ ساعت گذشته دو برابر شده است.

نمودار قیمت پانگولین
نمودار قیمت پانگولین

چرا قیمت پنگولین سر به فلک کشیده است؟

سودهای قیمت PNG در طول هفته گذشته به طور کامل به صعود متمرکز بوده است، و توکن در این مدت تلاش کرده است تا به بالای ۰.۱۲ دلار برسد.

به علاوه، فعالیت‌ها برای پروژه جامعه‌محور افزایش یافته است. طبق گزارش DeFiLlama، مجموعه ای از داده‌های مالی غیرمتمرکز، میزان قدرت مالی جامعه در پلتفرم Pangolin به ۳۱.۳۴ میلیون دلار افزایش یافته است. افزایش ناگهانی در قیمت Pangolin در زمانی رخ داد که تیم جدید پلتفرم DEX، نقشه راهی را با هدف بازگرداندن آن به “شکوه سابق” خود اعلام کرد.

همانطور که می‌دانید، من و تیمم مدیریت @pangolindex را بر عهده گرفته‌ایم. اگرچه فرآیند انتقال هنوز به طور کامل انجام نشده است، اما به نظرم مفید است که برنامه‌های توسعه آینده خود را با شما به اشتراک بگذارم. هدف ما این است که #پنگولین را به شکوه سابقش برگردانیم هر چه زودتر…

برخی از این نقشه راه شامل رونمایی از رابط کاربری/تجربه کاربری جدید، معرفی استخرهای جدید، لیست نمادها و PangoVerse – یک پلتفرم رسانه‌ای اجتماعی که در طول یک سال آینده طراحی شده است – می‌باشد. پانگولین همچنین اعلام کرده است که از BridgeSwap پشتیبانی می‌کند و مبادله دارایی‌ها را در سراسر شبکه‌های اتریوم، آوالانچ و زنجیره‌های هوشمند بایننس در اختیار کاربران قرار می‌دهد.


منبع: coinjournal.net

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده