آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رکورد جدید توکن BRC20 در سال ۲۰۲۳ و نقش آن در حوزه دارایی‌های رمزنگاری

رکورد رالی ORDI - پیشرو در رونق توکن BRC20 بیت کوین

رکورد جدید توکن BRC20 در سال ۲۰۲۳ و نقش آن در حوزه دارایی‌های رمزنگاری

به گزارش زوم ارز، در تاریخ ۲۶ دسامبر ۲۰۲۳، توکن BRC20 مبتنی بر بیت‌کوین به نام ORDI، به رکورد ۸۱.۳۴ دلار برای هر سکه افزایش یافت و با بیش از ۱۴ درصد کاهش از اوج خود روبرو شد. توکن‌های BRC20 به عنوان عوامل اساسی در حوزه دارایی‌های رمزنگاری ظاهر شده‌اند و چندین توکن مختلف وجود دارد که مسیر و عملکرد ORDI را منعکس می‌کنند.

توکن BRC20 بیت کوین ORDI به اوج می‌رسد و به عنوان دوره جدیدی از دارایی‌های رمزنگاری در حال افزایش است

در سال ۲۰۲۳، توکن‌های BRC20، که یک استاندارد نوآورانه در بلاکچین بیت‌کوین است، رشد قابل توجهی در ارزش خود نشان دادند. این توکن‌ها از پروتکل Ordinals استفاده می‌کنند تا ایجاد و تبادل توکن‌های قابل تعویض را تسهیل کنند، به طرزی مشابه با استفاده از استاندارد ERC20 در بلاکچین اتریوم. در عین حال، توکن‌های BRC20 با استفاده از معماری ایمن اثبات کار  بیت‌کوین کار می‌کنند.

این توکن‌ها از پروتکل Ordinals استفاده می‌کنند و داده‌ها را در ساتوشی‌های فردی، کوچک‌ترین واحد ارزش در بیت‌کوین، جاسازی می‌کنند. این رمزگذاری هر ساتوشی را به یک توکن متمایز قابل تعویض در شبکه بیت‌کوین تبدیل می‌کند. ORDI، یکی از توکن‌های پیشرو BRC20، در روز سه‌شنبه به رکورد بی‌سابقه‌ای دست یافت.

ORDI با دستیابی به بالاترین قیمت 81.34 دلار، در حال حاضر با قیمت بین 68 تا 72 دلار برای هر سکه در حال معامله است، که ارزش بازار تقریبی آن 1.46 میلیارد دلار است.
ORDI با دستیابی به بالاترین قیمت ۸۱.۳۴ دلار، در حال حاضر با قیمت بین ۶۸ تا ۷۲ دلار برای هر سکه در حال معامله است، که ارزش بازار تقریبی آن ۱.۴۶ میلیارد دلار است.

این توکن در یک روز با کاهش بیش از ۱۴ درصدی روبرو شد، اما نسبت به ۲.۸۶ دلار در چهار ماه قبل، با افزایش ۲۳۳۳ درصدی قابل توجهی مواجه بود. صعود ORDI با سایر توکن‌های BRC20 که تجربه افزایش‌های مشابهی داشته‌اند، مشابه است.

DSPW یکی از توکن‌های BRC20 است که دارای ۱,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن در گردش می‌باشد و هر یک از آن‌ها با قیمت ۱.۶۶ دلار معامله می‌شوند، که باعث می‌شود ارزش بازار آن حدوداً ۱.۹۹ میلیارد دلار باشد. توکن SATS دارای تیراژ ۲,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ است و هر واحد آن با قیمت ۰.۰۰۰۸۱۶۸ دلار معامله می‌شود که ارزش آن ۱.۷۱ میلیارد دلار را می‌سازد. در عین حال، یک توکن BRC20 با نام DOGE با قیمت ۰.۰۰۱۶۶۴ دلار برای هر سکه و مجموعاً ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰،۰۰۰ توکن معامله می‌شود که ارزش بازار آن ۱.۶۶ میلیارد دلار است.

به دلیل ماهیت نوپای اکوسیستم Ordinals، پیگیری داده‌های BRC20 مبتنی بر آن‌ها چالش‌هایی را ایجاد می‌کند و منجر به ناسازگاری‌ها می‌شود. با این حال، این چارچوب شاهد پیشرفت‌های قابل توجهی بوده است و داده‌های BRC20 بی‌درنگ در سایت‌های اصلی جمع‌آوری سکه و تعداد زیادی از کاوشگران عمومی و جمع‌آوران بازار نشان داده شده است.

با وجود بحث‌های جاری درباره توکن‌های BRC20 و Ordinals که فضای بلوک را مصرف می‌کنند، علاقه به این مجموعه‌ها و توکن‌های دیجیتال جدید نشان دهنده تقاضای قوی در سیستم دفتر کل توزیع‌شده بیت‌کوین است.

در مورد افزایش قابل توجه ORDI در روز سه شنبه و بقیه رهبران BRC20 در پایان سال چه فکر می کنید؟ نظرات و نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.


منبع: news.bitcoin.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده