آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز های PANDORA،SNS وXRGB در کوینکس لیست شدند.

ارز های PANDORA ،SNS و XRGB در کوینکس لیست شدند.

به گزارش زوم ارز، صرافی کوینکس رمز ارز های PANDORA ،SNS و XRGB  را در تاریخ ۱۴ اسفند در فهرست ارزهای خود قرار داده است، شایان ذکر است که در بازارسازی AMM این رمزارز و رمزارزهای تازه لیست شده مشارکت کنید. در ادامه اطلاعاتی را درباره رمز ارز ها  در اختیار شما قرار  می دهیم.

اطلاعاتی درباره رمز ارز PANDORA

Pandora مجموعه‌ای از ۱۰۰۰۰ آواتار یا “Replicants” است که به اولین توکن‌های ساخته شده بر روی ERC404( یک استاندارد توکن آزمایشی که نقدینگی پایدار و نیمه تعویض‌پذیری را برای nft‌های اتریوم امکان‌پذیر می‌کند)، متصل شده‌اند. ERC404 اجرای ERC20 / ERC721 را با نقدینگی بومی و تقسیم بندی ترکیب می کند. این استاندارد مفهومی کاملاً آزمایشی است و جدید است و هنوز یک ممیز کامل خارجی دریافت نکرده است. با این گفته، آزمایش‌های دقیقی برای اطمینان از اینکه اجرای آن تا حد امکان دقیق است، انجام شده است. به دلیل ماهیت استانداردهای همپوشانی، اکثر پروتکل‌های یکپارچه هنوز عملکرد ترکیبی خود را به طور کامل درک نمی‌کنند.

اطلاعاتی درباره رمز ارز  SNS

از طریق پلتفرم آموزشی Synesis One AI، کاربران می توانند به موتور Mind AI با «نقشه ذهنی» که برای کشف معنا نیاز دارد، کمک کنند. هوش مصنوعی تجربیات انسانی را به اشتراک نمی‌گذارد، اما با کمک می‌تواند آن‌ها را به خوبی درک کند تا بفهمد مردم چه می‌خواهند.

معماران Synesis بر اساس نیاز مشتری کمپین هایی برگزار می کنند تا دانش خاص مورد نیاز برای پاسخ به سؤالات مشتری ها را جمع آوری کنند. در مرحله بعد،محتواسازان انتخاب می‌کنند که بر روی کدام کمپین‌ها کار کنند، همچنین از خلاقیت خود برای ارائه «گفته هایی» برای بیان هر راه ممکنی استفاده می‌کنند که ممکن است شخصی یک پرس و جوی خاص را در یک دامنه مشخص انجام دهد.

ولیدیتور ها نقش مهمی در اکوسیستم آن دارند. آنها گفته های ارائه شده توسط محتواسازان را می پذیرند یا رد می کنند. گفته های تایید شده( برخلاف گفته های رد شده ) بخشی از “نقشه ذهنی” موتور هوش مصنوعی محاوره ای Mind Expression هستند.

اطلاعاتی درباره رمز ارز XRGB

پروژه XRGB با هدف افزایش نقدینگی و سودمندی دارایی ها در اکوسیستم بیت کوین ایجاد شده است. چشم انداز آن ارائه خدمات جامع برای کاربران، تسهیل معاملات و تراکنش های یکپارچه است.
ویژگی‌های آن شامل پشتیبانی از چند دارایی، چند زنجیره، NFT، هویت دیجیتال غیرمتمرکز و سیستم دامنه ای است. کیف پول XRGB از ایجاد و معامله NFT پشتیبانی می کند.

کسب درآمد در AMM

AMM (Automatic Market Maker) در بازار سیستمی است که در آن از جفت ارزهای XRGB/USDT ، SNS/USDT و PANDORA/USDT پشتیبانی می‌شود. AMM کوینکس به هر کاربر این امکان را می‌دهد که به عنوان یک بازارساز فعالیت کند. با افزودن نقدینگی به استخر نقدینگی، کاربران می‌توانند ۵۰٪ از کارمزد معاملاتی که در این بازار کسب می‌کنند را به اشتراک بگذارند. سود سهام کارمزد روزانه بر اساس میزان نقدینگی هر کاربر محاسبه می‌شود.

نکته: این مطلب یک نوع پیشنهاد سرمایه گذاری نمی باشد و صرفا اطلاع رسانی است.

منبع: coinex

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده